Kolonya Setleri

Her evin ve iş yerinin olmazsa olmaz ürünlerinden biri de kolonyalardır. Ferahlatıcı özellikleri ve eşsiz kokuları ile olmazsa olmaz ürünlerdir. Kolonya severlerin en sık tercih ettiği markalardan biri olan, 1923 yılından bugüne kadar devamlı olarak gelişim ve değişim içerisinde olan Eyüp Sabri Tuncer, yıllardır süregelen prestiji ve ürün çeşitliliği ile birden fazla eve ve iş yerine misafir olur. Senelerdir üretimine hız kesmeden devam eden marka, ürünlerinde sağladığı değişim ve gelişim ile pek çok kullanıcısının hayatına dokunur, geçmişten bugüne getirdiği taze ve kalıcı kolonya kokuları sayesinde pek çok hatıraya da eşlik eder. Kolonyasını eksik etmeyenlerin, farklı kokular sevenlerin tercihi olan Eyüp Sabri Tuncer kolonya setleri sayesinde yeni kokulara şahitlik etme fırsatı bulacaksınız. Aynı zaman 5'li 16 ml kolonya setleri şeklindeki ambalajları sayesinde çantaya dahi kolaylıkla atılabilir formda olduğundan yalnızca ev ve işyeri gibi alanlarda değil hemen her ihtiyacınız olduğu anda kolonya ferahlığını yanınızda taşıyabilirsiniz. Her bir setin kendine özel renkleri, tasarımı ve kokularının olduğu kolonya setlerini internet sitesinden satın alabilirsiniz.

 

5'li Mini Kolonya Set

5'li mini kolonya seti, özellikle küçük boy ürünleri tercih edenlerin en seveceği formda olan çeşittir. Yanında küçük boy kolonya taşımayı sevenler için olmazsa olmazlardan olan bu ürünler, zarif şişe tasarımları ve muhteşem kokuları ile hem sizin hem de sevdiklerinizin çantasında yerini alır. 16 ml kolonya serisi olarak bilinen 5’li mini kolonya setleri, 5 farklı kokuya hitap eden çeşitleri ve 16 ml boyutları ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Eyüp Sabri Tuncer’in yıllardır süregelen tecrübesine yaraşır bir biçimde etkili ve kalıcı kokular içeren 5’li mini kolonya setleri, paketlemesinde kullanılan renklerden desenlere kadar özenle üretilmektedir. Ayrıca setlerin içeriğinde yer alan her bir kolonya kokusu ise birbiriyle uyumlu ve notaları birbirine yakın kokulardan oluşur. Bir set içerisinde beş adet odunsu koku bulunurken bir başka sette beş farklı çiçeksi koku bir araya gelmiştir. Günün her anında yanınızda taşıyabileceğiniz, hemen her biri özenle hazırlanmış kalıcı kokulardan oluşurken her bir kolonyanın büyük boylarını almak yerine küçük boylarını alarak koku denemesi yapmak için de kullanabilirsiniz. Çok beğendiğiniz bir kokunun web sitesinde farklı boyutlarına da ulaşabilirsiniz. Pek çok kolonya severin beğenerek kullandığı bu mini kolonya setleri, ferahlatırken aynı zamanda bulunduğunuz ortamda hijyeni de elden bırakmamanızı sağlayacak.

 

Kolonya Setleri Çeşitleri

Alışverişlerinde Eyüp Sabri Tuncer kolonya setleri tercih edenlerin en merak ettikleri bu mini boy setlerin içeriğine göz atalım. Koku olarak birbiriyle uyumlu olan bu setler, aynı zamanda gün boyu kalıcı ve etkili kokular içermektedir. En sık satın alınan ve en sevilenlerden setlerden biri Ayvalık zeytin çiçeği, Paris Gecesi, yasemin, Yağmur Ormanları ve gardenya kolonyalarını içerir. Çiçeksi kokular sevenlerin terci edebileceği bu setin dışında daha fresh kokuları tercih edenler için ise tütün, Okyanus, amber, Bodrum mandalinası ve Çeşme limonu kolonyaları içeren set doğru bir tercih olacaktır. Fresh seçenekler içeren bu set ferahlamak ve serinlemek isteyenlere özel olarak hazırlanmıştır. Daha çiçeksi kokular sevenler için de pembe kutusu ile çok tatlı bir seçenek oluşturan, içeriğinde klasik limon, Japon kiraz çiçeği, beyaz çay, Hatıralar ve lavanta kolonyası bulunan set önerilir. Markanın en ilgi çekici koku ailesi olan Oud serisi ise, mistik ve odunsu kokular tercih eden iddialı kullanıcıların tercihidir. Oud İstanbul, Indian, Desert, Rose ve Night Oud içeriğine sahip olan bu set, özellikle etkili ve kalıcı koku isteyenlerin aradığı seçenektir. Görüldüğü üzere hemen her set kendi içinde uyumlu iken en çiçeksi kokularda dahi limon ve tütün gibi klasik kokular da yer alır. Klasik kokular, hemen herkesin olmazsa olmaz seçeneğidir. Setlerin içeriğinde sprey formlu başlıklar kullanılır ve her kolonyanın tek kullanımlık şişeler içerisinde yer alıyor olması da tercih edilebilirliğini arttıran diğer bir özelliktir.

 

Hediyelik Kolonya Seti

Hediye götürmeyi sevebilir ancak hediye seçimi konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. Özellikle bir yere davet edildiğinizde ya da sürekli aynı hediyeyi götürmekten sıkıldıysanız sizin için en iyi hediye seçeneklerden biri de özel olarak tasarlanmış hediyelik mini boy kolonya setleridir. Bu setler çok şık ambalajları ile hemen herkesin zevkine uyarken aynı zamanda özel olarak tasarlanmış kutuları ile de ilgi çekmektedir. Hediye olarak götüreceğiniz ürünün markası da önemlidir. Eyüp Sabri Tuncer, hem köklü marka geçmişi hem de geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürünleri ve şık ambalajları ile tercih edebileceğiniz, kolonya denildiğinde aklınıza ilk gelecek markadır. Eyüp Sabri Tuncer mini kolonya setleri, şık ve modern görüntüleri ile oldukça yenilikçi bir hediye seçimi olacaktır. Birçok set alternatifi olan hediye setleri içerisinde bir set tütün, okyanus, amber, Bodrum mandalinası ve Çeşme limonu kolonyaları içerirken başka bir setin içeriğinde klasik limon, Japon kiraz çiçeği, beyaz çay ve lavanta kolonyaları yer alır. Bir diğer koku alternatifli setin içerisinde Ayvalık zeytin çiçeği, Paris Gecesi, yasemin, yağmur ormanları ve gardenya kolonya bulunurken daha kalıcı ve odunsu koku tercih edenlerin favori seti ise Oud kolonya seti olacaktır. Oud serisinin içeriğinde ise Indian, İstanbul, Desert, Rose ve Night Oud kolonyaları, sprey form başlıklı mini kolonya seti şekli ile karşınıza çıkar. Birbirinden zevkli kokuları ve tasarımı ile pek çok kişinin favori hediyesi olan hediyelik kolonya setini markanın web sitesinden satın alabilirsiniz.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR