Tütün Kolonyası

Eyüp Sabri Tuncer Tütün Kolonyası

Eyüp Sabri Tuncer Tütün Kolonyası geleneksel kolonyalardan farklı olarak kaliteli koku notalarına sahip bir kolonya türüdür. Tütünün zinde tutucu yapısından esinlenilerek üretilen tütün kolonyası, kullanıcıların serinlemesini ve ferahlamasını sağlarken aynı zamanda tende daha kalıcı bir koku bırakır. Kalıcı kokuların sağlanabilmesi için farklı üst, orta ve alt notalara sahip tütün kolonyasında üst notalar karabiber, narenciye kabukları ve adaçayı şeklinde sıralanır. Orta notalarında gül, yasemin, ylang-ylang, lavanta ve Hint çimeni bulunurken alt notalarında ise tütsü, tütün, paçuli, meşe yosunu, ladin reçinesi ve vanilya yer almaktadır. Tütün kolonya çeşitleri sahip oldukları notalar aracılığıyla kaliteli ve kalıcı kokulara sahiptir. Üst notalar kolonya ilk kullanıldığı anda kullanıcılar tarafından duyulur. Üst notalarda yer alan karabiber, narenciye kabukları ve adaçayı gibi kokular kullanıcıların kolonyayı ilk kokladıkları an serinlemelerini sağlar. Orta notalarda yer alan gül, yasemin, ylang-ylang, lavanta ve Hint çimeni kokuları ise kolonyanın tende uzun süre kalmasını sağlayan kokuları ifade eder. Kolonyadaki son notalar olan tütsü, tütün, paçuli, meşe yosunu, ladin reçinesi ve vanilya ise kolonyanın kullanılmasının üzerinden bir süre geçmesinin ardından ortaya çıkar, en son arkadan gelen koku özelliği taşır. Tütün kolonyaları özgün ve modern bir kokuya sahiptir. Kalıcı kokusu aracılığıyla kullanıcılara kaliteli bir parfüm kullanıyorlarmış hissi veren Eyüp Sabri Tuncer tütün kolonyaları, 69 derece alkol içerir. Tütün kolonyaları, serinlik ve ferahlık hissiyatının azalmaması ve koku kalıcılığının düşmemesi için kapak açıldıktan sonraki 12 ay içerisinde tüketilmelidir.


Küçük Boyutlarda Eyüp Sabri Tuncer Tütün Kolonyaları

Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda150 ml tütün kolonyası seçeneğinin yanı sıra 200 ml ve ****400 ml şeklinde farklı ebatlarda da üretilen tütün kolonyalarını istediğiniz boyutta satın alarak evinizde, iş yerinizde veya çantanızda muhafaza edebilirsiniz. Portatif şişesi sayesinde günlük hayatta ve seyahatlerde kolaylıkla çantalarda taşınabilen tütün kolonyaları, sağlam yapılı bir pet şişenin içerisinde sunulduğundan olası dökülme ve patlamaların da önüne geçilmiş olur. Tütün kolonyasının içerisinde bulunduğu pet şişenin baş kısmında kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla bir adet sprey bulunur. 200 ml tütün kolonyası kaliteli bir görünüm sağlamak amacıyla cam bir şişenin içerisinde bulunmaktadır. 200 ml tütün kolonyalarını gezi ve seyahat gibi dış ortam etkinliklerinde rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz gibi evlerinizde de misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Tütün kolonyalarının verdiği ferah ve zengin kokuyu daha uzun süre kullanmak isterseniz daha büyük boyutlarda satışa sunulan ebatlarını da tercih edebilirsiniz. Bu doğrultuda 400 ml şişeler içerisinde tütün kolonyaları tam size göre! 400 ml tütün kolonyası pet bir şişenin içerisinde ve şık bir ambalajda sunulur.


Büyük Boyutlarda Eyüp Sabri Tuncer Tütün Kolonyaları

Evinde ya da iş yerinde tütün kolonyası ihtiyacı fazla olan ya da tütün kolonyasını sürekli olarak severek kullanan kullanıcılar için markanın büyük boyutlarda ürettiği tütün kolonyasını 1 litre ve 5 litre şeklinde sıralayabiliriz. Ekonomik olması nedeniyle kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen 1 lt tütün kolonya kaliteli bir paketin içerisinde yer alır. Sağlam bir formda olan bu paket sayesinde kullanıcılar tütün kolonyalarını ev, araba ve ofis gibi ortamlarda rahatlıkla saklayabilir. Olası bir dökülme ve patlamanın önlenmesi için koruma kilitli kapağına sahip 1 litre tütün kolonyalarının bu kapak sayesinde sızdırılması önlenir. 1 litre tütün kolonyaları genellikle ekonomik boy tercih eden aileler tarafından da sıklıkla kullanılır. Kolonyalarını farklı şişelerde kullanan kullanıcılar, 1 litrelik kolonyalarını küçük şişelere paylaştırabilir; aile üyelerine ya da arkadaşlarına hediye edebilirler. Kolonyalarını daha büyük kaplarda satın almayı tercih eden kullanıcılar ise markanın üretmiş olduğu 5 lt’lik tütün kolonyalarını tercih edebilirler. Geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilen 5 litre tütün kolonyaları, kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmeleri için özel olarak tasarlanmıştır. Bag in Box adı verilen bu büyük kolonya kutusunun kullanımı oldukça basittir. Öncelikle 5 lt tütün kolonya masa gibi sağlam bir zemine konulur, kutunun alt kısmında yer alan perforeli kapak açılır. Bu kapağın altında bir musluk yer alır. Musluğun tutulup dışarıya doğru çekilmesi ve musluğun etrafında yer alan güvenlik şeridinin çıkarılması gerekir. Bu aşamalar tamamlandıktan sonra 5 lt tütün kolonyası musluk üzerinde yer alan kulakçıkların yukarı doğru çekilmesi ile kolaylıkla kullanılabilir.


Eyüp Sabri Tuncer Tütün Kolonyası Farkı

Eyüp Sabri Tuncer tütün kolonyaları, geleneksel tütün kolonyalarından kalıcı koku, kalite ve ferahlık hissi açısından farklılık gösterir. Kalıcı bir kokuya sahip olan tütün kolonyaları, kullanıcısının elinde uzun süre kalıcılığını korur. Kaliteli üretim esasına dayanarak üretilen cam şişe tütün kolonyası kibar ve ince şeritli bir cam içerisinde sunularak kaliteli olduğunu kullanıcılara hissettirir. Markanın tütün kolonyaları, doğa dostu, ekolojik ve geri dönüştürülebilir paketlerin içerisinde ve hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilir, bu da ürünü rakiplerinden ayıran temel bir farktır. Tütün kolonyalarının sahip olduğu üst, orta ve alt notalar ise ürünü diğer çeşitlerinden ayıran en önemli özelliktir. Üst nota ile ilk koku, orta nota ile temel koku ve alt nota ile son koku sağlanarak kolonya kokusu adeta bir parfüm kokusu kadar kalıcı ve kaliteli hale getirilmiştir. Geleneksel ürün kullanmak yerine kaliteli, ferah ve kalıcı kolonyalar isteyen kullanıcılar, markanın sprey tütün kolonya çeşitlerini de tercih edebilirler.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR