Eyüp Sabri Tuncer Köpük Sabun

Eyüp Sabri Tuncer Köpük Sabun

Sabun, özellikle eldeki yağları sökmek, kiri çıkarmak ve kolay bir şekilde temizlemek için en sık kullanılan hijyen ürünlerinden biridir. Genelde evlerde, okullarda, ofislerde ve birçok yerde sıkça tercih edilen bir temizlik malzemesidir. Farklı sabun türleri farklı kokular ve kullanım şekilleri sunar. Köpük sabun, bu alanda en çok tercih edilen sabunlardan biri olarak ufak bir miktarla büyük bir temizlik sağlamaktadır. Özellikle kolay kullanımı ile öne çıkan Eyüp Sabri Tuncer köpük sabun, köpüklü ve yarı sıvı bir yapıya sahiptir. Hafif bir suyla ıslanıp elleriniz birbirine sürttüğünüz zaman sıvı hali de tamamen köpüklenmeye başlar. Ellerinizi sürttükçe daha fazla köpük çıkartabilir ve derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Bu köpük sabun, az bir miktar kullanıldığında dahi etkili bir temizlik sunabilmektedir. Bu sayede tasarruflu bir yapı gösteren köpük sabun, içerisinde bulunan yağlar sayesinde ellerinizin nemlenmesine de yardımcı olmaktadır. Bu yolla, cildiniz köpürtme esnasında yaptığınız sürtmeden dolayı tahriş olmamaktadır.


Köpük Sabun Kullanımı

Dilerseniz elinizde, dilerseniz de yüzünüzde kullanabileceğiniz sıvı köpük sabun, hassas bölgelerinize temas etmemeli. Köpük sabunu eğer yüzünüze süreceksiniz göz ve ağız çevresinden uzakta kullanmalısınız. Köpüren sabun göz çevrenizde olası bir hareket sonucu gözünüze bulaşırsa gözünüzde yanma meydana gelebilir. Detaylı el yıkama işleminizden önce ellerinizi biraz ıslatmalısınız. Nemli elinizde sabun daha iyi köpürecektir. Pompalı şişesiyle beraber banyolarınıza giren köpük sabunluk yardımıyla en ideal miktarda sabuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sonrasında ellerinizi hafifçe birbirine sürterek sabunun köpürmesini sağlayabilirsiniz. Gerekirse bir miktar daha suyla ıslattıktan sonra avucunuzu, tırnak içlerinizi, parmak aralarınızı ve bileğinizin başlangıcını güzelce temizleyebilirsiniz. Köpük sabun şişesi içerisinde sıvı bir halde bulunmaktadır. Elinize sıktığınızda köpürüp son derece rahat bir kullanım sunan bu ürün, elinizin her köşesine nüfuz edecek şekilde üretilmektedir. Dış çevreden herhangi bir darbeye ya da kaba kuvvete maruz kalmadığı sürece sağlam yapısıyla dikkat çeken bu şişeler köpük sabunu elinize püskürtecektir. Pompalı ağzının kırılmaması için nazikçe bastırınız. Çok fazla baskı uygulamanıza gerek kalmadan sabun elinize gelecektir. Pompalı ağzı sayesinde kolaylıkla kullanabileceğiniz köpük sabun 5 lt boyutundaki geniş şişesinden tekrar tekrar doldurulabilmektedir. Bu sayede kullanıcı bütçesini de gözeten 5 lt köpük sabun, pek çok alanda ön plana çıkar.


Köpük Sabun Özellikleri

Temizlik ürünleri seçerken içindekilerden, dış malzemesine kadar dikkat etmeniz gereken çeşitli kriterler bulunur. Uzun ömürlü şişeleriyle dikkat çeken Eyüp Sabri Tuncer kalitesindeki şişeler, sağlam yapılarıyla dikkat çeker. Kullanıcıların köpük sabun yorumları ve önerilerini göz önünde bulunduran bu ürünler, en rahat kullanımı amaçlar. Cildinize zarar vermeyen formülüyle bir yandan son derece detaylı bir temizlik yapan bu ürünler aynı zamanda ellerinizin sağlığını da gözetir. Köpük sabun tavsiye edilirken dikkat edilen noktalardan biri olarak besleyicilik, bu ürünlerin öne çıkan nitelikleri arasında yer alır. Köpük sabunu farklı koku ve farklı renklerde tercih etmeniz mümkündür. Bu ürünlerin her birinin kokusu ve özü farklı olsa da ürünlerin içeriğindeki doğal zeytinyağı, ellerinizi korumaya yardımcı olur. Geniş ürün yelpazesi içerisinden kendi zevkinize göre bir alternatif seçebilirsiniz. Eğer hafif kokulardan hoşlanıyorsanız yalnızca doğal zeytinyağı içeren köpük sabun tercih edebilirsiniz. Köpük sabun kokuları meyve ya da değişik çiçek kokularından elde edilmektedir. Japon kiraz çiçeği, Ayvalık zeytin çiçeği, Alaçatı lavantası gibi çiçek kokuları tercih edebileceğiniz gibi Antalya portakalı ve Çeşme limonu gibi meyve kokuları da tercih edebilirsiniz. Okyanus ferahlığından hoşlananlar için okyanus esintisi kokulu köpük sabun alternatifi de bulunmaktadır.


Doğal İçeriğiyle Köpük Sabun

Kendi aroma ve kokusu dışında köpük sabunun içindekileri bilmek ve buna göre seçim yapmanız da oldukça önemlidir. Yalnızca ellerinizi değil, aynı zamanda yüzünüzü de yıkayabileceğiniz köpük sabunlarının temiz içerikli olanlarını tercih etmelisiniz. Özellikle hassas cilde sahip olan insanlar için temizlik ürünlerinin cildi tahriş etmemesi çok önemlidir. Doğal zeytinyağı içeren Eyüp Sabri Tuncer köpük sabun 5 lt, nemlendirici özelliğe sahip olduğu için ellerinize gereken bakımı da sağlamaktadır. Doğal içerikli olmakla beraber bu kaliteli köpük sabunlar herhangi bir mineral ya da hayvansal yağ içermemektedir. Cilde oldukça zararları olan paraben ve glüteninde köpük sabununuzun içerisindekiler kısmında olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR