Paris Gecesi Kolonyası

Kişisel bakım ve hijyen konusunda önemli bir yere sahip kolonyalar her evde ve iş yerinde yer alabilen ürünlerdir. Gerek kokusu gerek hijyenik bir ürün olması sebebiyle son yıllarda kullanımı da bir o kadar artmış bulunmaktadır. Farklı koku çeşitleri sahip kolonyalar arasında Paris gecesi kolonyası da verdiği ferahlık ve tazelik hissi ile oldukça sık tercih edilmektedir.

Paris Gecesi Kolonyası Çeşitleri

Eyüp Sabri Tuncer markası uzun yıllardır farklı kolonya çeşitleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Her evde mutlaka yer alan klasik limon kolonyası yerini artık zamanla farklı çiçek özlerinden oluşan kolonyalara bırakmaktadır. İçerisinde yer alan belirli miktarlarda etil alkol kolonyayı diğer parfüm gibi kozmetik ürünlerinden ayırmaktadır. Kullanıldığı alanda serinlik tazelik ve temizlik hissi vermesi ile de oldukça yaygın kullanımı bulunmaktadır. Paris gecesi kolonyası pudralı bir koku sunmasının yanında değerli çiçeklerden oluşan özler ile de kullanmaktan keyif alacağınız kokular arasında yerini alacaktır.
 
Üst notalarda bulunan bergamot ve gül özleri orta tonda ylang ylang, sedir ağacı, paçuli bitkilerinden elde edilen özler ile birlikte alt notada vetiver, sandal ağacı, vanilya, beyaz miskten elde edilen kokuların birleşimi ile elde edilen Paris gecesi kolonyası serinlik hissi vermesi ile birlikte sizi güzel kokusuyla sakinleştirmeye yarayacaktır. Yüksek dereceli etil alkol miktarına sahip kolonyaları kullanım koşullarına uygun şekilde muhafaza ederek uzun yıllar etkisini kaybetmeden kullanabilirsiniz.

Paris Gecesi Kolonyası Boyutları

Farklı ebatlarda ve şişelerde tasarlanan kolonyaları isteğinize uygun bir şekilde seçebilir tazelik hissinin keyfine varabilirsiniz. Paris gecesi kolonyası 400 ml pet şişe olarak temin edebileceğiniz gibi Paris gecesi kolonyası 400 ml cam şişe olarak temin edebilirsiniz. Şık bir cam tasarıma sahip olan Paris gecesi kolonyası 200 ml cam şişe ufak boyutu ile her yere uyum sağlamaktadır. Aynı zamanda dışarıda yanınızda da taşıyabileceğiniz Paris gecesi kolonyası 150 ml sprey şişesi ile de her an sizinle olacak şekilde tasarlanmıştır.
 
Son yıllarda kullanımı eskisine nazaran daha fazla yaygınlaşan kolonya mikrop öldürücü özelliği ile el dezenfektanı yerine kullanılmaktadır. Özellikle alacağınız Paris gecesi kolonyası 5 lt büyük boy halini uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Büyük boy ebatlarında kutu üzerinde bulunan perforeli alanı açıp musluk aparatını kutu dışına doğru çekmek suretiyle ürünü musluktan istediğiniz miktarlarda alabilirsiniz. Paris gecesi kolonya yorum yapan kullanıcıların edindikleri tecrübelerini dikkate kolonya seçim yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Paris Gecesi Kolonyası Özellikleri

Kolonya içeriği itibari ile etil alkol, su ve farklı çiçek özlerinden oluşan esansların birleşimi ile elde edilen ferahlatıcı ve hijyenik bir üründür. Paris gecesi kolonyası kaç derece etil alkol oranına sahip olmalı konusu önemli bir ayrıntı olmakla birlikte yalnızca Paris gecesi kolonyası değil diğer bütün kolonya çeşitlerini seçerken alkol derecesi dikkat etmeniz gereken bir faktördür. Piyasada üretilen farklı derecelere sahip kolonyalar arasında 60, 70, 80 derecelik kolonyalar ideal etil alkol miktarını içinde barındıran kolonyalardır. Bununla birlikte 68 derece etil alkol miktarına sahip Paris gecesi kolonyası özellikle yaz aylarında serilik ve tazelik vermeye yardımcı olacak şekilde formüle edilmiştir.
 
Bireysel hijyeniniz için kullanmayı ihmal etmemeniz gereken kolonyaların bakteri yok edici özelliklerinden yararlanmak isterseniz 80 derece etil alkol miktarına sahip olanlarını tercih edebilirsiniz. Yüksek dereceye sahip kolonya çeşitleri sizi virüslerden korumaya yardımcı olacaktır. Farklı boyutlara sahip kolonya çeşitleri için Eyüp Sabri Tuncer’in kolonya seçeneklerine göz atabilirsiniz. 
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR