Yüzey Temizleyici

Eyüp Sabri Tuncer Yüzey Temizleyicileri

Derinlemesine hijyen için yüzey temizliklerinde en büyük yardımcınız olan Eyüp Sabri Tuncer yüzey temizleyici ürünleri, ev bakımında önemli bir rol oynuyor. Lekeleri kolayca söküp atan özel formülü, hoş kokuları ile beğenilerinizi kazanıyor. Formül içerisinde yer alan doğal sirke, silinebilir yüzeylerin kirden arındırılmasında etkili bir unsur olarak karşınıza çıkıyor. Portakal yağlı, limon yağlı, lavanta yağlı ve çam yağlı seçenekleri; doğadan gelen eşsiz kokuları ve arındırıcı etkiyi sizlerle buluşturuyor. Hızlı ve kolay temizliğin anahtarını sizlere veriyor. 1 lt ve 5 lt ambalaj alternatifleri, farklı yaşam alanları için ideal oluyor. Ürün yelpazesi ile hemen şimdi tanışarak ev bakımı için doğru yardımcınızı kolaylıkla seçebilirsiniz.


Ferahlatıcı Kokusuyla Sizlerle Buluşan Portakal Yağı ve Sirkeli Yüzey Temizleyici

Yüzey temizleyici önerileri içerisinde ön plana çıkan portakal yağı ve sirkeli çeşidi, portakal bahçelerinden gelen tazeliği ve ferahlığı sizlerle buluşturuyor. Mutfak, banyo, salon ve diğer yaşam alanlarınızda silinebilir yüzeyler için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürünler çok amaçlı bir kullanımı beraberinde getiriyor. Portakal yağlı seçeneğin içerisinde sirke, doğal portakal yağı, soda, izopropil alkol ve önemli aktif maddeler bulunuyor. Eşsiz formülü, yüzeyde yer alan kirleri kolayca temizliyor. Lekeler için derinlemesine hijyeni mümkün kılıyor. Portakal kokusunun ferahlığının yanı sıra ışıltısını da temizlediğiniz yüzeylere kazandırıyor. Uzun süren parlaklık, yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getiriyor. İster evinizin ister ofisinizin temizliğinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Geride herhangi bir kir ve kalıntı bırakmadan temizleyen içeriği ile olmazsa olmaz yardımcınız olmayı başarıyor. 1 litrelik spreyli ambalaj seçeneği, pratik bir kullanım imkanı tanıyor. Kolayca taşınabilen ve güvenlik önlemi bulunan tasarımı sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve zamanda sizlerin yardımcısı oluyor.


Yüzey Temizleyici Çeşitleri ile Benzersiz Bir Deneyim

Yüzey temizleyici kokulu çeşitleriyle temizlik işlemini benzersiz bir deneyime dönüştürüyor. Doğal yağlardan gelen hoş kokular ile keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyor. Hızlı bir yüzey temizliği için ihtiyacınız olan bu ürünler, yüzey temizleme işleminin hem hızlı hem de pratik olmasına imkan tanıyor. Zaman ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olan içerikleri sayesinde kendinize ve sevdiklerinize daha çok vakit ayırabiliyorsunuz. Limon yağı ve sirkeli çeşidi, kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir seçenek oluyor. Vazgeçilmez limon kokusu, ferahlatıcı etkisiyle sizlere eşlik ediyor. İsopropil alkol, sirke, doğal limon yağı ve soda içeren formülü; istenmeyen kirleri kolayca temizliyor. İçeriğindeki isopropil alkol sayesinde hijyeni kaçınılmaz kılıyor. Kusursuz bir temizlik için ihtiyacınız olan bu ürünler, yaşam alanlarınızda sıklıkla temas halinde bulunduğunuz yüzeyleri hijyenik bir hale dönüştürerek sağlığınızı da koruma altına alıyor. Masalar, mutfak tezgahları, sehpalar, dolaplar ve daha birçok yüzey için ideal bir seçim oluyor. Hassas bir temizlik için sizlere yardımcı oluyor.


Lavanta Bahçelerinden Gelen Mis Kokular Yüzey Temizleyici Çeşitlerinde

Lavanta yağı ve sirkeli yüzey temizleyici çeşidi, lavanta bahçelerinden gelen mis kokuyu beğenilerinize sunuyor. Temizlik yapmayı keyifli hale getiren rahatlatıcı kokusu, estetik mor ambalajı içerisinde sizleri bekliyor. Silinebilir yüzeyler üzerinde etkili olan bu ürün, yüzeylerinize lavanta kokusu ile parlaklık da kazandırıyor. Köpük yapıcı pompa, kullanışlı yapısıyla kurtarıcınız oluyor. Doğal lavanta yağı içeren formülüyle silme işlemini kolaylaştırıyor. Beyaz sirke ve soda ile doğal çözümleri tek bir şişe içerisinde hizmetinize sunuyor. Uzmanlar tarafından titizlikle geliştirilen özel formülü, silme işlemi sonrasında yüzeyde herhangi bir leke veya iz kalmasına izin vermiyor. Derinlemesine hijyen sağlayarak hayalinizdeki ışıltılı yüzeylere sahip olmanızı sağlıyor. Bu ürünler, yüzeylerin tozlanmasını geciktirmeyi destekleyebilir, uzun süreli parlaklık kazandırabilir. Çok amaçlı kullanımları sayesinde uygun olan tüm yüzeylerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


Çam Ormanlarından Gelen Tazelik Mutfaklarınızda

Ferahlatıcı çam kokusunu ve ormanlardan gelen tazeliği sizlerle buluşturan çam yağı ve sirkeli çok amaçlı yüzey temizleyici sprey seçeneği, tüm evinize benzersiz bir dokunuş yapıyor. Yüzeyleri aşındırmadan temizleyen formülü, kir ve lekeleri uzun süreli bir şekilde ortadan kaldırıyor. 1 lt ambalaj seçeneğinde sunulan Quick&Clean yüzey temizleyiciler son derece kolay kullanımları ile dikkat çekiyor. Pek çok yüzeyi anında temizlemenize yardımcı olan bu ürünler, kolay kullanılan fısfıslı kapaklarıyla sunuluyor. Aynı şekilde güçlü formülleriyle öne çıkan çam yağlı modeller ise 5 lt ekonomik ambalajı ile beğenileri kazanıyor. Zorlu kir ve yağları kolayca temizleyen ve geride iz bırakmayan 5 lt seçeneği, tüm eviniz için gerekli hijyeni sizlere sunuyor. Yüzey temizleyici kullanım alanları, kullanıcıların merak ettiği bir konu oluyor. Çok amaçlı olmaları ile ön plana çıkan bu ürünler, birden çok yüzey çeşidi ile uyum gösteriyor. Mutfak tezgahı, banyo fayansları, masa, dolap, avizeler, kitaplıklar ve daha birçok alanda gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Ahşap ve deri gibi hassas olan yüzeylerde ise kullanmadan önce küçük bir alanında deneme yapmanız herhangi bir sorun oluşmadığı takdirde kullanmanız tavsiye ediliyor. Özellikle mutfak ve banyolarda kurtarıcınız olan bu ürünler, lekeleri problem olmaktan çıkarıyor. Birden çok yüzey ile uyumlu olması sayesinde kullanıcılar için oldukça avantajlı bir yardımcı oluyor. Tavsiye edilen saklama koşullarına uyulduğunda üretim tarihinden 36 aya kadar süren uzun bir kullanım ömrünü sizlere sunuyor.


Pratik Kullanımı ile Ön Plana Çıkan Yüzey Temizleyici

Yüzey temizleyici yorumları, kullanıcıların özel şişe tasarımları sayesinde oldukça pratik bir deneyim yaşadıklarını gösteriyor. Ürünlerde bulunan püskürtme mekanizması, uygulama yapacağınız yüzeye içeriği doğrudan püskürtmenizi sağlıyor. Başlık mekanizması, yüzey temizleyiciyi köpük formunda da püskürtebilmenize imkan tanıyor. Kullanmadığınız zaman stop konumunda tutarak kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlayabiliyorsunuz. Kullanma sırasında başlığı püskürtme konumuna getirmeniz gerekiyor. Etkili sonuçlar elde edebilmek için püskürtme işlemi sonrasında birkaç dakika bekleyip sonra silme işlemine geçmeniz tavsiye ediliyor. Bez yardımıyla yüzeyi rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz. Farklı yüzey ve lekelere göre iki tür kullanım önerisi bulunuyor. Doğrudan ve sulandırılarak kullanım seçeneklerinden kendi uygulamanız için doğru olanı seçerek başarılı sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Doğrudan kullanım, zorlu lekeler ve yoğun kirler için direkt veya bez yardımıyla uygulama yapacağınız seçenek oluyor. Zahmetsiz temizlik hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Klozet temizliğinde yarım bardak kadar dökülüp on on beş dakika bekletilmesi gerekiyor. Ardından fırçalama ve durulama işlemi yapılarak tertemiz ve mis kokulu banyolara sahip olabiliyorsunuz. Sulandırılarak kullanımda ise fayans ve gözeneksiz sert yüzeylerin temizliği için bir kova su içerisine yarım bardak kadar ekleniyor. Durulama gerektirmeyen bu işlem, doğal yağların ferahlığını gün boyu hissetmenize imkan tanıyor.


Doğal Yağlarla Zenginleştirilen Yüzey Temizleyiciler İçin Doğru Adres Eyüp Sabri Tuncer

Portakal yağı, limon yağı, çam yağı ve lavanta yağı ile zenginleştirilen ürünler; hijyeni ve ferahlatan kokuları sizlerle buluşturuyor. Çok amaçlı yüzey temizleyicileri, yaşam alanlarınızda ihtiyacınız olduğu her zaman sizlere yardımcı oluyor. Yağ ve su izi bırakmadan temizleme işlemini gerçekleştiren bu ürünler, parlak ve temiz yüzeylere sahip olmanızı sağlıyor. Bu yolla zorlu lekelerle saatlerce uğraştığınız günleri geride bırakıyor. Soda, sirke, isopropil alkol ve diğer bileşenleri sayesinde istenmeyen kirleri hızlı bir şekilde söküp atıyor. Kullanım talimatlarını dikkate alarak uygulama yapmanız tavsiye ediliyor. Gıdalar, hayvan yemleri ve çocuklardan uzak tutmanız gereken bu ürünlerin göz ile temasından kaçınmanız sağlığınız açısından önemli bir adım oluyor. Pratik kullanımları ve göz dolduran estetik kutu ambalajlarıyla 1 lt ve 5 lt seçenekleri hizmetinize sunan yüzey temizleyici fiyatları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için Eyüp Sabri Tuncer ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR