Diş Macunları

Diş Macunu

Her gün mutlaka yapılması gereken kişisel bakım adımlarından biri de diş fırçalamaktır. Uzmanlar, sağlıklı bir gülüş ve ağız bakımı için günde iki kere dişlerin fırçalanması gerektiğini belirtmektedir. Diş fırçalamak, ağız ve diş sağlığına özen göstermek, sadece ağız bakımı için değil genel vücut sağlığı için de önemlidir. Bununla birlikte kullandığınız diş macunu da ağız sağlığınızı etkileyen faktörler arasındadır. Tercih edeceğiniz diş macununun diş ve diş eti sağlığınız için gerekli nitelikleri taşıdığına, ihtiyacınıza cevap verdiğine emin olmalısınız. Birbirinden farklı içerikleri ile 11 çeşit Eyüp Sabri Tuncer diş macunu seçenekleri, sağlıklı dişlere sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

 

Ağız Sağlığını Desteklemek İçin Doğal Diş Macunu

Ağız sağlığınızı korumak için ihtiyacınıza cevap verecek diş macunlarını tercih etmelisiniz. Diş macununun içeriğindeki kimyasal maddeler hem sizin hem de çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atabileceğinden temiz içerikli, doğal formüllü diş macunlarını kullanmalısınız.

 

Eyüp Sabri Tuncer’in özenle hazırlanmış formülleri ile kullanıcılarına sunduğu 11 çeşit doğal diş macunu kimyasallardan tamamen arındırılmış olup temiz içeriği sayesinde ağız ve diş bakımınızı desteklemenize yardımcı olur. Şeker, tuz, florür, paraben, gluten, sls, sles, boya ve titanyum dioksit içermeyen, tamamen doğal, bitki özlerinden esinlenerek elde edilen özel formüllü Eyüp Sabri Tuncer diş macunları sayesinde hem aradığınız ferahlığı elde edecek hem de güçlü diş ve diş etlerine sahip olacaksınız; bembeyaz gülüşlerle kendinize olan güveninizi daha da arttıracaksınız!

 

Florürün en çok kullanıldığı kişisel bakım ürünlerinden biri diş macunlarıdır ancak florür içerikli diş macunlarının insan sağlığına olumsuz etkisi olduğu da bilinmektedir. Bu sebeple florürsüz diş macunu tercih ederek hem ağız ve diş hem de genel sağlığınıza zararlı maddeleri ağız yoluyla almamış olursunuz.

 

Doğal Zeytinyağlı Saç Kremi

Rahatlatıcı ve nazik bir ağız bakımı için hassas dişler için diş macunu tercih ederek sağlayabilirsiniz. Diş minesi ve diş eti hassaslığı yaşıyorsanız %100 bitkisel içerikli diş macunlarına yönelebilirsiniz. Çeşitli alternatifler arasından sizin için en uygun olanı bulmanız mümkün.

 

Her Yaşa Uygun Diş Macunları

Çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak biraz zor olsa da ebeveynler, 2 yaşından itibaren çocuklara diş fırçalamayı eğlenceli hale getirerek bu alışkanlığı kazandırmaya çalışmalıdır. Çocukların diş fırçalarken en sık yaptıkları eylem diş macununu yutmaktır. Kimyasal yoğunluğu fazla olan diş macunlarının çocuklar tarafından yutulmamasına dikkat edilmelidir.

 

Eyüp Sabri Tuncer’in 2 – 6 yaş arası çocuklar için özenle hazırladığı doğal karadut özlü çocuk diş macunu doğal içeriği, florür, paraben, gluten, sls, sles, titanyum dioksit, şeker, boya ve tuz içermeyen temiz yapısı sayesinde çocukların ağız ve diş sağlığını korur. Doğal karadut lezzeti sayesinde de diş fırçalama alışkanlığı kazandırmaya çalıştığınız çocuklarınıza keyifli bir öğrenme süreci sağlar. Hassas diş etleri için doğal bakım sağlayan çocuk diş macunu, diş hekimleri tarafından da önerilmektedir.

 

En İyi Diş Macunu Alternatifleri

Doğal içerikli, beyazlatma etkili ve ağız sağlığını destekleyici en iyi diş macunu için Eyüp Sabri Tuncer’in seçeneklerine göz atabilirsiniz. Pek çok farklı çeşidi ile aradığınız etkiye sahip olanı bulmanız mümkün. Bambu bitkisinden elde edilen aktif karbon ile asidik plak oluşumunu azaltmak, mükemmel beyazlık sağlamak için kömürlü diş macunu kullanabilirsiniz. Kömürlü diş macunu, diş minesine zarar vermeden dişlerinizi temizler, içeriğindeki doğal nane yağı ve mentol ile nefesinizi tazeler.

 

Hassas dişler için mükemmel koruma sağlayan Eyüp Sabri Tuncer misvak diş macunu diş minesine zarar vermeden dişleri temizler ve dişlerin doğal beyazlığını korur. İçeriğindeki misvak özü ile diş ve diş etlerinin güçlenmesine yardımcı olur. Gün boyu ferahlatıcı ağız bakımı sağlayan misvak özlü diş macunu sayesinde bakımlı dişlere sahip olmak mümkündür.

 

Özelikle çay, kahve ve sigara tiryakilerinin ağız ve diş sağlığını desteklemeye yardımcı olmak için özel olarak hazırlanan en iyi alternatiflerden birisi de doğal kakao ve kahve özünün birleşmesiyle elde edilen beyazlatıcı etkiye sahip macundur. Tütün, çay ve kahve tüketimi nedeniyle zamanla dişlerde sararmalar ve lekelenmeler meydana gelir. Bu lekeleri ve sararmayı giderecek diş macunu önerisi arıyorsanız Eyüp Sabri Tuncer’in Doğal Kakao ve Kahve Özlü Diş Macununu denemelisiniz. Parlak ve lekesiz dişlere sahip olmak isteyenlerin aradığı bu Beyazlatıcı diş macunu ile hem mükemmel bakım sağlayacak hem de aradığınız ferahlığa ve beyazlığa sahip olabileceksiniz.

 

Dişlerinizde plak ve tartar problemi yaşıyorsanız tercihinizi Doğal Ceviz ve Ceviz Kabuğu Özlü Diş Macunundan yana kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan ceviz ve ceviz kabuğu özünün ağız yaraları ve diş eti iltihaplarına karşı koruyucu etkisi olduğu bilinen bu macun, tartarı temizlemeye ve yenilerinin oluşumu önlemeye destek olur. Okaliptus özleri ile ağız ve dişlerinizin bakımı ve hijyenini sağlayarak plak, tartar ve çürük oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

 

Güçlü diş ve diş etlerine sahip olmak Eyüp Sabri Tuncer’in Doğal Himalaya Tuzlu diş macunu alternatifi ile mümkün! İçerisinde bulunan Himalaya Tuzu, daha beyaz dişler ve temiz bir nefes için kullanılmakta olup formülündeki doğal nane yağı ve mentol ise gün boyu ferah bir ağız bakımı sağlamaya destek olur.

 

Ağız kokusundan şikâyet edenlerin, gün boyu ferah bir nefes arayanların tercih edebileceği serinin diğer seçenekleri olan Doğal Nane Özlü ve Doğal Karanfil Özlü macunlar hem ağız içi hijyeni sağlar hem de plak, tartar ve çürük oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

 

Diş ve diş eti problemlerine çözüm bulmak, aynı zamanda dişlerinde doğal beyazlığı sağlamak isteyenler için özel olarak formüle edilmiş Doğal Çam Özlü ve Doğal Zencefil Özlü diş macunları, serinin dikkat çeken diğer ürünleridir. Aynı zamanda dişlerin sağlıklı ve beyaz görünmesine yardımcı olan bu macunların içerisindeki doğal nane yağı ve mentol sayesinde de gün boyu ferah bir nefesle ağız ve diş sağlığınıza gösterdiğiniz özeni de artırabilirsiniz.

 

Eyüp Sabri Tuncer’in kaliteden ödün vermeyen özel formüllerle üretilmiş diş macunlarının kullanım ömürleri kapak açıldıktan sonra 12 aydır. İçerisindeki doğal bitki özlerinden elde edilen formülleri sayesinde ağız bakımınızı destekleyen alternatifler arasından seçimde bulunabilirsiniz. Hem kendiniz hem de çocuklarınız için sağlıklı bir ağız ve diş sağlığı için değerlendirebileceğiniz 11 çeşit diş macunu ile ihtiyaç duyduğunuz desteği alabilirsiniz. 

 

Yetişkinler için 90 ml, çocuklar için 60 ml boyutlarındaki şeker, Sls, Sles, tuz, boya, gluten, titanyum dioksit, florür ve paraben içermeyen özel formüllü Eyüp Sabri Tuncer diş macunlarını deneyebilirsiniz. Tamamen vegan içeriklere sahip çeşitli alternatifler arasından dilediğinizi seçerek kendinize uygun bir macunu bulabilirsiniz. Diş macunu fiyatları, içerikleri, çeşitleri ve sağladığı etkiler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için markanın web sitesine göz atabilirsiniz.

 
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR