Eyüp Sabri Tuncer Bebek Kolonyası

Kolonya kullanımı sadece yetişkinler tarafından değil bebekler tarafından da kullanımı mümkün olan bir ürün olarak göze çarpmaktadır. Bebeklerin ciltlerinin yetişkinlerin ciltlerinden daha hassas bir yapıya sahip olması nedeni ile bebekler için özel olarak geliştirilmiş bir bebek kolonyası kategorisi ihtiyacı doğmaktadır. Eyüp Sabri Tuncer markası bünyesinde pek çok farklı bebek kolonyasını barındırmaktadır. Erkek ve kız bebekler için de ayrı koku seçenekleri bu kategori altında yer almaktadır. Bebek kolonyası fiyatları genellikle alınacak olan bebek kolonyasının hangi mililitrelik şişelerde olduğuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kullanım sırasında hangisinin daha uygun olduğuna, kokularına dair bilgilere ve çok daha fazlasına markanın resmi hesabının yorumlar kısmından da ulaşabilmek mümkündür. Bebek kolonyası kullananlar bu kısımda kendi görüşlerini paylaşarak diğer alacak olan kişilere fikir vermeyi amaçlamaktadır. Kullanıcılar, bebek kolonyası temin etmeden önce bu kısmı da inceleyebilir.
 

Sevdiğiniz Kokuları Gün Boyu Yanınızda Taşıyın

Tıpkı yetişkinlerin kullandığı kolonya çeşitlerinde olduğu gibi bebekler için tasarlanan kolonya seçeneklerinde de farklı koku ve şişeleme seçenekleri bulunmaktadır. Buradaki temel ayrım cinsiyete göre yapılmaktadır. Koku konusunda çok fazla seçeneğin yer almaması bebeklerin ciltlerin oldukça hassas olması ve bu dönemde oldukça alerjen bir yapıya sahip olmasından kaynaklı olmaktadır. Hafif bir içeriğe sahip olmak bu noktada daha önemli bir kıstas olarak amaç edinilmiştir. Kız ve erkek bebekler için temelde iki ayrı koku seçeneği yer almaktadır. Baby Blue erkek bebekler için ve Baby Pink ise kız bebekler için düzenlenmiş formüllere sahip olmaktadır. Bu formülasyonların şişelemesinde de paketlenmesi kısmında da farklı yöntemler izlenmiştir. Bebek kolonyası şişesi birden farklı mililitre seçeneğinde üretilmiştir. Bu sayede daha çeşitli bir kullanım alanına sahip olabilecektir. Renkli bebek kolonyası olarak da tanımlanabilen bu kolonya seçeneklerinde kız bebekler için tasarlanan Baby Pink pembe renkli bir şişe tasarımına sahip iken Baby Blue mavi bir şişe tasarımına sahip olmaktadır. Bunun yanı sıra kokuların içerikleri açısından da farklılaşma meydana gelmektedir.
 

Bebek Kolonyası Özellikleri ve İçerikleri

Pembe bebek kolonyası ve mavi bebek kolonyası şeklinde kategorize edilebilecek olan bu kolonya çeşitlerinin içerikleri de birbirlerinden farklı olmaktadır. Bebek kolonyası içeriği genel olarak hassas ciltlere uygun şekilde üretilmesi gerektiği için içerikler de bu esasa göre düzenlenmeye çalışılmıştır. Erkek bebekler için kullanılabilecek olan Baby Blue kolonya, hafif ve maskülen bir kokuya sahip olmaktadır. Baby Pink kokusu da aynı şekilde hafif bir yapıya sahip olmak ile birlikte pudralı bir yapıya sahip olmaktadır. Koku konusundaki bu farklılıkların dışında kullanım yöntemleri aynı olmaktadır. Bebek kolonyası kullanımı kolonyadan avuç içine bir miktar alınarak cilt üzerine uygulanarak gerçekleştirilen kolay bir süreçten oluşmaktadır. Alerjik bir bünyeye sahip olan bebeklerin herhangi bir irritasyon riskine karşı korunabilmesi için non-alerjenik bir içerik her iki üründe de temin edilmiştir. Bu nedenle herhangi bir şekilde oluşması muhtemel alerji durumlarının önüne geçilmek amaçlanmıştır. Her iki bebek kolonyasında da 16 mililitrelik en küçük boy ve bu boyun dışında bir de 150 ml’lik şişe seçeneği yer almaktadır. Markanın sitesi üzerinden temin edilebilmesi mümkündür.
 

Modern Şişe Tasarımı ve Temiz İçeriği İle Bebek Kolonyası

Bebek kolonyası mavi ve pembe şeklinde ayrılmakla beraber kullanım ve içeriğin hassasiyet ile hazırlanması gibi pek çok alanda ortak özelliklere sahip olmaktadır. Tasarım kısmında da renk dışında genellikle benzer yollar izlenmiştir. Pet şişe tercih edilen her iki tasarımda da sprey başlığın altında kalan minik bir kurdele yer almaktadır. Erkek bebekler için bu kurdele mavi şekilde tasarlanmak ile birlikte kız bebekler için bu kurdele pembe şekilde tasarlanmıştır. Bebek kolonyası sprey şeklinde tercih edilmesi de kullanım kolaylığı sağlayan bir diğer özelliğin başında gelmektedir. Bu sayede direkt cilt üzerine uygulama yapılmak istendiğinde de yeterli uzaklık mesafesi korunarak, bebeğe herhangi bir zarar vermeden yapılabilmektedir. Kullanım konusunda genellikle avuca dökülmesi ve bunun ardından bebeğin cildinin üzerine uygulanması tavsiye edilmektedir. Bu şekilde ciltte çok daha iyi bir şekilde emilim gerçekleşebilmektedir. Daha sert ve daha az hassas olan cilt bölümlerinde spreyin kendisi de doğrudan kullanıma uygundur.
 

Bebek Kolonyası İçerik ve Saklama Koşulları

Bebek kolonyası diğer tüm ihtiyaçlar gibi bebeklik döneminde anne ve babaların sıklıkla kullandığı ürünlerin başında gelmektedir. Bebeklik gibi hassas bir dönemde kullanıldıkları için bebek kolonyalarının içeriklerinden uygulanış şekillerine ve miktarlarına kadar pek çok şeye dikkat edilmesi gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken bu özelliklere ek olarak saklama koşulu da bir diğer kıstas olarak göze çarpmaktadır. Sıcak alanlar yerine serin bölgelerde muhafaza edilmesi uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirmeye yardımcı olmaktadır. Bu anlamda bebek kolonyası tavsiye verilirken, kullanım ve saklama koşullarına ilişkin bir öneri olarak serin bölgelerde saklanması verilebilmektedir. Bunun dışında içeriğinde 60 derece alkol ihtiva eden Eyüp Sabri Tuncer bebek kolonyası, kullanımı kolaylaştırmak adına farklı seçeneklerde kullanıcılara sunulmuştur. Bu seçeneklerin arasında bulunan ve anne babalar tarafından en çok tercih edilen seçeneklerden biri, bebek kolonyası 150 ml olarak gözlenmiştir. Hem taşınabilirlik açısından uygun olan hem de çabuk bitme gibi bir sorun ile karşılaşılmayan bu seçenek ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.
 

Bebek Kolonyası Çeşitlerinin Eşsiz Kokuları Size Eşlik Etsin

Cinsiyet temelli bir koku ayrımına tabi tutulan ve bu yönde iki bebek kolonyası geliştiren Eyüp Sabri Tuncer markasının her iki bebek kolonyasında da hafif kokular kullanması önemli ve gerekli bir ayrıntı olmaktadır. Bebeklerin ciltlerinin olduğu kadar solunum yolu ve diğer organları da bu dönem boyunca oldukça hassas olmaktadır. Bu nedenden ötürü, hem cilt üzerinde tahrişe sebebiyet vermeyecek hem de bebeğin rahat solunum yapabilmesine engel olmayacak türde içerikler kullanarak bir bebek kolonyası elde etmek oldukça önemlidir. Hem kız bebekler hem de erkek bebekler için, marka bu gayeyi yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bebek kolonyası yorumları da anne ve babalarda bu güveni sağlamak açısından önemli bir tespit aracı olarak kullanılabilmektedir. Ebeveynler hem kendi bebeklerine hem de hediye olarak başka bebeklere bu iki bebek kolonyasından istenileni alınabilmektedir. Bebek kolonyası hediyelik olarak da kullanım imkanı sunan bir ürün olarak göze çarpmaktadır.
 

Bebek Kolonyası Seçenekleri ve Koku Çeşitleri

Bebek kolonyası seçenekleri hoş ve ferahlatıcı içerikleri bünyesinde barındıran kolonya çeşitleri olarak göze çarpan alternatifler olmaktadır. Bu nedenle içeriklerinde de hafif ve pudralı maddelere yer verilmektedir. Baby Pink kız bebekler için kullanılmaktadır ve içeriğinde üst notta papatya, orta notta gül ve müge yer almaktadır. Alt not kısmı ise pudralı miskler, sedir ağacı ve kremsi sandal ağacı içeriklerinden oluşmaktadır. Uyumlu bir koku birliğinin sağlandığı bu bebek kolonyası, erkek bebekler için de aynı oranda ve aynı hassasiyet ile geliştirilmiştir. Ayrıca, Eyüp Sabri Tuncer bebek kolonyaları alkolsüz bebek kolonyası kategorisi içerisinde yer alan kolonya seçenekleri olmaktadır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR