Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı

Özel bakım gerektiren bebeklerin cilt sağlığı, tüm ebeveynlerin ortak hassasiyet gösterdiği bir konudur. Duyarlı bebek cildi için her zaman en iyi ve en sağlıklı olanı tercih etmek gerekir. Mis kokulu bebek kıyafetlerini, daha onlar doğmadan yıkayıp ütüleyerek hazırlamak isteyebilirsiniz. Bunun sebebi ise aldığınız kıyafetlerin, temiz ve sağlıklı ev ortamında yıkanıp dışarıdaki kirlerin bebek cildine temasını engellemektir. Bebek çamaşırlarını yıkarken, kullandığınız deterjanların içeriğindeki maddelerin bebek cildinde hassasiyet yaratması muhtemeldir. Bu hususta Türkiye’nin en köklü ve güçlü markalarından biri olan Eyüp Sabri Tuncer; bebeklere özel bitkisel yağlardan elde edilen sabun içerikli çamaşır yıkama sıvısı ile hali hazırda olan deterjanlara oranla bebeklerinizin giysi ve çamaşırları için çok daha ve mükemmel bir temizlik sunuyor. sağlıklı bir yıkama süreci oluşturmaya yardımcı olmaktadır.


Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı Doğal İçeriği

Eyüp Sabri Tuncer Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı , doğal zeytinyağı sabunu içerikli etkisiyle bebeklerin hassas cildine uyumludur. Doğal bir mineral olan boraks içerikli formülü ile “Doğal Zeytinyağı İçerikli Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı”, bebeklerimiz için mükemmel ve güvenli temizlik sunar. Akredite laboratuvarlarında yapılan testlerle üretimi gerçekleştirilmiş olan bebek çamaşırları için leke çıkarıcı ürünleri, çamaşırlara ve bebek cildine hassas davranır. Zeytinyağı içerikli bebek çamaşır yıkama sıvısı; kalıntı bırakmadığı ve leke çıkarmada etkili olduğu için ebeveynler tarafından tercih edilir. Hipoalerjenik formülü ile bebeklerimizin cildine tahrişe neden olabilecek SLS, SLES, fosfat, ftalat ağartıcı, silikon, boya ve alkol içermemesiyle en iyi bebek çamaşır yıkama sıvısı  özelliğini gösterir. Eyüp Sabri Tuncer çamaşır yıkama sıvısı dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilir. Böylelikle bebeklerinizin sağlığını sizin için düşünüp onların bedenine zarar verecek maddeler kullanılmasından kaçınır.


Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı Kullanım Avantajları

Bebek çamaşır yıkama sıvısı durulama sırasında kolay arınması sebebiyle bebeklerinizin giysilerinde kalıntı bırakmadan yıkama deneyimi sunar. Bebek çamaşır yıkama sıvısı, granül halinde olmadığından düşük sıcaklıklarda bile kolayca eriyerek kirleri hedef alır. Kullandığınız çamaşır deterjanının koruyucu madde içermemesi bebeğinizin sağlığı için çok önemlidir. İçeriğinde paraben, gluten ve sülfat bulunmadığından dolayı annelerden tam not  alır. Bebek çamaşırlarında leke çıkarıcı özelliğe sahip yıkama sıvısı , inatçı ve beklemiş kirler için ebeveynlerin yardımcısı olabilir. Bebek giysilerinde oluşan süt, yağ, mama, çimen, kakao ve meyve lekelerine derinlemesine nüfuz ederek tam anlamıyla temizlenmiş giysi performansı hedefler. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklanması tavsiye edilmektedir.


Zeytinyağlı Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı Özellikleri

Yıkama performansı kanıtlanmış doğal lavanta yağı içeren formülü  ile rahatlatıcı bir özellik sağlayan zeytinyağlı bebek çamaşır yıkama sıvısı paketin arkasında yer alan kullanım tablosu sayesinde yeterli ve doğru miktarda kullanıma yardımcı olur. Bu sayede doğru ve yeterli kullanım sağlanarak, üründen tasarruf etmeniz de sağlanır. Çamaşır makinesi ve elde yıkamaya da uygun olan doğal zeytinyağı içerikli bebek çamaşır yıkama sıvısı 1,5 litre olup kullanım tablosu sayesinde 25 yıkama sunar. Ölçü kabı standart çay bardağı ölçüsü yani 100 ml olur. İçeriğinde bulunan özel formülü sayesinde ekstra yumuşatıcı kullanmayı gerektirmez. Kullanıcıların birçoğunun önerdiği yıkama sıvısı  bebeklerin sağlığı ve hassas ciltleri için uygun olarak üretilmiştir. . Kullanımının kolay ve içeriğinin temiz olmasıyla bebekleriniz için gerekli kıyafet, önlük, battaniye, nevresim gibi farklı çamaşırları da yıkamaya olanak tanır. Bebeğinin sağlığını herkesten çok düşünen annelerin de favorisi olan doğal zeytinyağı içerikli bebek çamaşır yıkama sıvısı, vegan özelliğe sahiptir. Sizlerin kullanımına sunulan deterjanın paket içeriğinde yer alan kapaklı açılımı ile uzun süre muhafaza edilmeye, dökülmemeye uygun olarak tasarlanmıştır.
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR