Amber

Amber Kolonyası

Eyüp Sabri Tuncer markası, 1923 yılından itibaren kullanıcılara çeşitli aromalara sahip ve hoş koku yayan kolonyaları sunmaktadır. Günlük hayatta güzel kokmak ve temiz hissetmek adına Amber kolonyası tercih edilmektedir. Kolonyanın içerisinde bulunan çeşitli çiçek özleri ise hoş bir koku yaymaktadır. Özellikle dini bayramlar ya da doğum günleri gibi özel günlerde misafirlere ikram edilen kolonya, amber çiçeği ile hoş bir koku oluşturmaktadır. İstenilen her yerde kullanabilen kolonya çeşidi, portatif boyutu ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.


Amber Kolonyası Çeşitleri

Amber Kolonyası Çeşitler Eski zamanlardan itibaren tercih edilen Amber çiçeği kolonyası zinde ve sağlıklı hissetmenize yardımcı olur. Özellikle çoğu rahatsızlığın giderilmesinde rol oynayan amber çiçeği, Eyüp Sabri Tuncer markasının kolonya seçenekleri ile birleşmektedir. Kullanım sırasında ağır koku hissi bırakmayan kolonya, ferahlamanıza yardımcı olmaktadır. Farklı aroma özleri ile dengelenerek oluşturulan kolonya, 68 derece alkol ihtiva etmektedir. Aynı zamanda sağlığa zarar verici herhangi bir madde içermeyen kolonya, elinizin temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Eyüp Sabri Tuncer markasının sunmuş olduğu amber çiçeği kolonyası, cam ve pet şişe olmak üzere iki farklı paketleme seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Tercihiniz doğrultusunda ister cam şişeli amber kolonyasını ister pet şişeli amber kolonyasını temin edebilirsiniz. İçerik olarak hiçbir farklı olmayan kolonyaların, paketleme materyalleri farklıdır. Amber kolonyası 400 ml pet şişe tasarımı ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda pet şişe boyutu ile yer alan kolonyayı yolda ya da iş yerinde kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Hoş Kokulu Amber Kolonyası Çanta içerisinde ekstra yer kaplamayan amber kolonyasını, pet şişe materyaline sahip olan versiyonu ile tercih edebilirsiniz. Özellikle ekstra yer kaplamaması ve ağır olmaması dolayısıyla çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda Amber kokulu kolonya, içerisinde bulunan farklı aromaları sayesinde iyi hissetmenize ve modunuzu yükseltmeye yardımcı olmaktadır. Kullanıcılar tarafından yapılan Amber kolonyası yorumları yer almaktadır. Amber kolonyası için yapılan bu yorum ve öneriler doğrultusunda Eyüp Sabri Tuncer markası, kolonyayı geliştirir ve kullanıcıların beğenisine sunar. Amber kolonya içeriği birbirinden farklı alt, orta ve üst notlardan oluşmaktadır. Bu notaların sağlamış olduğu uyum ise kolonyanın ana kokusunu meydana getirmektedir. Amber kolonyasını içeriğindeki üst nota bergamot, sardunya, ylang ylang çiçek aromaları; orta nota Bulgar gülü, tarçın ve tütsü kokuları; alt nota ise sandal ağacı, vanilya ve baskın olarak yer alan amber çiçeği kokusu yer almaktadır. Söz konusu amber kolonyasını 200 ml, 400 ml ve 5 litre olmak üzere farklı gramaj seçenekleri doğrultusunda tercih edebilirsiniz.


Ferahlatıcı Amber Kolonyası Çeşitleri

Kullanıcılar için özel olarak hazırlanan Amber kolonyası 400 ml oval cam şişe tasarımı ile dikkat çekmektedir. Oval, cam şişe tasarımına sahip olan amber kolonyasını ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarınızda kullanabilirsiniz. Özellikle estetik tasarıma sahip olan şişesi dolayısıyla sunum sofralarında ya da sehpa üzerinde dekoratif aksesuar olarak tercih edebilirsiniz. Cam materyalinden üretilen kolonya şişesini ister evde ister yanınızda konforlu bir şekilde taşıyabilirsiniz. Eyüp Sabri Tuncer markası, kullanıcıların isteklerini değerlendirerek hem pet şişe hem de cam şişe versiyonuna sahip amber kolonyasını kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Aynı zamanda Amber kolonyası 5 lt boyut seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Markanın sunmuş olduğu amber kolonya çeşitlerinin kullanım ömürleri ise şişe açıldıktan itibaren ilk 12 aydır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR