Bodrum Mandalinası Kolonyası

Kolonya hem antibakteriyel hem de çeşitli koku seçenekleri bulunabilmesi açısından kişilerin en çok tercih ettiği ürünlerden biri olmaktadır. Eyüp Sabri Tuncer markası içerisinde de çeşitli kokular yer almaktadır. Form olarak sprey şeklinde ve pet ya da cam şişe içerisinde temin edilebilmektedir.
 
En çok tercih edilen seri içerisinde yer alan Bodrum mandalinası kolonya sprey kullanan kişilere gerçek bir ferahlık ve tazelik sunmaktadır. Bodrum mandalinası kolonyası 400 ml cam şişe şeklinde de temin edilerek daha büyük boy olarak bulundurulabilmektedir. Seyahat ve gündelik yaşamda çanta içerisine rahatlıkla koyabilmek adına daha küçük şişe boyları da bulunmaktadır.
 


En Sevdiğiniz Kokuları Kolonyanızda Bulabilmek Mümkün

Bodrum mandalinası kolonyası 400 ml pet şişe şeklinde kullanıma sunulan bu kolonya seçeneği, mandalina kokusunu sevenlerin oldukça rahatlıkla kullanabileceği ve kalıcılık açısından da oldukça uzun saatler el ve yüzeyinde kalabilmeye yarayan içeriklere sahiptir. Bu sayede, kişi için günlük hayatta birkaç kez tazelemek yeterli olacaktır. Akdeniz’in tüm enerjisini bir sprey uzaklıkta koklayabilme fırsatı Bodrum mandalinası kolonya ile mümkün olmaktadır. Bodrum mandalinası kolonya alkol oranı 68 derece seviyesindedir.
 


Eyüp Sabri Tuncer ile Çeşitli Kokulara Sahip Olun

Bodrum mandalinası kolonyası özellikleri içerisinde 68 derece alkol ihtiva etmesi yer almaktadır. Buna ek olarak üst notlarda king mandalina kullanılmıştır. Orta not ise aldehitten oluşmaktadır. Alt nota misk ile tamamlanmış olan Bodrum mandalinası kolonya, koku açısından bir bütünlük sağlamaktadır. Hem hafif hem de kalıcı ve hatırlatıcı bir kokuya sahip olan Bodrum mandalinası ve daha birçok farklı kokuya sahip olan kolonya çeşitleri vardır. Alınacak olan kolonyanın kaç ml olduğuna bağlı olarak fiyatta değişiklikler meydana gelmektedir. Bodrum mandalinası kolonyası fiyat açısından ml’nin bir kıstas olduğunu söylemek doğru olacaktır.


Bodrum Mandalinasının Büyüleyici Kokusu

Bodrum mandalina kolonyası çeşitleri Eyüp Sabri Tuncer markasının içerisinde yer alan ve diğer kokular ile birlikte en sevilenler içerisinde yer almaktadır. Kolonyanın hem içerik hem de ambalaj tasarımı kişilerin tercih nedenlerinden biri olmaktadır. Büyüleyici bir kokuya sahip olmasının yanı sıra göz alıcı ve içerisindeki kokuların dışarıya net bir şekilde yansıtılabildiği bir dış ambalaj tasarımına sahip olmaktadır. Bu nedenle hem şişe hem de içerik açısından son derece modern bir çizgiye sahip olmaktadır.
 


Mandalina Kokulu Eyüp Sabri Tuncer Kolonyasının Özellikleri

Bodrum mandalinası kolonyası kullanan kişilerin teninde net ve yumuşak bir dokunuş sağlar. Sprey formundaki bu ürünün, sprey başlığı ürünün herhangi bir alana fazla diğer alana az şekilde yayılmasına engel teşkil etmektedir. Bu başlık sayesinde her alana eşit şekilde kolonya sıkılması ve fazla ıslaklık gibi problemlerden kaçınmak mümkün olmaktadır. Kolonyanın bu formda tasarlanmış olması kıyafetler üzerinde de kullanımı kolaylaştırmaktadır.


Bodrum Mandalinası Kolonyasının Kullanımı ve Farklı Boyları

Bodrum mandalinası kolonyası 5 lt şeklinde temin edilebilen bir seçeneği de bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede alınacak olan ürünün bitmesi halinde bir dahaki temin edilene dek bir süre beklemeye gerek kalmayacaktır. Kullanılmak istenen seyahat boydaki Eyüp Sabri Tuncer kolonya şişesine ya da ev ve ofislerde kullanmanın mümkün olduğun 400 ml’lik boydaki şişelere tekrar aktarım yaparak kullanıma devamlılık getirebilmek mümkün olmaktadır. Kişiler için hem de temin aşamasında hem de kullanım aşamasında oldukça kolaylık sağlayıcı bir özellik olarak sunulmuştur. 
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR