Politikalar

Sürdürülebilir, Çevreci, Sosyal ve Kültürel Modeller İçİn

Eyüp Sabri Tuncer markası olarak kurumsal sosyal sorumluluk politikalarımızı sürdürülebilirlik temelinde; çevresel, sosyal, yönetime dayalı iş modelleri ve iş süreçlerini bütünleyici bir yaklaşımla ele alıyoruz. Sonuç odaklı sürdürülebilir adımların toplumsal, küresel değerlerin muhafazası ve paydaşlar ile iş birliği yoluyla gerçekleşebileceğine inanarak, belirlediğimiz temel politikalara uyum çerçevesinde yenilikçi adımlar atmaya devam ediyoruz.

Etik İş Politikası

Kurumsal etik iş anlayışı ile geçmişten günümüze Eyüp Sabri Tuncer markası olarak önemli bir konumda bulunmaktayız. Dürüstlük, bütünlük, şeffaflık ve saygı kurum faaliyetlerimizde esastır.
Tüketicilerimize olan yaklaşımımızda da hassasiyet göstermekte ve etik hizmet anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu bağlamda yolsuzluk ve rüşvet karşıtı tutumumuzu etik değerlere dayandırarak topluma ve paydaşlarımıza karşı sorumluluğumuz olarak görmekteyiz.

İnsani Değer Politikası

Eyüp Sabri Tuncer markası olarak tüm çalışanların gelişimlerine katkıda bulunmak ve mevcut potansiyellerini ortaya çıkarmak adına adil ve şeffaf bir yapıda sürdürmekteyiz. Çalışanlarımız arasında ayrım gözetmemekte ve özel kariyer gelişim planı ile bireysel ve toplumsal gelişimde öncü olmaktayız. Şeffaf bir yönetim anlayışı ve katılımcı bir sistem ile insanı değerleri ilk sırada tutmaktayız. Bu bağlamda oluşturduğumuz müşteri memnuniyeti prensipleri ile değişimlere uyum sağlamakta ve çalışanlarımızın yeni bakış açıları dahilinde devam etmekteyiz.

Sonsuz Müşteri Memnuniyeti Politikası

Eyüp Sabri Tuncer markasının sonsuz müşteri memnuniyeti politikasının temelini "Müşteri Odaklılık" ilkesi oluşturmaktadır. Bu yaklaşım sürekli iyileştirmeye dayalı yenilikçi vizyonumuzun yanı sıra, müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda tüm süreçlerin dikkatle gözden geçirildiği, yenilikçi ve verimli bir iş sürecini de beraberinde getirmektedir.

1923'ten bugüne kişi/kurum ayrımı yapmaksızın "Müşteri daima haklıdır" anlayışını sürdürürken müşteri bildirimlerine en kısa sürede memnuniyet odaklı çözümler sunmaktayız.

Bu kapsamda politikalarımız belirlenmiş ve uygulanmaktadır;

 • Yüksek hizmet kalitesi ve sonsuz müşteri memnuniyeti ile müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsiyoruz.
 • Müşteri odaklı yaklaşımla, iç ürün, dış ambalaj kalitesi yüksek ürünler ve hizmetler sunarak müşterilerimizin ürünlerimizden en yüksek seviyede faydalanmasını amaçlıyoruz.
 • Gelen taleplerin çeşitli kanallardan doğru şekilde alınması, tanımlanması, analiz edilmesi sonrasında sürecin en iyi şekilde karşılanmasını sağlıyoruz.
 • Müşteri talebine uygun olarak doğru, açık, detaylı, erişilebilir, şeffaf yanıtlar ve çözümler sunuyoruz
 • İletişim yönetimi sürecinde gizlilik prensiplerini esas alarak süreçlerimizi sonlandırıyoruz. Müşterilere ait bilgileri Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na uyum içinde gizlilik ilkesini esas alarak güvence altında tutuyoruz.
 • İletişim süreçlerimizi sürekli iyileştirme için müşteri memnuniyeti araştırmaları, anket çalışmaları yapıyoruz.
 • Müşteri memnuniyetini düzenli olarak ölçümleyip alınan geri bildirimlerin rutin kontrolünü sağlıyor, alınacak aksiyonlar için tarafsız ve kalıcı çözümler üretiyoruz.
 • Cumhuriyetle yaşıt bir marka olarak, müşterilerimize karşı olan sorumluluk bilinci ile ilerlemekteyiz. Dürüst, güvenilir, adil, etik, yasalara ve mevzuatlara uyumlu şekilde ilerlemek markamızın esasları arasında yer almaktadır.
 • Müşteri talep ve beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamak için tüm süreçlerimizde mükemmelliği hedefliyoruz.
 • Müşterileri deneyimini iyileştirmeye yönelik, kullanıcı dostu dijitalleşme projelerinin hayata geçirilmesi için çalışmalar yapıyoruz. Hızlı ve etkin çözümler sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Çevre Politikası

Doğaya ve tüm canlılara sorumluklarımız kapsamında

 • Çevre ile ilgili tüm yasal yükümlülük ve sorumluluklarımızı yerine getirmeyi
 • Doğal Kaynakları verimli kullanmayı
 • Tüm proseslerimizde atıkların öncelikle kaynağında yok edilmesini ve en düşük seviyeye indirilmesini, diğer türlü geri dönüşümünü veya geri kazanımını sağlamayı
 • Tesis ve proses tasarımında çevresel etkileri göz önünde bulundurmayı
 • Çevre boyutlarından kaynaklanan etkilerimizi en aza indirmek için belirlediğimiz hedefleri Çevre Yönetim Sistemimizi iyileştirmek amacıyla gözden geçirmeyi
 • Pazar ve Müşteri beklentilerini çevre açısından güvenli ürünlerle karşılamayı
 • Teknolojik gelişmeleri takip ederek yeni yatırımlarımızı Çevreye dost teknolojiler ile yapmayı
 • Çevre bilincinin gelişmesi ve sürdürülmesi için, çalışanlarımızı çevre alanında sorumlu faaliyetler sürdürmeleri yönünde teşvik etmeyi ve eğitimler düzenlemeyi
 • Çevrenin korunması, kirliliğin azaltılması ve sürekli iyileşmeyi sağlayacak faaliyetlerde bulunmayı ilke edindik.
İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Çalışma alanlarımızda yapılan faaliyetlerimizin tüm aşamalarını sağlıklı, güvenli ve düzenli bir çalışma ortamında gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu hedef doğrultusunda sağlıklı çalışanların ve iş gücünün oluşturulmasına yönelik sorumluluğumuzun sonucu olarak,

 • İş kazalarının, meslek hastalıklarının önlenmesi için tüm tedbirleri maddeler halinde belirleyip bu maddeleri planlı şekilde uygulayıp uygulatmayı,
 • Güvenli ekipmanlar ile uygun teknolojileri birleştirerek sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı sağlamayı,
 • İş sağlığı ve çalışan güvenliği kültürünü oluşturmayı, bu kültürü yaşam tarzı haline getirmeyi benimsiyoruz.
 • Hedeflenen bu yolda,
 • İş sağlığı ve güvenliği konusu ile ilgili tüm yasal mevzuatları, ilgili standartları ve şartları yerine getirmeyi
 • Çalışma ortamındaki tehlikeleri ortadan kaldırmak ve riskleri azaltmak için faaliyetlerimizi planlamayı
 • Tüm çalışma alanları ve proses aşamalarında çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın görüşlerinin alınması ve katılımlarını sağlayarak, İş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerimizde ve süreçlerimizde sürekli iyileşme sağlamayı ve sürdürmeyi
 • İş sağlığı ve güvenliği ilkelerimizin benimsenmesi için çalışanlarımıza ve hizmet aldığımız alt işveren firmalarının çalışanlarına, ziyaretçilere, stajyerlere yönelik eğitim ve uygulamalar düzenleyerek ve geliştirerek sürdürmeyi beyan ve taahhüt ederiz.
Veri Koruma - Gizlilik Politikası

E-ticaret sitesi kullanıcılarımız ve özel uygulama katılımcılarımız ile yaptığımız bilgi alışverişinin gizlilik ve güvenliğine önem vermekte, üst düzey önlemler almaktayız. Dünyanın en büyük dijital sertifika sağlayıcı firmaları ile iş birliğine giderek SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle hizmet vermekteyiz. Kişisel bilgiler ve kredi kartı bilgileri için sunulan SSL teknolojisi ile güvenli hizmet esastır ve tüm yetki uluslararası güvence altındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR