politikalarımız

SÜRDÜRÜLEBİLİR, ÇEVRECİ, SOSYAL VE KÜLTÜREL MODELLER İÇİN

Kurumsal sosyal sorumluluk politikamız ve sürdürülebilirlik temelinde; çevresel, sosyal, yönetime dayalı iş modelleri ve iş süreçlerini bütünleyici bir yaklaşımla ele alıyoruz. Sonuç odaklı sürdürülebilir adımların toplumsal, kültürel değerlerin muhafazası ve paydaşlar ile işbirliği yoluyla gerçekleşebileceğine inanarak, belirlediğimiz temel politikalara uyum çerçevesinde yenilikçi adımlar atmaya devam ediyoruz.

ETİK İŞ POLİTİKASI

Kurumsal etik iş anlayışı ile geçmişten günümüze gelen özel kurumlar arasında Eyüp Sabi Tuncer önemli bir yerde bulunmaktadır. Dürüstlük, bütünlük, şeffaflık ve saygı kurum faaliyetlerinde esastır. Bu bağlamda rüşvet karşıtı tutumu, paydaşlarına olan ödemelerindeki yasal unsurlara uyumu ile örnek teşkil etmektedir. Tüketicilerine olan yaklaşımında da hassasiyet göstermekte ve etik hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

İNSANİ DEĞER POLİTİKASI

Eyüp Sabri Tuncer, tüm çalışanlarının gelişimine katkıda bulunmak ve mevcut potansiyellerini ortaya çıkarmak adına adil ve şeffaf bir yapıda varlığını sürdürmektedir. Çalışanları arasında ayrım gözetmemekte ve özel kariyer gelişim planı ile bireysel ve toplumsal gelişimde öncü olmaktadır. Kapalı yönetim anlayışından sıyrılarak ve katılımcı bir sistemi kabul ederek, insani değer anlayışını salt kurum içi hedef kitlesi ile sınırlandırmamıştır. Bu bağlamda oluşturduğu müşteri memnuniyeti prensipleri ile değişimlere uyum sağlamakta ve çalışmalarına yeni bakış açıları dahilinde devam etmektedir.

ÇEVRE POLİTİKASI

Doğaya ve tüm canlılara sorumluklarımız kapsamında

  • - Çevre ile ilgili tüm yasal yükümlülük ve sorumluluklarımızı yerine getirmeyi
  • - Doğal Kaynakları verimli kullanmayı
  • - Tüm proseslerimizde atıkların öncelikle kaynağında yok edilmesini ve en düşük seviyeye indirilmesini, diğer türlü geri dönüşümünü veya geri kazanımını sağlamayı
  • - Tesis ve proses tasarımında çevresel etkileri göz önünde bulundurmayı
  • - Çevre boyutlarından kaynaklanan etkilerimizi en aza indirmek için belirlediğimiz hedefleri Çevre Yönetim Sistemimizi iyileştirmek amacıyla gözden geçirmeyi
  • - Pazar ve Müşteri beklentilerini çevre açısından güvenli ürünlerle karşılamayı
  • - Teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni yatırımlarımızı Çevreye dost teknolojiler ile yapmayı
  • - Çevre bilincinin gelişmesi ve sürdürülmesi için, çalışanlarımızı çevre alanında sorumlu faaliyetler sürdürmeleri yönünde teşvik etmeyi ve eğitimler düzenlemeyi ilke edindik

VERİ KORUMA- GİZLİLİK POLİTİKASI

Eyüp Sabri Tuncer, e- ticaret sitesi kullanıcıları ve özel uygulama katılımcıları ile yaptığı bilgi alışverişinin gizlilik ve güvenliğine önem vermekte, üst düzey önlemler almaktadır. Dünyanın en büyük dijital sertifika sağlayıcı firmaları ile iş birliğine giderek SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle hizmet sağlamaktadır. Kişisel bilgiler ve kredi kartı bilgileri için sunulan SSL teknolojisi ile güvenli hizmet esastır ve tüm yetki uluslararası güvence altındadır.

SONSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

Eyüp Sabri Tuncer’in sonsuz müşteri memnuniyeti politikasının temelini “Müşteri Odaklılık” oluşturmaktadır. Bu yaklaşım sürekli iyileştirmeye dayalı yenilikçi bir vizyonun yanı sıra, müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda tüm süreçlerin dikkatle gözden geçirildiği, inovatif ve verimli bir iş sürecini beraberinde getirmektedir.

Kuruluş yılı olan 1923’ten bugüne kişi/kurum ayrımı yapmaksızın “Müşteri daima haklıdır.” anlayışını sürdürürken, pek çok kurumda yanıtsız bırakılan müşteri bildirimlerine en kısa sürede memnuniyet odaklı çözümler sunmaktadır.

Geliştirilen birçok ürün; çevre dostu ambalajları, kaliteli hammadde kullanımı ve güvenilir yapısıyla halka sunulmaktadır. Her geçen gün genişleyen ürün yelpazesine katılan sertifikalı organik ürünleri ile de, müşteri sağlık ve memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR