Perfume Jewels Banner

Vücut Spreyleri

Vücut spreyleri, günlük yaşantının önemli bir parçasıdır. Farklı içerik ve kokuları ile hem erkeklerin hem kadınların hayatında önemli bir yer edinmiştir. Diğer koku sağlayıcı ürünlerden farklı olarak hafif kokuları ile gün boyu varlıklarını hissettiriyor olmaları vücut spreylerini bir adım öne taşımıştır. Vücut spreyi gün boyu temiz, ferah ve güzel koku sağlar. Parfüm gibi ürünler kadar yoğun bir koku içermez böylece kokusu ile bunaltmaz ve gün içerisinde rahatsız hissettirmez. Vücut spreyi kullanımı konusunda dikkat etmeniz gereken birkaç nüansı göz önünde bulundurmanız halinde vücut spreyinizin etkisini daha fazla artırmanız mümkündür. Duştan sonra, gün içerisinde, güzel kokmak istediğinizde ya da ihtiyaç duyduğunuz her an için kullanıma uygundur. Vücudun bazı noktalarına sıkarak vücut spreyinin etkisini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bu noktaları diz arkası, bilek içi, kulak arkası, boyun şeklinde sıralamak mümkündür. Vücut spreyinizin kokusunu kendi zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Hoşunuza giden ve sizi yansıtacak koku sayesinde gün boyu kendinizi iyi hissedebilirsiniz.


Pratik Kullanım, Kolay Taşınabilirlik

Vücut spreyleri her yönü ile pratik ürünlerdir. Sitemizde genel itibariyle 250 ml’lik şişelerde farklı notalar barındıran ürünler satışa sunulmuştur. Uzun süre sizinle birlikte olacak vücut spreyinizi hafifliği sayesinde her an çantanızda veya aracınızda bulundurabilir ve ihtiyacınız olan her an rahatlıkla kullanabilirsiniz. Duştan sonra temiz bir cilde veya temiz kıyafetlere uygulamanız ürünün kokusunu tam anlamıyla alabilmenize ve kalıcılığını artırmanıza yardımcı olacaktır. Kullanımı ise oldukça basittir. İhtiyacınız olan her anda kurtarıcınız olacaktır. Ürünü vücudunuzdan 15- 20 cm gibi bir mesafeden sıkmanız tavsiye edilir. Vücudunuz tarafından kolayca emilir ve ıslak bir hissiyat bırakmaz. Kullanmaya başladığınız andan itibaren her yönü ile kurtarıcınız olacaktır. Vücut spreyi kullananlar tarafından oldukça sevilen ve vazgeçilemeyen ürünler haline gelen vücut spreylerini şimdi bakım rutininize eklemenin tam zamanı! Günlük bakım rutininize ekleyeceğiniz bir adım tüm gün etkisini üzerinizde taşıyarak size kendinizi özel hissettirmeyi başaracak.


Gün Boyu Kalıcı, Hafif ve Taze Kokular

Eyüp Sabri Tuncer vücut spreyi kadın ve erkek kullanıcılarının farklılaşan zevkleri göz önünde bulundurularak farklı esans ve notalar kullanılarak büyük bir özenle üretilmiştir. Bu sayede birçok alternatif arasından kendinize uygun olanını rahatlıkla seçebilir ve zamanla sizinle özdeşecek vücut spreyinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Hem kolay taşınabilirliği hem de sağladığı hafif koku sayesinde hayatınızın ve günlük rutinlerinizin vazgeçilmesi olacaktır. Bakım rutininize ekleyeceğiniz bir adım tüm gününüzü güzelleştirebilir. Günlük bakımınızın ardından, doğru miktarda kullandığınız vücut spreyi size kendinizi özel hissettirecek ve eşsiz bir deneyim sunacaktır. Vücut spreyleri, parfümlerden farklı olarak uygun miktarda saça da uygulanabilir. Banyodan sonra veya ihtiyaç halinde saçınıza ve vücudunuza uygulayabilir, hoş ve güzel kokusu ile kendinizi tazelenmiş hissedebilirsiniz. Taze ve hoş kokuları sayesinde gününüzün geri kalanını daha güzel bir hale getirmeniz mümkün. Gün içerisinde saçınıza uygulamanız halinde günün stresinden kurtulabilirsiniz. Büyük bir hassasiyetle hazırlanmış ve formülleri ile kullanıcılarını büyüleyen markamıza ait vücut spreylerine ürün sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrı ayrı içeriklerine ve içerdikleri notalara göz atabilir ve size ait olan kokuyu rahatlıkla seçebilirsiniz.


Alternatifleri ile Kurtarıcı Nitelikte Vücut Spreyleri

Duş sonrasında ya da gün içinde kendinizi iyi hissetmeye ihtiyaç duyduğunuz her anda vücut spreyinizi kullanabilirsiniz. Parfümden daha az yoğunlukta ama aynı kalıcılıktadır. Bu özelliği ve kendisine has içerdiği hoş seansı ile gün boyu ferah, temiz bir koku sunar. Her biri kullanıcılarının zevkleri göz önünde bulundurularak hazırlanan vücut spreyleri hafif ve bir o kadar kalıcılıkları ile her an yanınızda olacak. Cildinizde bıraktığı hafif esans ile ferah hissetmenizi sağlayacak. Çeşitli aromalarla ve notalarla zenginleştirilen ürünlerimiz sizi adeta mest edecek. Kolay taşınabilirliği ile oldukça pratik olan vücut spreyleri istediğiniz her an ulaşılabilir olacak, sizi bir an bile yalnız bırakmayacak. İçerisinde farklı esans ve notalar barındıran ürünler arasında sizi kokusu ile kendisine hayran bırakacak ürünü seçebilir ve günlük rutininize ekleyebilirsiniz.


Farklı Notalar ile Oluşturulan Karşı Konulamaz Kombinasyonlar

Kaliteli yapılarıyla dikkat çeken vücut spreyi fiyatları bütçenize de uygundur. Bıraktığı kalıcı etki ve asla rahatsızlık hissi vermeyen hoş koku düşünüldüğünde fiyatı tüm kullanıcılarımızı memnun etmektedir. Birçok farklı çeşidi ile tercihlerinize sunulan vücut spreylerinin içerdiği her bir esans özenle seçilmiş ve bir araya getirilmiştir. Vücut spreyi kadın kullanıcıları için gül, lavanta, vanilya, yasemin, frenk üzümü, portakal çiçeği gibi hoş ve kendine hayran bırakan koku ve esanslarla zenginleştirilmiştir. Bunların yanı sıra alt notasında birçok farklı esansı bir arada barındırarak doyulmaz bir koku sunmuştur. Vücut spreyi erkek kullanıcıları için ise özenle birçok esansın buluşturulması ile karşı konulamaz ancak bir o kadar hafif kokuları ile tercihlere sunulmuştur. Başlıca tonka yemişi, amber, portakal, sedir gibi notalarla farklı kombinasyonlar oluşturularak erkek kullanıcılarımızın tercihlerine sunulmuştur. Her biri eşsiz, her biri karşı konulamaz ve kendisine çeken kokulardır. Tercihiniz ne olursa olsun kokuları ile size gün boyu enerjik hissettirecek ve tüm gün aktif olabilmeniz için size yardımcı olacaktır.


Uygun Fiyatları ile Vücut Spreyleri Tam İhtiyacınıza Göre

Eyüp Sabri Tuncer vücut spreyleri fiyatları ile tüm kullanıcılarının gönlünü kazanıyor. Hem de zevkinize göre tercih edebileceğiniz birçok çeşidi mevcut olan ürünler sizleri bekliyor. Zevkinize göre çiçeksi, odunsu, taze meyve veyahut ağaç kokuları ile zenginleştirilen ürünlerimiz birçok alt notayı da bünyesinde barındırıyor. Her notası kullanıcılarının zevkleri göz önünde bulundurularak özenle seçildi. Bu sebeple kendinize uygun olan kokuyu bulmanız kaçınılmaz. Uygun fiyatı sayesinde birden fazla vücut spreyini edinebilir, vücudunuzu isteğinize göre her gün farklı bir koku ile karşılayabilirsiniz. Yüksek emilim gücü sayesinde vücudunuzda ağırlık yapmaz ve ıslak bir hissiyat oluşturmaz. Gün boyu sadece muhteşem kokusu ile her an yanınızda olur. Kalıcılığı ile tüm gün kokuyu hissedebilir ve tercihinizde dolayı gurur duyabilirsiniz. En yüksek kalıcılık için duştan sonra kullanımınız tavsiye edilir. Böylece vücut spreyinizin karşı konulamaz kokusu teninizle bütünleşerek etrafa sadece size ait olan bir kokunun yayılmasını sağlar.


Vazgeçilmez Vücut Spreyi Çeşitleri

Sitemizden rahatlıkla ulaşılabilir durumda olan vücut spreylerinin içeriklerini de rahatlıkla inceleyebilir ve size uygun olan kokuyu seçebilirsiniz. Siz de kalıcı vücut spreyi önerileri arıyorsanız kullanıcı tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Size huzurlu hissettirecek olan ferah bir koku sizin vazgeçilmeniz ise ağaç, yaprak kokuları ve odunsu kokuları tercih edebilirsiniz. Yine taze meyve kokuları barındıran ürünler de tam size göre. Bunun yanında size sıcak hissettirecek kokuları gün boyu teninizde taşımak istiyorsanız vanilya, çiçek ve şeker içeren vücut spreylerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. İlk kullanımınızdan itibaren size mutlu hissettirecek ve vazgeçilmez bir parçanız haline gelecek. Kullananlar tekrar tekrar edinmekten kendini alıkoyamıyor. Hafif yapısı, kalıcılığı ve eşsiz kokusu ile vücut spreyi önerileri dilden dile dolaşıyor. Aromatik kokuları ve pratik kullanımı sayesinde ilk kullanımınızdan itibaren karşı koyamayacağınız bir hisle kendisine hayran bırakacak.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR