Kolonya

Tıraş Kolonyası

Tıraş kolonyaları, tıraş sonrası cildin tahriş olmaması ve daha pürüzsüz bir görünüm için kullanılır. Tıraş kolonyası özellikle cildin rahatlaması ve mikrop kapmaması için çok önemlidir. Yüz bakımı için kullanılması gerekir. Farklı kokulara sahip seçenekler, temizlik hissini daha yakından hissetmenizi sağlar. Aynı zamanda ferahlık yaşamanızda da etkilidir. Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyaları 4 farklı çeşide sahiptir. Bu sayede farkı koku zevklerine ve ihtiyaçlara hitap eder. Güçlü antioksidan özelliğine sahip olduğundan ciltte oluşan kızarıklık ve tahrişi gidermeye yardımcı olur. Doğal yeşil çay özü içerdiği için onarıcı aktif maddeler ile cilt bakımı işlevi de sunar. Çok yönlü kullanım ve avantajlar için zevkinize uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.


Tıraş Sonrası Aromatik Kullanımı

Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyası no 1 içeriğinde aloe vera ve papatya özleri bulundurur. Bu bitkilerin iyileştirici etkisi sayesinde cildinize nem kazandırır. Aynı zamanda hoş kokusu ile dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlar ve bu koku gün boyu yüzünüzde kalır. Böylece temizlik hissini uzun süre yakından tadabilirsiniz. Aromatik ve taze notalar birbirleriyle eşsiz bir uyum yakalar. No:1 üst notalarında bergamot, marin, nane ve yeşil yapraklı bitkiler açığa çıkar. Bir süre sonra ise sardunya, lavanta ve zambak orta notalarda size eşlik eder. Gün boyu kalıcı olan kokular ise alt notalarda açığa çıkar. Sedir ağacı, paçuli ve beyaz misk yüzünüze ferahlık ve hoş bir koku verir.
68 derece alkol içeriği sayesinde cildinizde hijyen sağlama konusunda yeterlidir. Yaraları ve tahrişleri temizleyerek olası cilt problemlerinin önüne geçer. Kapağı açıldıktan sonra 12 ay kullanılabilir. Estetik tasarımı ile oldukça dikkat çekicidir. Kolay açılıp kapanan kapağı ile pratik bir kullanım imkanı sunar.


Çiçeksi Aromalar Sevenler İçin Ferahlatıcı Etki

Tıraş sonrası çiçek kokuları ile ferahlık ve temizlik elde etmek istiyorsanız, Eyüp Sabri Tuncer tıraş sonrası kolonya No:2 olanı tercih edebilirsiniz. Çiçeksi, odunsu ve mis kokularını yakından hissedebilirsiniz. Gün boyu kalıcı olan bu aroma, yüzünüzde tazelik ve temizlik hissini yaşatır. Zengin nota içeriği ile farklı koku zevklerine sahip kişilere hitap eder. Üst notalarında bergamot, limon, lavanta, nane ve kakule bitkilerinin kokuları açığa çıkar. Oldukça bitkisel, doğal ve çiçeksi kokular sayesinde tıraştan sonra ferahlayabilirsiniz. Orta notalardaki frezya ve beyaz çiçekler, etkisini uzun süre korumaya devam eder. En son açığa çıkan sedir ağacı, sandal ağacı, amber ve misk ise alt notalarda gün boyu size eşlik eder.
Uzun ömürlü koku ferahlığı ve iyileştirici etki için No:2 tıraş kolonyası, güçlü bir formüle sahiptir. 68 derece alkol içeriği, yüzünüzdeki mikropları arındırmaya yardımcı olur. Bu sayede tıraş sonrası olası tahriş, enfeksiyon problemlerini önler. Tıraş kolonyası önerisi olarak verilebilir; çünkü çiçek kokuları ile bahar tazeliğini her zaman yaşamanızı sağlar.


Odunsu Aromalar ile Dikkatleri Üzerinize Çekin

Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyası no 3 özellikle narenciye ve odunsu kokuları ile ön plana çıkar. Erkeksi kokular olarak bilinen bu aromalar, yüzünüzde ferahlık ve temizlik hissini daha etkili bir şekilde elde etmenizi sağlar. Yeşil çaydan gelen antioksidan özelliği ile onarım ve bakım yapar. Üst notalarda bergamot, greyfurt ve limon kokularını duyabilirsiniz. Bir süre sonra ise orta notalarda portakal çiçeği ve yasemin aromaları açığa çıkar. Gün boyu size eşlik edecek olan alt notalar ise amber, misk, sedir ağacı ve vetiverdir. Kalıcı ve etkili bu aromalar sayesinde daha etkili ferahlık ve temizlik imkanına sahip olabilirsiniz.
Tıraştan sonra yüzünüzü temizleyebilmeniz için 68 derece alkol içeriğine sahiptir. Böylece tüm kirleri ve mikropları arındırır. Aynı zamanda pratik kapağı ve tasarımı sayesinde kolay uygulanabilir. Estetik ve şık tasarımı ile banyonuzda modern bir hava yaratır. Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çok işlevli ve avantajlıdır. Odunsu kokuları seviyorsanız, tercih edebileceğiniz tıraş sonrası kolonya seçeneklerindendir.


Zengin Aroma İçeriğine Sahip Tıraş Sonrası Kolonya

Odunsu ve aromatik notaların etkili olduğu Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyası no 4 tıraştan sonra yüzünüzün ferahlaması ve temizlenmesini sağlar. Yüzünüze ilk sürdüğünüzde turunç, kakule, limon ve portakal aromalarını duyarsınız. Üst notaların etkisi geçtiğinde orta notalarda yasemin, biberiye, gül ve zambak açığa çıkar. Alt notalarda ise vetiver, misk, meşe yosunu ve gül kokuları gün boyu etkisini korur. Farklı aromalardaki pek çok konunun uyumlu bir şekilde bir araya gelmesiyle bu karakteristik koku ortaya çıkar. Tıraşta sonra yüz bakımı ve nemlendirme için tercih edebilirsiniz.
Ciltte oluşan tahriş ve kızarıklıkları anında gidermeye yardımcı olur. Aynı zamanda olası mikrop kapma durumlarını da önleyebilir. Arındırıcı ve iyileştirici etkiye sahip papatya özü ve aloe veraya sahiptir. Doğadan alınan ilhamla hazırlanan içerik cildiniz için oldukça sağlıklı ve güvenilirdir. 250 ml’lik şişesi ile uzun süreli ihtiyacınızı giderebilir. Kapağını açtıktan sonra 12 aya kadar kullanabilirsiniz.


Sağlıklı ve Güvenilir İçerik

Tıraş kolonyası içeriği insan sağlığı ve cildi düşünülerek hazırlanmıştır. Yani içeriğindeki su, alkol, parfüm vb. bileşenler uygun seviyelerde kullanılmıştır. 68 derece alkol içeriğine sahip olduğu için tıraş sonrası yüzü temizleme özelliği ile ön plana çıkar. Ayrıca ferahlatıcı etkisi de gün boyu devam eder. Cildinizin yapısına ve koku zevkinize uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm elde etmenize de yardımcı olur. 4 ürünlük seri içinde farklı aromalara sahip tıraş kolonyaları bulunur. Bu sayede farklı kişilere hitap eder ve herkese kaliteli bir tıraş sonrası bakım imkanı sunar.
Kolay kullanım için özel olarak tasarlanan kapağı oldukça pratiktir. Tıraştan sonra saniyeler içinde cildinizi temizleyebilir ve kendinizi güne hazırlayabilirsiniz. Tıraş kolonyası içindekiler güçlü formülü oluşturduğundan kalıcı etkisi ile uzun süre ferahlık ihtiyacınızı giderir. Koku gün boyu size eşlik ettiğinden temizlik hissini daha yakından yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda etrafınıza yaydığınız hoş koku sayesinde bakımlı da görünebilirsiniz. 


Tıraş Kolonyası Kullanımı

Tıraş kolonyaları genel olarak tıraştan sonra yüze ferahlık vermek, rahatlatmak ve tahrişleri önlemek için kullanılır. Bununla birlikte cildi nemlendirme, bakım yapmak gibi işlevlere de sahiptir. Çok yönlü kullanım alanı ile oldukça verimli sonuçlar almanızı sağlar. Tıraş kolonyası Eyüp Sabri Tuncer serisi farklı koku zevklerine hitap eden seçeneklere sahiptir. Yarattıkları onarıcı etki ile tıraştan sonra olası enfeksiyon rahatsızlıklarının oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Genel olarak cildi temizlemek ve arındırmak için tonik işlevi ile kullanılır. Fakat gün içinde yüzünüze ferahlık vermek ve kızarıklıkları gidermek için de tıraş kolonyalarını uygulayabilirsiniz.
Tıraş kolonyası 250 ml Eyüp Sabri Tuncer modern tasarımlı ve pratik şişeleri ile kolay bir kullanım imkanı verir. Aynı zamanda şık ve estetik bir görünüm sunar. Farklı ihtiyaçları karşılamak için farklı zevklere hitap eden alternatiflere sahiptir. İçeriğindeki güvenli bileşenler sayesinde cildinizde herhangi bir problem oluşma riski de çok düşüktür. Tıraştan sonra temizlenmek ve bakım yapmak için Eyüp Sabri Tuncer kalitesine sahip tıraş kolonyalarını düzenli olarak kullanabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR