Eyüp Sabri Tuncer Yeni Gelenler

Eyüp Sabri Tuncer’in yeni gelenler kategorisi içerisinde kullanıcıların cilt ve saç bakım gibi çeşitli deneyimlerini güçlendirecek birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler sırasıyla saç, vücut, cilt bakım ve ev temizliğini sağlamaya yönelik olarak geliştirilmiştir. Yeni gelen ürün seçenekleri, eski ürünlerin kullanıcılar tarafından deneyimlenmesi sonucunda iyileştirilmiş ve daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Örnek vermek gerekirse sıvı sabun ürünleri geçmişe göre daha farklı kokulara ve daha farklı seçeneklere sahip olacak şekilde satışa sunulmuştur. Dolayısıyla markanın temel hedefinin kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve ürünlerini her zaman için daha kaliteli seviyelere taşımak olduğu söylenebilir. Yeni gelen ürün kategorisi aynı zamanda kullanıcıların yalnızca vücut ve cilt bakımını değil, aynı zamanda farklı kategorilerdeki temizlik ve bakım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak tasarlanmıştır. Banyo yüzey temizleyici adlı ürün bunun en büyük örneğidir. Bu ürün sayesinde kullanıcılar banyolarındaki lekelerin hemen hepsini temizleyebilir ve evlerindeki hijyeni kolaylıkla sağlayabilirler. Ürün aynı zamanda güzel kokular ile donatılarak geliştirilmiştir. Bu da ilgili ürünün hijyenin yanı sıra güzel kokuları da evlere taşıdığının bir göstergesidir. Yeni gelen ürün seçenekleri kullananların vücutlarında da çeşitli güzel kokular bırakmayı hedeflemektedir. Böylece yeni ürünler arasına eklenmiş olan parfümlü kolonya ile kolonya ferahlığını yaşarken farklı bir parfüme gerek kalmadan güzel kokuları üzerinizde uzun süre taşıyabilirsiniz. Kolonya ve parfümün birleştirilmesi ile yenilikçi, sürdürülebilir ve bütçe dostu yeni bir ürün piyasaya sürmüş olan marka, yeni gelen ürünlerinin tümünde bu ilkeleri taşımayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda modern ve cep dostu ürünleri tercih etmek isteyen kullanıcılar, yeni gelen ürün çeşitlerine göz atabilirler.

 

Eyüp Sabri Tuncer Yeni Gelen Ürün Çeşitleri

Markanın yeni gelen ürün çeşitlerinin ait olduğu kategoriler şu şekilde sıralanabilir:
 

  • - Vücut temizlik ürünleri
  • - Ev temizlik ürünleri
  • - Vücut ve cilt bakım ürünleri
  • - Saç bakım ürünleri
     

Eyüp Sabri Tuncer sıvı sabun bu kategorilerin ilki olan vücut temizlik ürünlerinin arasında yer alan en popüler ürünlerden biridir. Bu kategori içerisinde yer alan sıvı sabunlar genellikle 1,5 litre olarak üretilmektedir. Sizlerin cilt bakımınıza katkı sağlayan, temiz vücuda ve ellere sahip olmanız için geliştirilen bu sabun türü, aynı zamanda cilt dengesinin korunmasına yardımcı olur. Cildi koruyup benzersiz bir arınma sağlayan ilgili sıvı sabunlar, aynı zamanda nemlendirme özelliği ile cilt kuruluğunu gidermeyi amaçlar. Bu doğrultuda; sıvı sabun normal sıvı sabunlardan kaynaklanan cilt kuruluklarının önüne geçebilir. Markanın sıvı sabunlarının hemen hepsi zeytinyağlı olarak üretilir. Bu sebeple ilgili sabunlar zeytinyağlı sıvı sabun olarak da adlandırılabilir. Yeni gelen zeytinyağlı sıvı sabun çeşitleri; Japon kiraz çiçekli, manolya çiçekli, Hawaii ananaslı, pembe greyfurtlu, Afyon vişneli, Amasya elmalı ve Bolu çamlı gibi birçok seçeneğe sahiptir. Farklı seçeneklere sahip olması ile sizlerin koku zevklerine de hitap eden zeytinyağlı sıvı sabunlar, üst kısımdan basıldığı zaman sabunun akmasını sağlayan mekanizmaya sahip bir kutuda satışa sunulur. El ve vücut kremi ise vücut ve cilt bakım ürünleri olarak adlandırılan ikinci kategorinin içerisindeki en önemli ürünlerden biridir. Markanın el ve vücut kremleri 50 ve 250 ml’lik olarak satışa sunulmaktadır. Zeytinyağlı, parabensiz ve glütensiz gibi yenilikçi seçenekleri olan el ve vücut kremi, adından da anlaşılacağı üzere el ve vücut kullanımına uygundur. Yeni gelen el ve vücut kremlerinin birçoğu Ecocert sertifikalı Shea Butter içeriğine sahiptir. Bu içerik ile dört mevsim boyunca kullanılabilen el ve vücut kremleri vücudun nemlendirilmesini destekler. Üçüncü kategori olan saç bakım ürünleri arasında ise saçın ihtiyaç duyduğu besin ve mineralleri barındıracak şekilde geliştirilen çeşitli şampuanlar, tonikler ve losyonlar bulunmaktadır.

 

Eyüp Sabri Tuncer Yeni Gelen Ürün Faydaları

Markanın yeni gelen ürünleri, kategorileri doğrultusunda sizlere birçok fayda sağlamak üzere geliştirilmiştir. İlk kategori olan vücut temizlik ürünleri vücudun korunmasına, hijyenik hale getirilmesine ve güzel bir doku kazanmasına yardımcı olur. Böylece markanın vücut temizlik ürünlerini kullandığınızda sağlıklı, güzel görünen ve harika kokan bir vücuda sahip olabilirsiniz. Aynı kategori içerisinde sayılabilecek Eyüp Sabri Tuncer kolonyası kullanıldığı anda teninizde ferah bir his verir. Yeni gelen ürünler arasında yer alan kolonyalar tek tek ya da setler halinde satışa sunulur. Baby pink, baby blue, bebek; amber, Ayvalık zeytin çiçeği, beyaz çay ve Bodrum mandalinası gibi seçenekler halinde satışa sunulan kolonyalar kullanıcılarına mutluluk ve zindelik sağlar.

 

Saç bakım kategorisi içerisinde yer alan hemen her şampuan kullanıcıların saçlarının sağlıklı olmasını sağlamak amacıyla üretilmiştir. Frambuazlı sirkeli, doğal hindistan cevizi sütlü, argan yağlı, macadamia yağlı ve zeytinyağlı gibi farklı seçeneklerde satışa sunulan yeni gelen şampuanlar, saçlarınızın ihtiyaç duyduğu birçok bileşeni içerisinde barındırır. Mükemmel yapısı ve güçlü performansı ile saçlarınızın kolaylıkla uzamasını, parlaklık kazanmasını ve dolgun görünmesini kolaylaştıran yeni şampuanlar, D-Panthenol ve Keratin içeren özel bir formül ile üretilir. Bu yeni formül saçlarınızı beslerken içeriğindeki farklı materyaller sayesinde ağırlık yapmadan saçların ışıldamasına yardımcı olur. Aynı kategori içerisinde yer alan Eyüp Sabri Tuncer saç sirkesi ise kullanıcıların saçlarının elektriklenmesini önlerken yumuşamasına yardımcı olur. İşlem görmekten yıpranmış ve hasar görmüş saçlar için özel olarak hazırlanmış formülü ile yeni saç sirkesi kullanıcıların saçlarının mükemmel ve kalıcı kokulara kavuşmasını amaçlar. Saç sirkesi aynı zamanda saç telinde koruyucu bir tabaka oluşturur ve saçların temiz kalırken parlak görünmesine yardımcı olur.

 

Eyüp Sabri Tuncer Yeni Gelen Ürün Farkı

Markanın yeni gelen ürünlerini piyasadaki ürünlerden ayıran birçok farklı özellik bulunmaktadır. Bu doğrultuda yeni gelen ürünler geleneksel yöntemler yerine yenilikçi ve sağlıklı formüller kullanılarak geliştirilmiş ve satışa sunulmuştur. Bir üründen örnek vermek gerekecek olursa Frambuazlı sirke ve saç toniği, sahip olduğu özel formül ve güçlü performansı ile geleneksel saç kremlerinden ayrılmaktadır. Temiz ve ıslak saçlara masaj yaparak uygulanan saç toniği, normal saç kremlerine oranla kullanıcıların saçlarına daha fazla kalıcılık, temizlik ve yumuşaklık sağlar. Yeni gelen ürünler, verilmiş olan şampuan örneğindeki gibi sahip oldukları formül ve sağladıkları hijyen ile hayatınızı kolaylaştıran ürünler olarak karşınıza çıkar. Markanın her an yanınızda taşımak isteyeceğiniz ve cildinize bakım yapan bir diğer ürünü el ve vücut losyonlarıdır. Markanın çatısı altında bulunan bu losyonların insan ve çevre sağlığına zararlı sentetik bileşenler ve paraben içermediği söylenebilir. Her cilt tipine uyum sağlayabilen ve uyguladığı mükemmel bakım ile cildinizi destekleyen losyon, hayvanlar üzerinde test yapılmadan geliştirilir. Cildinizin daha fazla nem tutmasını, yumuşak bir dokuya sahip olmasını ve beslenmesini destekleyen el ve vücut losyonları Ecocert sertifikalı aktif madde bileşimine sahiptir. Bu bileşim sayesinde losyonun sağladığı nem cildinizde bir mıknatıs gibi tutunur. Böylelikle vücut uzun süre nem oranını mevsim geçişlerinde de koruyabilir. Markanın yeni losyonları aynı zamanda cilde tazelik katarken tendeki bronzluğun uzun süre kalmasını sağlar. Bu doğrultuda markanın yeni gelen ürünlerinin çok fonksiyonlu olduğu söylenebilir.

 

₺145,00 KDV Dahil
₺211,00 KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Yeni Ürün
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR