Diş Macunları

Eyüp Sabri Tuncer Farkıyla Sizlerle Buluşan Diş Macunu


Günlük kişisel bakım rutininizde önemli bir yer teşkil eden diş fırçalama, Eyüp Sabri Tuncer farkıyla sizlerle buluşan diş macunu çeşitleri ile taçlandırılıyor. Doğal içeriği ve yüksek kalitesiyle ön plana çıkan bu ürünler, sizlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Ağız ve diş sağlığınız için ideal bir bakım sunuyor. Her yaş grubuna hitap eden seçenekleriyle beğenilerinizi kazanıyor. Zenginleştirilmiş formülü, dişlerinizi etkili bir şekilde temizliyor. Bembeyaz gülüşlere sahip olmanızı sağlıyor. SLS, Florür, Paraben, Titanyum dioksit, Gluten, Boya veya Tuz içermiyor. %100 bitkisel stevia kullanılan bu ürün şeker içermediği gibi, vegan olma özelliği ile de dikkatleri çekiyor. Farklı doğal özlere sahip içerikleri sayesinde hoş kokulara sahip oluyor. Misvak, karanfil, propolis, karadut, çikolata & nane ve bambu aktif karbon alternatifleri bulunuyor. Bu alternatifler içerisinden hem kendiniz hem de aileniz için ihtiyacınız ve zevkinize uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Bu sayede, diş fırçalama rutinlerinizi daha eğlenceli ve sağlıklı bir hale dönüştürebilirsiniz. Yerli diş macunu olmasıyla ön plana çıkan bu ürünler, nefesinizi tazeleyerek güne yenilenerek başlamanıza imkan tanıyor. Doğadan aldığı güç sayesinde yüzeysel lekeleri temizliyor ve dış görünümünüzü olumlu yönde etkiliyor. Parlak ve pürüzsüz bir beyazlığa kavuşmanıza yardımcı oluyor. Gün boyu süren ferahlık, rahatlama hissini beraberinde getiriyor. Yanında diş fırçası hediyesiyle sizlere sunulan doğal diş macunu çeşitleri, diş bakımınız için ihtiyacınız olan iki yardımcıyı tek bir kutuda sizlerle buluşturuyor. Doğal yağlarla zenginleştirilen içerikleri, özgünlükleriyle ön plana çıkıyor. 2-6 yaş ve 7-16 yaş grubu için özel olarak hazırlanan alternatifleriyle çocuklara diş fırçalamayı sevdirirken ebeveynlere de çocukları için gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri bir ürün yelpazesi sunuyor. Yenilikçi duruşuyla her geçen gün kendini geliştirmeye ve yepyeni çeşitleriyle beğenilerinizi kazanmaya devam eden bu ürünler, kişisel bakımınızın vazgeçilmez bir parçası oluyor. Farklı çeşitleri yakından incelemek ve daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız ürün sayfasını ziyaret edebilir, doğal diş bakımınız için ilk adımı atabilirsiniz.

Uzmanların Tavsiyesi Doğal Özlü Diş Macunu

İçerisinde sağlığınıza zarar verebilecek herhangi bir madde bulunmayan temiz içerikli macunu, uzmanların tavsiyesi oluyor. Titaniumdioxide, boya, paraben ve SLS gibi kimyasallar kullanılmadan hazırlanan bu ürünler; diş fırçalama esnasında macunu yutma ihtimalinize karşı sağlığınızın olumsuz etkilenmesinin önüne geçiyor. Özellikle çocukların yutma ihtimali daha yüksek oluyor. Bu sebeple, çocuklar için titizlikle hazırlanan çeşitler yutulduğunda bile zarar vermeyen doğal maddelerden oluşuyor. Temiz içerikli diş macunu tavsiye edilmesinin bir diğer sebebi ise içeriğinde florür bulunmaması oluyor. Florürsüz olma özelliği sayesinde, yetişkin ve çocuklar bu ürünleri güvenli bir şekilde kullanabiliyor. Bitki özlerinin kusursuz oranlarda bir araya gelmesiyle hazırlanan bu ürünler, ağız ve diş bakımınız için gerekli tüm işlevleri yerine getiriyor. Nane yağı ile nefesinizi tazeliyor ve ferah bir deneyim yaşatıyor. Doğal serinlik hissinin yanı sıra hoş kokusuyla da beğenilerinizi kazanıyor. Çay ağacı yağı içeren çeşitleri, diş eti iltihaplanmalarını iyileşmesine yardımcı oluyor. Diş eti problemlerini oluşturabilecek enfeksiyonları önlemeye yardımcı oluyor. Karbonat ile dişlerinizi doğal beyazlığına kavuşturuyor. Ağız içi pH dengesini koruyor. Propolis ise antioksidan etkiye sahip olması sebebiyle bu ürünlerin vazgeçilmezi oluyor. Kekik yağı, diş eti çekilmesi sorununuzu geride bırakıyor. İçeriğindeki kekik yağı sayesinde ağız kokusu gibi problemleri de geride bırakmanızı sağlıyor. Kekik yağının antibakteriyel özelliği sayesinde ağzınızdaki zararlı mikropları ortadan kaldırıyor. Sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda titizlikle hazırlanan birbirinden sağlıklı çeşitlerin formüllerinde şeker bulunmuyor. Stevia bitkisi, tatlandırıcı özelliğiyle organik diş macunlarının olmazsa olmaz bir parçası oluyor. Hoş tadı sayesinde sizlere keyifli bakım rutinleri sunuyor. Dişlerinizi aşındırabilme ve diş minelerine zarar verebilme ihtimali bulunan tuz da formüllerin içerisinde yer almıyor. Karadut, çikolata & nane, misvak, propolis ve karanfil özleri sayesinde sizleri rahatsız edebilecek bir tat veya koku bırakmıyor. Bağışıklık sisteminizi zayıflatabilecek herhangi bir madde içermeyen bu ürünler, özgün formülleriyle sizlere kendi zevk ve ihtiyacınıza uygun seçim yapabilme imkanı sağlıyor. Dahası, ilklerin markası olan Eyüp Sabri Tuncer, organik diş macunu çalışmalarını da sürdürüyor.

Doğal Bambu Karbonlu Diş Macunu ile Hayalinizdeki Beyaz Gülüşlere Kavuşun

Renklendirici içermeyen kömürlü diş macunu, mükemmel beyazlığa kavuşmak isteyenlerin tercihi oluyor. Doğal bambu karbonlu çeşidi ile beğenilerinizi kazanıyor. Beyaz gülüşler için özel olarak geliştirilen formülü, faydalarıyla gözler önüne seriliyor. Bambu bitkisinin kontrollü bir şekilde yakılıp toz haline getirilerek oluşturulan aktif karbon, dişlerinizde leke oluşturan bileşenlere bağlanıyor. Bu sayede, sizleri dış görünümünüzde olumsuz etkiye sahip olan yüzeysel lekelerden kurtarıyor. Diş etlerinize zarar verebilen bakterilerin bulunduğu asidik plak oluşumunu da azaltıyor. Uzmanlar tarafından yapılan testlerde başarılı sonuçların alındığı bu çeşit, istenmeyen ağız kokusu ile savaşıyor ve nefesinizi tazeleyerek gün içerisindeki motivasyonunuzu artırıyor. Aktif karbonun yanı sıra ülkemizde yer alan doğal kaynaklardan elde edilen perlit de ürün içeriğinde ön plana çıkan maddelerden biri oluyor. Perlit, son teknolojiden yardım alınarak mikropartikül boyutundaki yuvarlak formuna getiriliyor. Mikropartikül halindeki doğal perlit ve aktif karbon iş birliğiyle dişleriniz hayalinizdeki görünümüne ve sağlığına kavuşuyor. Doğal perlit, diş minesi üzerinde meydana getirdiği olumlu etkileriyle karşınıza çıkıyor. Diş minesini koruyarak yüzeysel lekelerin giderilmesine önemli bir rol oynuyor. Pürüzsüz beyazlık için ihtiyacınız olan aktif karbonlu siyah diş macunu, içerisinde bulunan doğal okaliptüs yağı ile dikkatleri çekiyor. Okaliptüs yağı, antibakteriyel özelliği sayesinde ağız kokusuna sebep olan bakterileri yok ediyor ve ağız içi hijyeni sağlıyor. Aynı zamanda, plak oluşumunun engellenmesine de yardımcı oluyor. Nane yağı ve mentol ile zenginleştirilen bu ürünler, gün boyu süren ferahlığı sizlerle buluşturuyor. Antiseptik özelliğiyle beraber rahatlatıcı etkisi de görülüyor. Doğal stevia bitkisi kullanılarak hazırlanan bambu karbonlu doğal özlü diş macunu, şeker içermiyor. Bu sayede, şekerin dişleriniz üzerindeki çürütücü etkisi de ortadan kaldırılmış oluyor. 75 mililitrelik tüplerde sizlere sunulan bu çeşit, vegan olma özelliği sayesinde her kullanıcı tipine hitap ediyor. Kapağı açıldıktan sonra 12 aylık kullanım ömrüne sahip oluyor. Serin yerde saklamanız tavsiye ediliyor. Eşsiz ferahlığı ve mükemmel beyazlatıcı etkisiyle favori ürününüz olmayı başarıyor.

Bitkisel Özlerle Zenginleştirilen Yeni Diş Macunu Çeşitleriyle Tanışın

Doğanın gücü ve bilimin ışığında hazırlanan yeni diş macunu çeşitleri, özgünlükleri ile dikkat çekiyor. Bağımsız araştırma şirketleri tarafından yapılan araştırmalar sonucunda diş hekimlerinin tavsiye ettiği ürünlerden olmayı başarıyor. Misvak özlü diş macunu, dişlerinizin doğal beyazlığını koruyan bir çeşit oluyor. Mine yapısına zarar vermeden temizliyor. İçeriğinde bulunan misvak özü, diş etlerinizi güçlendiriyor. İyi bir antiseptik olma özelliği taşıyor. Çürümeleri önleyerek oluşabilecek diğer hastalıkları da engellemeye yardımcı oluyor. Okaliptüs özleriyle plak ve çürüklerin oluşumunu önlemede rol oynuyor. Mentol ve doğal nane yağı içeren formülü sayesinde nefesinizi tazeliyor ve ferahlık sağlıyor. Düzenli kullanım ile sahip olacağınız beyaz ve sağlıklı dişler, her gün tekrardan yenileniyor. Şeker içermeyen misvak özlü çeşidi, yüzde yüz bitkisel stevia kullanılarak zenginleştiriliyor. Alternatif olarak sizlere sunulan karanfilli diş macunu ise mükemmel kokusuyla benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Hızlı rahatlama ve ferahlık isteyenlerin tercihi oluyor. Diş minesine herhangi bir zarar vermeden temizliyor. İçeriğinde yer alan karanfil yağı, diş etlerinizi rahatlatıyor. Anestezik ve antiseptik özelliğe sahip olan karanfil özü, bakterileri yok ederek ağzınızda hijyeni sağlıyor. Eşsiz kokusu, ferah bir nefesi beraberinde getiriyor. Thymol kekik bitkisi kullanılarak elde edilen yağ da formül içerisinde ağız temizliği sağlaması ve hoş kokusuyla ön plana çıkan maddelerden biri oluyor. Bu çeşidin içeriğinde yer alan bir diğer önemli madde ise çay ağacı yağı olarak karşınıza çıkıyor. Çay ağacı yağı; ağız kokusu, diş eti problemleri ve plak oluşumunun önüne geçilmesinde önemli bir rol üstleniyor. Doğal mentol sayesinde sizleri serinletici bir ferahlık ile tanıştırıyor. Diş macunu önerisi olarak verilen bir diğer çeşit ise doğal propolis özlü macun oluyor. Kullanıcıların beğenisini kazanan propolis özlü içeriği, faydalarıyla gözler önüne seriliyor. Uzmanların da bahsettiği propolis özlü, ağzınızda bulunabilen birçok virüs, bakteri ve mantar türünü yok ediyor. Sadece ağız sağlığınız için değil bağışıklığınız için de önem arz ediyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olan doğal özlü diğer alternatifler, zenginleştirilmiş formülleri ve uygun fiyatlarıyla ürün sayfasında sizleri bekliyor.

Çocuklara Diş Fırçalamayı Sevdiren Doğal Diş Macunları

Anne ve babaların çocukları için gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri florürsüz diş macunu çeşitleri, çocuklara diş fırçalamayı sevdiriyor. Doğal içerikleri, sağlıklı bir ağız bakımını beraberinde getiriyor. Karadut özlü seçeneği, hoş kokusu ve tadıyla çocukların beğenisini kazanıyor. 2-6 yaş grubu için ideal bir seçenek oluyor. Günlük hayat içerisinde pekmez, şurup gibi birçok yiyecek ve içeceğin yapımında sıklıkla kullanılan karadutu sevdiren bu çeşit, faydalı tatlar sunuyor. Şeker içermeyen formülü, yüzde yüz stevia bitkisiyle zenginleştiriliyor. Diş macunu renkleri, içerisinde bulunan farklı özlere göre değişkenlik gösteriyor. Karadutlu bir seçim yaptığınızda formülünde kullanılan Açai üzümünün doğal rengi ile tanışmış oluyorsunuz. Karadut ve açai üzümü özünün hoş kokusu ve tadı sayesinde çocuklar diş fırçalama alışkanlığını daha kolay kazanıyor. Eğlenceli bakım rutinleri ile bu işlemi oyun haline getirebiliyorlar. Karadut özlü diş macunu tavsiye edilmesinin bir diğer sebebi ise ağız içerisinde çürük ve plak oluşumuna neden olabilecek bakterileri gidermesi oluyor. Zararlı ağız bakterilerini ortadan kaldırarak çocukların daha sağlıklı olmalarına katkıda bulunuyor. Formülündeki kalsiyum ve ksilitol, çocukların diş gelişiminde olumlu etkilere sahip oluyor. Diş minelerini güçlendirerek zarar vermeden nazikçe temizliyor. Yüksek vitamin ve mineral içeriği sayesinde çürüğe sebep olabilecek besin kalıntılarını kolayca gideriyor. Diş etlerini rahatlıyor ve oluşabilecek hassasiyetleri önlüyor. Çocukların ağız bakımında ihtiyaç duyduğu hizmeti, yanındaki diş fırçası hediyesi ve başarılı formülüyle veriyor. SLS, Florür, Paraben, Titanyum dioksit, Gluten, Boya, Şeker ve Tuz içermiyor. 7-16 yaş grubu için özel olarak üretilen çeşit ise doğal çikolata ve nane özlü beyazlatan diş macunu oluyor. Çikolata ve nane içeriğiyle gençlerin beğenisini kazanıyor. Gelişme çağında sıklıkla karşılaşılan çürük riskini minimuma düşürüyor. Çürüklerde oldukça etkili olduğu uzmanlar tarafından kanıtlanmış olan ve kakaodan elde edilen theobramin maddesinin doğadan aldığı gücü, formülü ile buluşturuyor. Zengin kalsiyum, magnezyum ve fosfor içeriği ile etkili bir koruma oluşturuyor. Magnezyum, diş minelerinin güçlendirilmesine yardımcı oluyor. Kalsiyum ve fosfor ise mineral yoğunluğunu dengeliyor. Diş eti sağlığınızı koruyor ve çürümeleri engelliyor. Kalsiyum laktat ve ksilitol, bir araya gelerek sağlıklı bir gelişim için ihtiyaç duyulan görevleri yerine getiriyor. Bu çeşidin içerisinde bulunan bir diğer madde ise okaliptüs özleri oluyor. Okaliptüs özleri, plak ve çürüklerin oluşumunu engelleme konusunda önemli bir rol üstleniyor. Çikolatanın sevilen tadı ile mutluluğu, doğal nanenin ferahlatıcı etkisiyle enerjik bir yapıyı sizlere sunan bu ürün ile diş fırçalama alışkanlığınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olan doğal çikolata ve nane özlü seçeneğini 7-16 yaş grubundaki kullanıcılar kendi kendilerine rahatlıkla kullanabiliyorken, 2-6 yaş grubu için hazırlanan karadut özlü seçeneği için çocukların yetişkinlerden yardım alması gerekebiliyor. Çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırma konusunda önemli bir rol üstlenen karadut özlü macundan fırçaya bezelye büyüklüğünde alıp yayarak çocuklara yardımcı olabilirsiniz.
Yeni Diş Macunu Tester Setleriyle Kendiniz İçin En Uygun Çeşidi Deneyerek Bulun

Propolis, karanfil, karadut, bambu aktif karbon, çikolata & nane ve misvak diş macunu çeşitleri içerisinden kendi istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Seçim yaparken sizlere yardımcı olacak yeni tester setine sahip olarak farklı alternatifler ile tanışabilirsiniz. 7.5 mililitrelik tüpler içerisinde sizlere sunulan set, 6 farklı ürünü içerisinde bulunduruyor. Mükemmel beyazlık için ideal olan bambu aktif karbonlu macunla beyaz gülüşler için ilk adımı atabilirsiniz. Misvak özlü alternatifi ise diş etlerini güçlendirici formüle sahip oluyor. Karanfil özlü çeşidi rahatlatıcı etkisiyle beğenileri kazanıyor. Çikolata ve naneli macun, gençlerin favorisi oluyor. Karadut özlü seçenek ise bebek ve çocukların diş gelişiminde olumlu etkileriyle ön plana çıkıyor. Propolis özlü macunlar antioksidan özelliğiyle dikkatleri çekiyor. Aile boyu setler sayesinde tüm aile üyeleri, kendi ihtiyaçlarına uygun olan çeşidi kolayca bulabiliyor. 7.5 mililitrelik tüpler ile kendinize kısa bir deneme süresi oluşturabilirsiniz. Bu ürünler, güvenilir formülleri sayesinde hassas dişlerde bile mükemmel sonuçlar ortaya koyuyor. Doğal özleriyle sağlıklı bir kullanım sunuyor. Kullananların beğenisini kazanan birbirinden kaliteli çeşitler ile diş fırçalamayı eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz. Herkesin deneyebilmesi için hazırlanan 7.5 mililitrelik ambalajlar ile yepyeni bir deneyime hazır olun!
Diş Macunları Uygun Fiyatları ve Yüksek Kalitesiyle Sizlerle

Doğal diş macunu faydaları ile gözler önüne seriliyor. Birbirinden kaliteli ve uygun fiyatlı çeşitleri, hizmetinize sunuluyor. Diş eti ve minelerinizi güçlendiren doğal özleri, nefesinizi de tazeliyor. Günde iki kere kullanılması tavsiye edilen diş macunları, diş fırçası hediyesi ile beğenilerinizi kazanıyor. Yetişkinlere özel hazırlanan formüllerin yanı sıra çocuklara ve gençlere diş fırçalama alışkanlığı kazandıracak olan karadutlu ve çikolata & naneli seçenekleri de bulunuyor. Doğal özlerle zenginleştirilmiş yapısı sayesinde ağzınızda oluşabilecek plak ve çürüklerin önüne geçiyor. Sizlerin sağlığı ve istekleri göz önünde bulundurularak titizlikle hazırlanan içerikleri, yutulduğu takdirde herhangi bir problem teşkil etmiyor. Beyazlatıcı diş macunu olma özelliğini taşıyan bu ürünler, içeriğindeki bambu aktif karbon ile tüm ezberleri bozuyor. SLS, Florür, Paraben, Titanyum dioksit, Gluten, Boya, Şeker ve Tuz içermemesi sayesinde sizleri kimyasallara karşı koruma altına alıyor. Kapak açıldıktan sonra sunduğu 12 aylık kullanım süresi, her fırçalamada eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Serin yerde saklanılması tavsiye ediliyor. Güneş ışığından korumanız, uzun ömürlü bir kullanım için gerekli bir unsur oluyor. Farklı çeşitleri; nane yağı, okaliptüs özü, kekik yağı ve çay ağacı yağlarını içerisinde barındırabiliyor. 75 ml , 60 ml ve 7,5 ml ambalajlarda sizlere sunulan bu ürünler, tüp içerisinde güvenli bir şekilde muhafaza ediliyor. Fırçalama sonrasında diş macununu tükürmeniz gerekiyor. İçeriğindeki çeşitli vitamin ve mineraller sayesinde özellikle çocukların diş gelişiminde önemli bir rol oynuyor. Beyaz gülüşler ve sağlıklı dişlere kavuşabilmeniz için sizlere yardımcı oluyor. Eyüp Sabri Tuncer kalitesi ve doğal özler ile tanışarak yeni bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz. Diş macunu fiyatları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için, sitemizde çerezler kullanmaktayız. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için 'Çerez Politikaları'inceleyebilirsiniz.