Haberler

Eyüp Sabri Tuncer, Pony Ligi’ni Desteklemeye Devam Ediyor

 
25/02/2022

Biniciliğin yaygınlaşıp gelişmesi için çocuk ve genç binicileri desteklemek üzere, geçmiş yıllarda olduğu gibi ata sporuna katkı sağlamaya devam eden Eyüp Sabri Tuncer markası, 2022 yılında da Türkiye Binicilik Federasyonu Pony Ligi sezonunun sponsoru oldu. Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Engin Tuncer, Binicilik Federasyonu olarak ata sporumuz olan biniciliği yaygınlaştırarak gelecekte ülkemizi dünya çapında temsil edecek binicilerin yetişmesi için çocuk ve gençleri teşvik edecek Pony Ligini her yıl tekrarlamayı planladıklarını belirtiyor. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarını tamamlayan Türkiye Binicilik Federasyonu 2022 Pony Ligi takvimini belirledi ve 26-27 Şubat tarihlerinde başlayıp toplam 12 ayak ve 1 final yarışmasından oluşacak sezonda Eyüp Sabri Tuncer markası geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Pony Ligi sponsoru olarak belirlendi.

Vegan Kozmetikte En Çok Tercih Edilen Marka

 
04/02/2022

Türkiye’deki vegan farkındalığını rakamlara dökmek amacıyla, Twentify Bounty tüketici platformu üzerinden gerçekleştirilen mobil araştırmada; Türkiye’de kozmetik sektöründe vegan ürünleri en çok tercih edilen marka Eyüp Sabri Tuncer oldu. Eyüp Sabri Tuncer vegan ürünleriyle, tüketiciler tarafından en çok tercih edilen marka seçildi. Twentify Bounty tüketici platformu üzerinden gerçekleştirilen mobil araştırmada; Eyüp Sabri Tuncer, vegan ürünleri tercih edilen kozmetik markalar kategorisinde yüzde 41 oranla en çok tercih edilen marka oldu.

Eyüp Sabri Tuncer, İstanbul’da İlk Mağazasını Vadistanbul’da Açtı

 
11/01/2022

1923 yılında kurulan Türkiye Cumhuriyeti ile aynı yaşıt 99 Yıllık Eyüp Sabri Tuncer markası, 3. mağazasını Vadistanbul Alışveriş Merkezi’nde açtı. Vadistanbul mağazasında da diğer mağazalarda olduğu gibi; markanın öncülük ettiği 100 yıllık deneyimle harmanlanan geleneksel ürünler, yenilikçi ve özel formüllü ürünler ile bir arada sunuluyor.

Eyüp Sabri Tuncer, Beş Reklam Filmi ile “Bir Avuç Mutluluk” Diyor

 
30/12/2021

Pandemi sürecinde tüm Türkiye kolonya geleneğini tekrar hatırladı ve önemini anladı. Türk kozmetik sektörünün lider kuruluşlarından ve kolonya denince akla ilk gelen marka olan Eyüp Sabri Tuncer, günlük hayatımız içerisinde kolonya kullanımını ve hijyen özelliğini farklı hikayelerden oluşan keyifli beş kısa film üzerinden anlattı.

Eyüp Sabri Tuncer yeni ‘Bebek Çamaşır Sıvısı’ Özel Temiz İçerikli Formülüyle Mükemmel Bir Temizlik Sunuyor

 
18/11/2021

Kozmetik sektöründe ‘vegan ve vejetaryen sertifikası alan ilk Türk markası’ olan Eyüp Sabri Tuncer, geleneksel değerleri ‘zamanın ruhuna ayak uydurarak’ yaşatmaya devam ediyor. 98 yıldır öncülük ettiği geleneksel ürünlerle, yenilikçi ve fonksiyonel ürünleri bir arada sunan marka, yepyeni bir kategoriye giriş yaparak yeni Eyüp Sabri Tuncer Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı ile bitkisel yağlardan elde edilen sabun içerikli formülü sayesinde bebek giysi ve çamaşırlarında mükemmel bir temizlik sunuyor.

Eyüp Sabri Tuncer’den Alzheimer Hastaları için Anlamlı Proje: “Hatıraları Tazeler”

 
27/10/2021

Eyüp Sabri Tuncer, Türkiye Alzheimer Derneği ile Alzheimer hastaları ve yakınları için ‘Hatıraları Tazeler’ sosyal sorumluluk projesine başladı. Proje hem kokularla hatıralarımızı tazelemeyi hem de Alzheimer hastalığına dikkat çekmeyi hedefliyor. Proje kapsamında, eyupsabrituncer.com web sitesinde satışa sunulan “Hatıralar Kolonyası” serisinden elde edilen gelir, Türkiye Alzheimer Derneği’ne bağışlanarak Gündüz Yaşam Evleri’ne katkı sağlayacak.

Eyüp Sabri Tuncer, Yeni Ürünleriyle Fuarlarda Ziyaretçileri ile Buluşuyor

 
06/10/2021

Eyüp Sabri Tuncer, yaklaşan yeni yılı, yoğun bir fuar takvimiyle karşılıyor. Pandeminin ardından yavaş yavaş eski haline dönmeye başlayan fuar sektöründe, ulusal ve uluslararası anlamda sektörün önde gelen etkinliklerinde yer almaya devam Eyüp Sabri Tuncer; 15-16 Eylül’de Haliç Kongre Merkezi’nde Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı, 22-24 Eylül’de Ukrayna Intercharm 2021 Fuarı , Güzellik Endüstrisi Fuarı’nda yenilenen logolu şık standıyla ilk defa ziyaretçilerini ağırlarken, 5-7 Ekim’de Messe Frankfurt/BeautyWorld Dubai Fuarı’nda, 27-30 Ekim Rusya Intercharm 2021 fuarında ziyaretçileriyle buluşacak.

Eyüp Sabri Tuncer Manolya Çiçeği Sıvı Sabunu ve Kolonyası ile Tazelenin

 
1/09/2021

Doğanın sevgi sembolü haline gelen manolya çiçeği narindir ve inceliği temsil eder. Yaşamımıza yeniliği sunarken, kokusuyla hayatımıza dokunur. Doğadaki eşsiz kokulardan ilham alarak hazırlanan Eyüp Sabri Tuncer’in kolonya ve sıvı sabun ürünleri, yeni serisinde Manolya Çiçeğinin zarafet dolu kokusunu sizlere taşıyor. Yıllar önce üretilen ve çok beğenilen Eyüp Sabri Tuncer Manolya Çiçeği Kolonyası yeniden yorumlanarak, pozitif yaşam enerjisi veren bergamotun üst notaları, görkemli çiçeklerin eşsiz kokusu ve sandal ağacının serin odunsu kokusu harmanlanarak sevenleri ile yeniden buluşuyor.

Eyüp Sabri Tuncer Diş Macunu Serisi için Yeni Reklam Filmleri

 
8/07/2021

2018 yılında kişisel bakım kategorisi altında diş macunu ürünlerini de satışa sunan Eyüp Sabri Tuncer, diş macunu serisini; 6 tekli ürün, 1 aile olmak üzere 7 farklı filmle tanıtıyor. Doğal Bambu Aktif Karbonlu, Doğal Misvak Özlü, Doğal Propolis Özlü, Doğal Karanfil Özlü, 2-6 yaş arası çocuklar için Doğal Karadut Özlü ve 7-16 yaş arası gençler için Doğal Çikolata & Nane Özlü diş macunlarının yer verildiği reklam filmlerinde katkısız doğal içeriğine vurgu yapılıyor.

Eyüp Sabri Tuncer, Pony Ligi’ne Sahip Çıkıyor

 
22/06/2021

Eyüp Sabri Tuncer, çocuklara hayvan sevgisini aşılamak ve spor yapmalarını sağlamak için güzel bir tercih olan binicilik sporunu sahiplenerek 2021 Pony Ligi’ne sponsor oldu. Bireye, topluma ve doğaya zararsız kozmetik ürünlerini erişilebilir kılarak insanların bilinçli yaşamalarına katkı sağlayan Eyüp Sabri Tuncer, Pony Ligi’ne sponsor olarak binicilik sporunun erişilebilir olduğunu yaygınlaşmasını sağlamak istiyor.

Eyüp Sabri Tuncer’den Hijyen ile Birlikte Hayatınızı Tazeleyen Kokular

 
11/06/2021

Cumhuriyet ile aynı yılda 1923’te kurulan Eyüp Sabri Tuncer, 98 yıldır hayatınızı tazelemeye devam ediyor. Eyüp Sabri Tuncer Klasik Limon Kolonyasının yanı sıra birbirinden özel esansları, notaları ve özel içerikleri ile üretilen 17 farklı kolonya çeşidiyle yaz aylarında taze ve ferah hissetmenizi sağlıyor.

Eyüp Sabri Tuncer, Marka Hikayesini Dokunaklı Bir Reklam Filmiyle Anlatıyor

 
27/04/2021

Eyüp Sabri Tuncer, Cumhuriyet’in kuruluşundan bu yana aynı tutkuyla geliştirdiği markasının hikayesini yeni reklam filmi ile anlatıyor. Cumhuriyetin kuruluşu ile birlikte herkes “iyi bir iş" yapmak için çalıştı ve bu güzel ülkenin neferleri oldular. Eyüp Sabri Tuncer de Ankara Ulus’taki ilk dükkanında yaptığı işin “en iyisi”ni yapmak için yola çıkmış ve bu anlayış markanın köklerini oluşturmuştur. Bitkilerin gizemli dünyasını keşfetmeye başlayarak ilk Türk kolonyasının temellerini atan Eyüp Sabri Tuncer’in, geçmişten günümüze kadar uzanan hikayesi izleyici ile buluşuyor.

Yüzyıllık Markalar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Engin Tuncer: “Yerine Konulamayacak Tek Şey İtibar”

 
01/09/2020

Eyüp Sabri Tuncer, Cumhuriyet’in kuruluşundan bu yana aynı tutkuyla geliştirdiği markasının hikayesini yeni reklam filmi ile anlatıyor. Cumhuriyetin kuruluşu ile birlikte herkes “iyi bir iş" yapmak için çalıştı ve bu güzel ülkenin neferleri oldular. Eyüp Sabri Tuncer de Ankara Ulus’taki ilk dükkanında yaptığı işin “en iyisi”ni yapmak için yola çıkmış ve bu anlayış markanın köklerini oluşturmuştur. Bitkilerin gizemli dünyasını keşfetmeye başlayarak ilk Türk kolonyasının temellerini atan Eyüp Sabri Tuncer’in, geçmişten günümüze kadar uzanan hikayesi izleyici ile buluşuyor.

Inbusiness Dergisi Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkanı Engin Tuncer Röportajı

 
06/05/2020

Kolonya geleneğimizde yeri olan ve kullanımı yaygın olan bir ürün olduğunu belirten Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkanı Engin Tuncer, “Pandemi dönemi ile stratejik bir ürün haline gelerek Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nun da tavsiyesiyle dezenfektan amaçlı kullanımı arttı ve daha çok ilgi görmeye başladı. Mart ve Nisan aylarında yaklaşık 6 aylık stoklarımızı sattık. Bu durum satış açısından pozitif etkili olsa da ilk günlerde alkol, ambalaj vb. hammaddelerin temini konusunda piyasada bazı zorluklar yaşandı ve bazı fırsatçılar ürünleri fahiş fiyatlarla satmak üzere harekete geçtiler. Bu süreçte Eyüp Sabri Tuncer markası olarak yayınladığımız bir manifesto ile artan hammadde fiyatlarına rağmen yoğun talep oluşan dönemde herhangi bir zam yapmayacağımızı her mecradan müşterilerimize duyurduk.” Çok kısa sürede hem piyasadan hem de müşterilerinden olumlu geri dönüşler aldıklarını sözlerine ekleyen Tuncer, eş zamanlı olarak hem ofisimizde hem de fabrikamızda gerekli tedbirleri oluşturarak vardiyalı üretime geçtik, üretim kapasitemizi arttırdıklarını belirtiyor.

Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkanı Engin Tuncer Türkonfed Bir Yarım Asrı Devirenler Röportajı

 
04/11/2020

Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkanı Engin Tuncer röportajında, marka itibarını uzun yıllar sürdürmenin, gelenekle birlikte yeniliklere her zaman açık olmak ve müşterilerini daima dinleyerek mümkün olduğunu markanın her dönem köklerini koruyarak yenilendiğini belirtiyor. Tuncer,” Örneğin kozmetik sektöründe Avrupa Vejetaryen Birliği tarafından verilen V-LABEL sertifikasını alan ilk marka olduk, ilklerimiz çoktur. Bunun sebebi de markamıza ve müşterilerimize daha çok değer katacak ürünleri her zaman araştırmak, daha iyisini ve daha yenisini hep merak etmekten geldiğini belirtiyor. Geleneksel yapımızı ve itibarımızı koruyarak, yeniliklere açık olmak, özgün çalışmalar sunmak ve gelişime her zaman açık olmak bizim önceliklerimiz arasındadır.” diyerek sözlerine devam ediyor.

Bloomberg HT / Reel Ekonomi

 
05/02/2018

5 Şubat 2017 tarihinde Bloomberg Ht kanalında, Mine Uzun’un sunduğu “Reel Ekonomi” programına konuk olan Eyüp Sabri Tuncer Genel Müdür Yardımcısı Atilla Arıman, Türkiye kozmetik sektöründeki gelişmeleri, güncel ithalat ve ihracat rakamlarını, tüketicilerin sektöre olan yaklaşımları ve reel sektöre ait analizlerini paylaştı.

Bloomberg HT / Piyasa Hattı

 
10/12/2017

Kozmetik sektörü ile ilgili değerlendirme ve 2017 yılı içerisinde gerçekleştirdiğimiz önemli yatırımlarımız hakkında bilgi vermek adına Eyüp Sabri Tuncer Genel Müdür Yardımcısı Atilla Arıman, 10 Aralık 2017 tarihinde Bloomberg HT’de yayınlanan “Piyasa Hattı” programına konuk oldu.

 
23/11/2017

Formülünde hiçbir hayvansal içerik bulunmadığı uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılan test sonuçları ile kanıtlanarak Avrupa Vegan ve Vejetaryenler Birliği tarafından verilen V-LABEL ile sertifikalandırılmıştır. Eyüp Sabri Tuncer Doğal Macadamia Yağlı Duş Jeli, içeriğinde bulunan Omega-7, Oleik Asit, E vitamini ve Linoleik Asit bakımından zengin %100 doğal macadamia yağı ile cildinizi besler ve nemlendirir. Cildinize uyumlu pH yapısı, bol köpük yapıcı içeriği ve doğal kaynaklı aktiflerin yardımı ile cildinizde etkin bir temizlik sağlarken güçlü ve aromatik kokusu ile de yenileneceksiniz. Tüm cilt tiplerinde günlük kullanım için uygundur.

 
23/11/2017

Formülünde hiçbir hayvansal içerik bulunmadığı uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılan test sonuçları ile kanıtlanarak Avrupa Vegan ve Vejetaryenler Birliği tarafından verilen V-LABEL ile sertifikalandırılmıştır. İçeriğindeki %100 doğal hindistan cevizi özü ile cildinizin ihtiyacı olan nemi sağlarken taze, canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Eyüp Sabri Tuncer Doğal Hindistan Cevizi Sütlü Duş Jeli cildinizi arındırıp nemlendirirken tropik ilkimin rahatlatıcı ve ferahlatıcı etkisini de bir arada sunar. Cildinize uyumlu pH yapısı, bol köpük yapıcı içeriği ve doğal kaynaklı aktiflerin yardımı ile cildinizde etkin bir temizlik sağlarken güçlü ve aromatik kokusu ile de yenileneceksiniz. Tüm cilt tiplerinde günlük kullanım için uygundur. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvansal yağlar içermez. Paraben içermez.

 
23/11/2017

Formülünde hiçbir hayvansal içerik bulunmadığı uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılan test sonuçları ile kanıtlanarak Avrupa Vegan ve Vejetaryenler Birliği tarafından verilen V-LABEL ile sertifikalandırılmıştır. Eyüp Sabri Tuncer Doğal Argan Yağlı Duş Jeli, hayat ağacı olarak da adlandırılan Argan ağacı meyvelerinden elde edilen yağın eşsiz nemlendirici yapısı ile cildinizdeki kuruluğu gidererek besler. A ve E vitamini bakımından zengin %100 doğal argan yağı ile aynı zamanda cildin daha yumuşak, canlı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Cildinize uyumlu pH yapısı, bol köpük yapıcı içeriği ve doğal kaynaklı aktiflerin yardımı ile cildinizde etkin bir temizlik sağlarken güçlü ve aromatik kokusu ile de yenileneceksiniz. Tüm cilt tiplerinde günlük kullanım için uygundur. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvansal yağlar içermez. Paraben içermez.

 
08/09/2017

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı El ve Vücut Kremi paraben içermeyen doğaya saygılı özel formülü sayesinde her cilt tipine uyum sağlar, başta elleriniz olmak üzere cildinizin tamamında dış etkenlere karşı mükemmel bir bakım uygular. Cildiniz tarafından hızla emilir. Cildin daha fazla nem tutmasını sağlayan Ecocert Sertifikalı aktif madde bileşimi ile uzun süreli nemlendirme sağlar. Doğal zeytinyağlı içeriği ile cildinize bebek teni yumuşaklığı kazandırırken E vitamini ile zenginleştirilen formülü hücreleri korur, onarır, güçlendirir. Dört mevsim boyunca ailenizin tüm fertleri tarafından kullanılabilecek mükemmel bir nemlendiricidir. Glüten içermez. Paraben içermez.

 
13/07/2017

Ayvalık zeytin bahçelerinden özenle toplanan, Kazdağı ve Madra Dağları’ndan gelen tertemiz havada büyüyen zeytin çiçeğinin işlenmesiyle üretilen bu koku kendine has profili ile hasadının tüm doğallığını teninizle buluşturuyor. Baharın sonlarına doğru çiçeklerle süslenen efsanevi zeytin ağaçlarından elde edilen Ayvalık Zeytin Çiçeği Kolonyası 400 ml - Pet Şişe, hafif ve kalıcı kokusu ile sizi Edremit Körfezi’nin eşsiz zeytin bahçelerinde tatlı bir gezintiye çıkartacak. 68 derece alkol ihtiva etmekte olan ürünümüzün koku notalarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

 
10/07/2017

Formülünde hiçbir hayvansal içerik bulunmadığı uluslararası akredite laboratuvarlarda yapılan test sonuçları ile kanıtlanarak Avrupa Vegan ve Vejetaryenler Birliği tarafından verilen V-LABEL ile sertifikalandırılmıştır. İçeriğindeki %100 doğal zeytinyağı ile cildinizin doğal pH dengesini koruyarak kaybettiği nemi tekrar kazandırır. Formülündeki cilde zarar vermeyen, yumuşak, bol köpük yapıcı içeriği ve doğal kaynaklı aktiflerin yardımı ile cildinizde etkin bir temizlik sağlar. Geleneksel zeytinyağlı kalıp sabunların başarılı notlarını içeren koku profili floral, vanilya, sandal ve misk notlarının eşsiz uyumuyla cildinize gün boyu ferahlık hissi verir. Tüm cilt tiplerinde günlük kullanım için uygundur. Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hayvansal yağlar içermez. Paraben içermez.

Bloomberg HT / Piyasa Hattı

 
28/06/2017

Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkanı Engin Tuncer “Piyasa Hattı” programına konuk oldu. Firmamızın genel profili çerçevesinde; tüketici beklentileri, eğilimleri ve kozmetik sektörü hakkındaki bilgilerini paylaştı.

 
06/06/2017

Doğala Özdeş Kokulu Gül suyu, Yenilenen ambalajıyla, makyaj temizleyici ve tonik olarak cilt bakımında kullanılır. Gül suyu doğala özdeş kokusuyla aromaterapik etki hissetmenizi sağlar. Güvenle kullanım amacıyla, doğal gıda aroması ve deiyonize sudan elde edilmiştir. Alkol içermez, yapay boya kullanılmamıştır.

 
06/06/2017

%100 doğal zeytinyağı içeren Eyüp Sabri Tuncer Okyanus Doğal zeytinyağlı sıvı sabun, kusursuz bir güzellik için başta el ve yüz olmak üzere vücudun günlük temizliğinde kullanılır. Cildinizin doğal dengesini koruyarak benzersiz bir arınma sağlarken, teninizi nemlendirir, yumuşatır ve mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilen Eyüp Sabri Tuncer Okyanus Doğal zeytinyağlı sıvı sabun, yapısı itibari ile kolayca köpürür, kullanımı kolay ve pratiktir. Doğal zeytinyağlı formülü, okyanusun benzersiz kokusu ile zenginleştirilmiştir. Tamamen doğal içeriği ile ürünümüz; mineral, hayvansal yağ, glüten, paraben, Petrokimya ve türevlerini içermez. Okyanusların derinliklerinden gelen bu ferahlatıcı koku gün boyu teninizde kalarak size huzur verecektir.

 
06/06/2017

%100 doğal zeytinyağı içeren Eyüp Sabri Tuncer Japon Kiraz Çiçeği Doğal zeytinyağlı sıvı sabun, kusursuz bir güzellik için başta el ve yüz olmak üzere vücudun günlük temizliğinde kullanılır. Cildinizin doğal dengesini koruyarak benzersiz bir arınma sağlarken, teninizi nemlendirir, yumuşatır ve mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilen Eyüp Sabri Tuncer Japon Kiraz Çiçeği Doğal zeytinyağlı sıvı sabun, yapısı itibari ile kolayca köpürür, kullanımı kolay ve pratiktir. Doğal zeytinyağlı formülü, özenle seçilmiş Japon Kiraz Çiçeklerinden ilham alınarak tasarlanan eşsiz ve evrensel kokusuyla zenginleştirilmiştir. Japon Kiraz Çiçekleri beyazdan pembeye tüm tonlarıyla sizlere mutluluk verirken, kokusuyla da neşe dolu bir dünyanın kapılarını açacak. Tamamen doğal içeriği ile ürünümüz; mineral, hayvansal yağ, glüten, paraben, Petrokimya ve türevlerini içermez.

 
06/06/2017

%100 doğal zeytinyağı içeren Eyüp Sabri Tuncer Çeşme Limonu Doğal zeytinyağlı sıvı sabun, kusursuz bir güzellik için başta el ve yüz olmak üzere vücudun günlük temizliğinde kullanılır. Cildinizin doğal dengesini koruyarak benzersiz bir arınma sağlarken, teninizi nemlendirir, yumuşatır ve mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilen Eyüp Sabri Tuncer Çeşme Limonu Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun 500 ml, yapısı itibari kolayca köpürür, kullanımı kolay ve pratiktir. Doğal zeytinyağlı formülü, özenle seçilmiş Çeşme limonlarından ilham alınarak tasarlanan eşsiz ve evrensel kokusuyla zenginleştirilmiştir. Çeşme limonu ve limon ağacı yaprağıyla açılan kokunun orta notunda limon çiçeği ve beyaz çiçek kokuları bedeninizin çiçeklerce sarıldığını hissettiriyor. Dip notta bulunan meşe yosunu ve miskler ise terapi etkisi bırakıyor. Tamamen doğal içeriği ile ürünümüz; mineral, hayvansal yağ, glüten, paraben, Petrokimya ve türevlerini içermez.

 
06/06/2017

%100 doğal zeytinyağı içeren Eyüp Sabri Tuncer Bodrum Mandalinası Doğal zeytinyağlı sıvı sabun, kusursuz bir güzellik için başta el ve yüz olmak üzere vücudun günlük temizliğinde kullanılır. Cildinizin doğal dengesini koruyarak benzersiz bir arınma sağlarken, teninizi nemlendirir, yumuşatır ve mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilen Eyüp Sabri Tuncer Bodrum Mandalinası Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun 500 ml, yapısı itibari ile kolayca köpürür, kullanımı kolay ve pratiktir. Doğal zeytinyağlı formülü, bodrum mandalinasının benzersiz kokusu ile zenginleştirilmiştir. Bodrum’da sıcacık güneşin altındaki mandalina ağaçlarının ferah, enerjik ve mutluluk veren kokusunun içinize dolduğunu hissedeceksiniz. Tamamen doğal içeriği ile ürünümüz; mineral, hayvansal yağ, glüten, paraben, Petrokimya ve türevlerini içermez.

 
06/06/2017

%100 doğal zeytinyağı içeren Eyüp Sabri Tuncer Ayvalık Zeytin Çiçeği Doğal zeytinyağlı sıvı sabun, kusursuz bir güzellik için başta el ve yüz olmak üzere vücudun günlük temizliğinde kullanılır. Cildinizin doğal dengesini koruyarak benzersiz bir arınma sağlarken, teninizi nemlendirir, yumuşatır ve mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilen Eyüp Sabri Tuncer Ayvalık Zeytin Çiçeği Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun 500 ml, Ayvalık zeytin bahçelerinden özenle toplanan zeytin çiçeğinin işlenmesiyle zenginleştirilmiştir. Balıkesir'in bahar aylarında çiçeklerle süslenen efsanevi zeytin ağaçlarının en değerlilerinden olan Ayvalık zeytin çiçeğinin hafif ve kalıcı kokusu sizi zeytin bahçelerinde tatlı bir gezintiye çıkartacak. Tamamen doğal içeriği ile ürünümüz; mineral, hayvansal yağ, glüten, paraben, Petrokimya ve türevlerini içermez.

 
06/06/2017

%100 doğal zeytinyağı içeren Eyüp Sabri Tuncer Amber Doğal zeytinyağlı sıvı sabun, kusursuz bir güzellik için başta el ve yüz olmak üzere vücudun günlük temizliğinde kullanılır. Cildinizin doğal dengesini koruyarak benzersiz bir arınma sağlarken, teninizi nemlendirir, yumuşatır ve mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilen Eyüp Sabri Tuncer Amber Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun 500 ml, yapısı itibari ile kolayca köpürür, kullanımı kolay ve pratiktir. Doğal zeytinyağlı formülü, Amberin mistik kokusu ile zenginleştirilmiştir. Mistik kokusunu doğunun ihtişamlı saraylarından alan Amber, size lüks, sıcak ve karşı konulmaz bir davette bulunuyor. Tamamen doğal içeriği ile ürünümüz; mineral, hayvansal yağ, glüten, paraben, Petrokimya ve türevlerini içermez.

 
06/06/2017

%100 doğal zeytinyağı içeren Eyüp Sabri Tuncer Alaçatı Lavantası Doğal zeytinyağlı sıvı sabun, kusursuz bir güzellik için başta el ve yüz olmak üzere vücudun günlük temizliğinde kullanılır. Cildinizin doğal dengesini koruyarak benzersiz bir arınma sağlarken, teninizi nemlendirir, yumuşatır ve mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilen Eyüp Sabri Tuncer Alaçatı Lavantası Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun 500 ml, yapısı itibari ile kolayca köpürür, kullanımı kolay ve pratiktir. Doğal zeytinyağlı formülü, Lavanta tarlalarının gün boyu dinlendiren ve tazeleyici kokusuyla zenginleştirilmiştir. Kokusuyla büyüleyen Alaçatı Lavantası’nın stresinizi alarak yükünüzü hafifletmesine izin verin. Tamamen doğal içeriği ile ürünümüz; mineral, hayvansal yağ, glüten, paraben, Petrokimya ve türevlerini içermez.

Bloomberg HT/Reklamarkası

 
02/05/2017

Yeni ambalajı ve farklı çeşitleri ile piyasaya sunulan doğal yağlarla zenginleştirilmiş şampuan reklamlarımızın çalışmalarını anlatmak üzere Eyüp Sabri Tuncer Genel Müdür Yardımcısı Atilla Arıman, Ender Merter’in sunduğu “Reklamarkası” programına konuk oldu. Doğal bitkisel ve geleneksel üretim yöntemleriyle, el yapımı olarak üretilmiştir.

Ambalaj Ay Yıldızları 2015

 
11/09/2015

Türk firmalarının yurtiçinde ve yurtdışında üreterek pazara sundukları ürünlerle katıldıkları Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması’nda Eyüp Sabri Tuncer, Grafik Tasarım kategorisinde Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Kişisel Bakım Serisi, Sağlık ve Güzellik Ürünleri / Tıp ve Eczacılık Ürünleri kategorisinde ise Eyüp Sabri Tuncer 400 Ml Cam Şişe Limon Kolonyası ve Eyüp Sabri Tuncer Tıraş Kolonyası Serisi / Tıraş Kolonyası No:1, No:2, No:3, No:4 ile ödülün sahibi oldu.

Bloomberg HT

 
07/07/2015

Eyüp Sabri Tuncer'in kozmetik sektöründeki 92 yıllık tecrübesini anlatan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Engin Tuncer, Bloomberg HT'de Ali Çağatay'ın sunduğu ana habere canlı yayın konuğu oldu. Eyüp Sabri Tuncer markasının sağlam temellere oturmasının sebebi olarak markanın kurucusu olan Eyüp Sabri Tuncer’in muhasebe sistemini çok iyi kurmasının olduğunu belirten Engin Tuncer, markanın bu kadar uzun ömürlü olmasının sebebinin ise geleceği görerek atılan adımlar olduğunu belirtti.

2015 Tüketici Yıldızları Ödülü

 
05/06/2015

Birbirinden özel ürün yelpazesinin yanı sıra sorumluluk bilinciyle de topluma ulaşan Eyüp Sabri Tuncer’e Tüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) tarafından “2015 Tüketici Yıldızları Ödülü” verildi. 2014 yılında tüketicilere öncü bilinçlendirme sağlamak için gerekli hukuki düzenlemelerin yapılması, firmaların ve tüketicilerin eğitilmesi ve bilinçlendirilmesi amacı ile kurulan TÜSODER, Eyüp Sabri Tuncer’i bu ödüle layık görmesine neden olarak şirketin tüketici yanlı çalışmalarını, çevreye duyarlı yaklaşımını ve bu yöndeki çabalarını gösterdi.

COP Raporu yayınlandı

 
01/04/2015

01 Şubat 2010 tarihinden beri düzenli olarak hazırladığımız sürdürülebilirlik raporlarımız ile o yıla ait ticari ve operasyonel faaliyetleri özel bir çerçeve içerisinde sunuyoruz. Bu yıl hazırlamış olduğumuz rapor da, daha önceki raporlarımızda olduğu gibi, 2014 yılında yaptığımız çalışmaları, bir önceki yıla göre kazandığımız ivme ve gelecek yıl için planlanan projelerimizi kapsayıcı özellik taşımaktadır. Sektörün ilk ve tek imzacısı olma özelliğini taşıyan kurum olarak sürdürülebilirlik konusunda farkındalık yaratıp, verdiğimiz taahhütleri yerine getiriyor, yeni ve devamlılık arz eden projeler ile yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için, sitemizde çerezler kullanmaktayız. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için 'Çerez Politikaları'inceleyebilirsiniz.