Yağmur Ormanları Kolonyası

Yağmur Ormanları Kolonyası

Üretildiği ilk yıllarda tıbbi alanlarda kullanılmak üzere dizayn edilen kolonya, kozmetik sektöründe de kullanılmaya devam etmektedir. Kozmetik sektöründen bir farkla ayrılan kolonya içerdiği etil alkol miktarı ve parfümlerden farklı olan serinlik veren kokusu ile tercih edilmektedir. Her evde mutlaka bulunan klasik limon ve tütün kolonyasının yanında son zamanlarda farklı çiçeklerin özlerinin bir araya geldiği hoş kokulu kolonyalar da üretilmektedir. Bu kokulu kolonyalardan biri olan yağmur ormanları kolonyası verdiği bahar yağmuru kokusu ile tazelik vermeye yardımcı olmaktadır.


Ferahlatıcı Yağmur Ormanları Kolonyası

Eyüp Sabri Tuncer kolonyaları uzun yıllardır her evde bulunan ve kullanıcıların beğenisini kazanan bir ürün haline gelmiştir. Birçok farklı alanda ürün çeşitliliği bulunan markanın kolonyaları ise oldukça yaygın kullanılmaktadır. Farklı bitkilerin özlerinden elde edilen esansların birleşimi olan kolonyanın faydaları ise oldukça fazladır. Özellikle yaz günlerinde sürülen kolonyalar ferahlık verir, sinirli ve üzgün anlarda sürülen kolonya sakinleşmenize yardımcı olur.
Aynı zamanda hoş kokusu bulunan yağmur ormanları kolonyası ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Doğa ve yağmur kokusunu içinde barındıran yağmur ormanları kolonyası içerisinde üst nota olarak limon, portakal, ozonik notlar barındırırken orta nota da yeşil notlar, fesleğen, biberiye alt notada ise sedir ağacı, meşe yosunu bitkilerinin özlerinden elde edilen esansları barındırmaktadır. Yağmur ormanları kolonyası yorum yapan kullanıcıların tecrübelerini dikkate alarak seçim yapmanız doğru olacaktır.


Yağmur Ormanları Kolonyası Çeşitleri

Farklı çeşitlerde ve boyutlarda bulunan kolonya çeşitleri hijyenik bir ürün olması sebebiyle son yıllarda oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Hastalıklardan korunmak ve verdiği serinlik hissi ile tercih edilen kolonyalar hoş kokularıyla sizlere sakinlik hissi vermektedir. Farklı çeşitlerde bulunan yağmur ormanları kolonyası 400 ml pet şişe tasarımıyla edinebileceğiniz gibi yağmur ormanları kolonyası 400 ml cam şişe tasarımını edinebilirsiniz. Şık cam şişe tasarımına sahip yağmur ormanları kolonyası 200 ml cam şişe seçeneği ile de tercih edebilirsiniz.
Dışarıdaki bakterilere karşı her an çantanızda bulunması gereken yağmur ormanları kolonyası 150 ml sprey şişe tasarımı ile yanınızdan ayırmamanız gereken bir ürün olarak üretilmiştir. Hassas bir vücuda sahipseniz ya da hemen hastalanan ve mikrop kapan bir yapınız varsa alkol bazlı kolonyalar her daim yanınızda olması gereken hijyenik ürünlerdendir. Bunun için büyük boy tasarımı ile edineceğiniz yağmur ormanları kolonyası 5 lt tasarımı uzun süre güvenle ürünü kullanmanızı sağlayacaktır.


Şık Tasarımlı Yağmur Ormanları Kolonyası

Salgın hastalık, bakteri ve virüslerden korunmanın pratik yollarından biri de el dezenfektanı eksini sebebiyle kolonya kullanmaktadır. Yanınızda özel olarak dezenfektan kullanmıyorsanız mutlaka çantanızda yüksek etil alkol derecesine sahip kolonya bulundurmanız yararınıza olacaktır. Kolonyada bulunan derece ifadesi ürünün içerisinde ne kadar etil alkol barındığını gösterir.
Genel itibari ile kolonyalar farklı etil alkol değerlerine sahiptir. Bu değerler 60, 70, 80 derecelik alkol oranları olmakla birlikte yağmur ormanları kolonyası etil alkol değeri 68 olarak belirlenmiştir. Eğer hastalık, bakteri ve virüslerden korunmak amaçlı kolonya kullanmak istiyorsanız alacağınız kolonyadaki etil alkol değerinin 80 derece olması yeterli olabilir. Yağmur ormanları kolonyası kullananlar edindikleri deneyimler ile ilgili içerikleri takip etmeniz ve yorumları dikkate alarak kolonya seçimi yapmanız sağlıklı olacaktır. Aynı zamanda farklı içeriklere ve farklı ebatlara sahip kolonya çeşitleri için Eyüp Sabri Tuncer kolonyalarına göz atabilir istediğiniz özellikteki ürünü temin edebilirsiniz.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR