Yasemin Kolonyası

Yasemin Kolonyası

Günlük kullanımlarda hep taze kalan kokusu ile dikkat çeken Yasemin kolonyası, Eyüp Sabri Tuncer markası tarafından kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. İçerisinde yer alan çeşitli çiçek aromaları ise gün boyu hijyenik hissetmenize yardımcı olmaktadır. Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen yasemin kolonyası, doğal çiçek özlerini içermektedir. Farklı boyutları ve özel şişe tasarımları ile dikkat çekmektedir. Kullanım miktarına göre olan kolonya boyutunu tercih edebilirsiniz. Deneme kiti olarak yer alan hacimce küçük boyutu ile yer alan 150 ml yasemin kolonyasını kullanabilirsiniz.


Yasemin Kolonyası Çeşitleri

Yasemin kokulu kolonya içinde çeşitli maddeler yer almaktadır. Homojen olarak kolonya karışımının oluşmasına imkan tanıyan maddeler arasında alcohol, aqua, parfum, benzyl benzoate, benzyl salicylate, geraniol, hydroxycitrınellal, butylphenyl methylpropional, limonene ve linalool yer alır. Ürünün gramaj boyutu doğrultusunda kolonya içerik maddelerinin oranları da değişiklik göstermektedir. Taze ve fresh kokusu ile dikkat çeken yasemin kolonyasını özel davet ve günlük kullanımlarınızda kullanabilirsiniz.
Yasemin çiçeği kolonyası içeriğinde çeşitli alt, orta ve üst not olmak üzere çiçek, meyve ve baharat özleri yer almaktadır. Her bir not kendi içerisinde farklı bir kokuyu temsil etmektedir. Birden fazla çiçek özlerinin bulunduğu kolonya notları ise hijyenik hissetmenize yardımcı olmaktadır. Yasemin kolonyasında yer alan üst not içinde; limon, mandalina, erik ve böğürtlen yer almaktadır. Yasemin kokulu kolonya içerisindeki orta notta; yasemin, sümbülteber ve zambak çiçeği özleri bulunmaktadır. Eyüp Sabri Tuncer markasının sunmuş olduğu yasemin kolonyasındaki alt notta ise amber çiçeği, paçuli, odunsu, misk ve vanilya özleri yer almaktadır.


Yasemin Kolonyası Özellikleri

Yasemin kolonyası 5 lt maksimum boyutu ile dikkat çekmektedir. Özellikle büyük işletmelerde ve özel gün organizasyonlarında farklı boyutlardaki şişeleri doldurarak sunabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan yasemin kokulu kolonya 68 derece alkol ihtiva etmektedir. Saklama seçenekleri doğrultusunda buzdolabını ya da normal dolapları tercih edebilirsiniz. Söz konusu yasemin kolonyasının kapağı açıldıktan itibaren 12 ay kullanım ömrü yer almaktadır. Yasemin kolonyası yaz ve ilkbahar mevsimlerinde ferahlamanıza yardımcı olmaktadır.
Yasemin kolonyası faydaları farklı kategorilere ayrılmaktadır. Özellikle huzuru simgeleyen yasemin çiçeği, strestin azalmasına yardımcı olmaktadır. Birçok kokuda olduğu gibi yasemin kokusu da kendi içerisinde yer alan aromaları sayesinde bireyin modunu yükseltmeyi amaçlamaktadır. Sakinleştirici etkiye sahip olan yasemin kolonyası, saflığı ve duruluğu temsil etmektedir. Aynı zamanda empati yeteneğini artıran yasemin kokusu, kişilerin birbirleriyle daha iyi iletişim kurmasına yardımcı olmaktadır.
Yasemin kolonyası kullananlar Eyüp Sabri Tuncer markasının sunmuş olduğu yasemin kolonyasını cam ve pet şişe olmak üzere iki farklı seçenek ile tercih etmektedir. Cam şişe materyali ile kullanıcılara sunulan yasemin kolonyası, uzun süre taze etkisini kaybetmeden kullanılabilmektedir. Farklı hacimler ile kullanıcılara sunulan yasemin kolonyasını istenilen her alanda tercih edilebilmektedir. Pet şişe formu ile kullanıcılara sunulan yasemin kolonyası ise hafif olduğu için gittiğiniz her yerde yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Yasemin kolonyası 150 ml, 200 ml, 400 ml ve 5 litre hacimleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Söz konusu yasemin kolonyasının 400 ml boyutu cam ve pet şişe seçenekleri ile yer almaktadır.
Yasemin kolonyası kokusu uzun süre ferah ve taze bir etki bırakmaktadır. Gün boyu hijyenik hissetmek için Eyüp Sabri Tuncer markasının oluşturmuş olduğu kolonyayı inceleyebilirsiniz. Kullanıcılar tarafından oluşturulan Yasemin kolonyası yorum ve öneriler yer almaktadır. Yasemin kokulu kolonyayı kullananların yapmış olduğu öneri ve yorumlar neticesinde marka kolonyayı yenilemektedir. Yasemin kokulu kolonyanın fiyat aralığı ise kolonyanın materyal şişesi ve hacim olarak büyüklüğü doğrultusunda değişiklik göstermektedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR