Ayvalık Zeytin Çiçeği Kolonyası

Evlerin ve iş yerlerinin klasik bir hijyen ürünü olan kolonyalar, mikrobu kırma açısından en güvenilir ve en sık başvurulur ürünler olmaktadır. Bu kapsamda pek çok farklı yapıda Ayvalık zeytin çiçeği kolonyası ürünleri hizmetinize sunulmak üzere üretilmektedir. Ayvalık zeytin çiçeği kolonyaları küçük kapasiteli çeşitlerden büyük boy ürün seçeneklerine kadar Eyüp Sabri Tuncer bünyesinde bulunabilmektedir.
 

Ayvalık Zeytin Çiçeği Kolonyası Sprey Çeşitleri

Kolonyaları farklı alternatiflerde elde edebilecek olmanız ile çeşitli şekillerde fayda görebilmeniz mümkündür. Bu farklı opsiyonlardan biri olan Ayvalık zeytin çiçeği kolonyası sprey tarz ambalajlar, beğeninize sunulanlar arasında en çok tercih gören ürün çeşitlerinden biri olmaktadır. Bu sprey ürünler 150 ml kapasiteli ambalajlarda şişelenmekte olup, pratik bir kullanım olanağı sağlamaktadır. Fısfıs özelliği sayesinde en verimli ve tasarruflu kullanım deneyimini elde etmiş olursunuz. Ayrıca bitmesinin ardından Ayvalık zeytin çiçeği 150 ml sprey kolonya şişelerinizi muhafaza ederek, daha sonra büyük bir boy ürün tercih etmekle bu sprey şişeleri de doldurup değerlendirebileceksiniz.
 

Ayvalık Zeytin Çiçeği Kolonyası Çeşitleri

Her evde genel itibariyle bulundurulan bir alternatif olan Ayvalık zeytin çiçeği kolonyası 200 ml ve 400 ml kapasiteli ürünler, çoğunlukla bayramlar gibi özel günler için kullanıcılar tarafından tercih gören bir çeşit olmaktadır. 200 ml kapasiteli çeşitler, boyutları itibariyle rahatlıkla çantanızda bulundurabileceğiniz klasik ürün tasarımlarıdır. Evlerde ideal bir kullanım imkânı sunan Ayvalık zeytin çiçeği kolonyası 400 ml kapasiteli ürünler ise günler boyu misafir ağırlamalarınızda tamamlayıcı bir unsur olarak evinizin bir köşesinde yer alacaktır.
 

Ayvalık Zeytin Çiçeği Kolonyası 5 Lt Ambalajlar

Daha geniş evlerde yoğun misafir ağırlamaları söz konusu olduğu durumlarda tercih edilebilecek en etkili ürünün Ayvalık zeytin çiçeği kolonyası 5 lt kapasiteli seçenekler olduğu söylenebilir. Bu ürünler sadece evlerde değil, çeşitli işletmelerde de pratik bir şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır. Bir adet büyük boy bu ürünlerden edinmenizin yanı sıra küçük ambalajlı ürünlerden de edinebilir, küçük şişeler her boşaldığında ise 5 lt şişeden dolum sağlayabilirsiniz. Bu şekilde bir kullanım kullanıcılar açısından uzun vadede çok daha tasarruflu bir olanak olmaktadır.
 

Ayvalık Zeytin Çiçeği Kolonyası Cam ve Pet Ambalajlı Ürünlerin Farkı

Sizlere cam ve pet şişe opsiyonlarında sunulan bu ürün çeşitleri arasından bütçenize uygun bir şekilde dilediğinizi tercihte bulunabilirsiniz. Cam ambalajlar genel itibariyle plastiğe göre daha maliyetli olmaktadır. Ancak sizlere sunulan bu opsiyon sayesinde arzu ettiğiniz kapasitede bir alternatifi bütçenize hitap eder nitelikte bulabileceksiniz. Ayrıca kullanım sağlayacağınız şekle göre de uygun materyalli bir ambalaj seçebilirsiniz. Örneğin, Ayvalık zeytin çiçeği kolonyası 200 ml cam şişe ürün yerine pet tercihte bulunmanız da çantanızda taşımanız açısından daha pratik olacaktır.
 
Ayvalık Zeytin Çiçeği Kolonyası Alkol Oranı ve Genel İçeriği           
 
Ambalajlarının her biri şık bir görsele sahip olan Ayvalık zeytin çiçeği kolonyası alkol oranı ise 68 derece olmaktadır. Hafif ve ideal bir miktar olan bu içerikler sayesinde hijyen koşullarını kolaylıkla sağlayabilmeniz mümkündür. Bu oran, ortalama olarak diğer pek çok kolonyadan daha az bir oran olmaktadır. Ayvalık zeytin çiçeği Kolonyalarının bileşiminde ise alkolün yanı sıra aqua, parfum, hydroxycitronellal, hexyl cinnamal, alpha-isomethyl ionone, citronellol, geraniol ve linalool bulunmaktadır. Bu ürünlerin en önemli farkı ise eşsiz zeytin çiçeğinin havası olmaktadır.
Kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bu ürün çeşitlerinin içeriğinde yer alan Ayvalık zeytin çiçekleri, Ayvalık zeytin bahçelerinden özenle toplanmaktadır. Bu zeytin çiçekleri, Madra ve Kaz Dağı üzerinden gelen tertemiz bir atmosferde büyümektedir. Zeytin çiçeklerinin işlenmesi üzerine üretimi sağlanan bu eşsiz koku kullanıcılarına o temiz atmosferi adeta yaşatmaktadır. Kullanıcıların Ayvalık zeytin çiçeği kolonyası yorumları incelemesi de yaparak doğru ürünleri seçebilirsiniz. Hr evde sık tercih edilen Ayvalık zeytin çiçeği kolonyası 400 ml pet şişe tasarımları olmak üzere her bir Ayvalık zeytin çiçeği içerikli ürün sizlere Edremit Köfezi’nin zeytin bahçelerindeymişsiniz gibi hissettirecektir.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR