Politikalar

Sürdürülebilir, Çevreci, Sosyal ve Kültürel Modeller İçİn

Eyüp Sabri Tuncer markası olarak kurumsal sosyal sorumluluk politikalarımızı sürdürülebilirlik temelinde; çevresel, sosyal, yönetime dayalı iş modelleri ve iş süreçlerini bütünleyici bir yaklaşımla ele alıyoruz. Sonuç odaklı sürdürülebilir adımların toplumsal, küresel değerlerin muhafazası ve paydaşlar ile iş birliği yoluyla gerçekleşebileceğine inanarak, belirlediğimiz temel politikalara uyum çerçevesinde yenilikçi adımlar atmaya devam ediyoruz.

Etik İş Politikası

Kurumsal etik iş anlayışı ile geçmişten günümüze Eyüp Sabri Tuncer markası olarak önemli bir konumda bulunmaktayız. Dürüstlük, bütünlük, şeffaflık ve saygı kurum faaliyetlerimizde esastır.
Tüketicilerimize olan yaklaşımımızda da hassasiyet göstermekte ve etik hizmet anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu bağlamda yolsuzluk ve rüşvet karşıtı tutumumuzu etik değerlere dayandırarak topluma ve paydaşlarımıza karşı sorumluluğumuz olarak görmekteyiz.

İnsani Değer Politikası

Eyüp Sabri Tuncer markası olarak tüm çalışanların gelişimlerine katkıda bulunmak ve mevcut potansiyellerini ortaya çıkarmak adına adil ve şeffaf bir yapıda sürdürmekteyiz. Çalışanlarımız arasında ayrım gözetmemekte ve özel kariyer gelişim planı ile bireysel ve toplumsal gelişimde öncü olmaktayız. Şeffaf bir yönetim anlayışı ve katılımcı bir sistem ile insanı değerleri ilk sırada tutmaktayız. Bu bağlamda oluşturduğumuz müşteri memnuniyeti prensipleri ile değişimlere uyum sağlamakta ve çalışanlarımızın yeni bakış açıları dahilinde devam etmekteyiz.

Sonsuz Müşteri Memnuniyeti Politikası

Eyüp Sabri Tuncer markasının sonsuz müşteri memnuniyeti politikasının temelini "Müşteri Odaklılık" ilkesi oluşturmaktadır. Bu yaklaşım sürekli iyileştirmeye dayalı yenilikçi vizyonumuzun yanı sıra, müşterilerin talep ve beklentileri doğrultusunda tüm süreçlerin dikkatle gözden geçirildiği, yenilikçi ve verimli bir iş sürecini de beraberinde getirmekteyiz.

Kuruluş yılımız olan 1923'ten bugüne kişi/kurum ayrımı yapmaksızın "Müşteri daima haklıdır." anlayışını sürdürürken müşteri bildirimlerine en kısa sürede memnuniyet odaklı çözümler sunmaktayız.

Geliştirilen birçok ürünümüz; çevre dostu ambalajları, kaliteli hammadde kullanımı ve güvenilir yapısıyla halka sunulmaktadır. Her geçen gün büyüyen ürün yelpazemize katılan ürünlerimiz ile müşteri sağlık ve memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Çevre Politikası

Çevre yükünü azaltmak adına kullanılan kaynakları korumak ve kurumsal sorumluluk bilincini en verimli şekilde ilerletmekteyiz. Gerek çalışanlarımızın gerekse de içinde bulunduğumuz sosyal çevrenin güvenliğini gözeten anlayışımız ile özel standartlara sahibiz.

Yeşil Kriterler:

 

  • - Teknoloji değerlendirmesi ve yönetimi
  • - Çevresel risk değerlendirmesi
  • - Çevresel etki değerlendirmesi
  • - Azaltma, yeniden kullanım ve geri dönüşüm
  • - Çalışanlar için çevre eğitim ve bilinçlendirme programları
  • - Çevre politikalarının ve uygulamalarının kamuya açıklanması

 

Veri Koruma - Gizlilik Politikası

E-ticaret sitesi kullanıcılarımız ve özel uygulama katılımcılarımız ile yaptığımız bilgi alışverişinin gizlilik ve güvenliğine önem vermekte, üst düzey önlemler almaktayız. Dünyanın en büyük dijital sertifika sağlayıcı firmaları ile iş birliğine giderek SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle hizmet vermekteyiz. Kişisel bilgiler ve kredi kartı bilgileri için sunulan SSL teknolojisi ile güvenli hizmet esastır ve tüm yetki uluslararası güvence altındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR