Perfume Jewels Duş Jeli

Vücut temizliğinin vazgeçilmez bir ürünü olarak ön plana çıkan duş jelleri, sabun kullanımının yerini alarak vücuda kolay uygulama ve cildi temizlerken nemlendirme özelliğine sahiptir. Banyo yapmanın keyfini ikiye katlayan bu jeller içeriğinde bulunan hoş kokuları sayesinde banyo rutininin popüler bir ürünü olmuştur. Cilt tipinin türüne ve ihtiyacına göre cilde ferahlık hissi vermesinin yanında rahatlama da sağlar. 

 

Eyüp Sabri Tuncer’in Perfume Jewels duş jeli serisi, rengarenk ambalajları ve birbirinden hoş baş döndürücü kokularıyla kullanıcılar tarafından oldukça beğeni topluyor. Serisinin içinde bulunan ürünlerin her birinde farklı meyvemsi ve çiçeksi notaların mükemmel birleşiminin sonucunu cildinize değdiği anda hissetmeye başlarsınız. Ürünlerin içinde bulunan eşsiz formülü sayesinde, bu jeller suyla birleştiğinde ciltte yumuşaklık hissi verir ve bol köpüklü bir banyo keyfi sunar. 

 

Mest Eden Kokularıyla Perfume Jewels Duş Jelleri 

Perfume Jewels duş jelleri serisine her geçen gün yenisi eklenerek ürün yelpazesi genişliyor. Ürün grubu içinde bulunan bazı duş jellerinin aynı zamanda vücut kremi ve vücut spreyinin de olması kullanıcının kalıcı koku deneyimini ikiye katlıyor. Formülünde yer alan doğal yağ aromaları sayesinde ciltte pullanmanın oluşması ve cildin kuruması engelleniyor. Banyo sırasında nazikçe yapılan masaj hareketleriyle, duş jelleri ciltte biriken ölü derilerin yok olmasını sağlıyor. Perfume Jewels duş jeli seçenekleri arasından cilde en sağlıklı duş jeli, en kalıcı kokulu duş jeli veya kuru ciltler için duş jeli gibi ihtiyaca göre seçim yapılabilmesi kullanıcıya rahatlık sağlıyor. 

 

Saf ve büyülü koku içeriğine sahip Perfume Jewels duş jelleriyle banyoda, cilt bakımınızı yaparken aynı anda kendinizi şımartarak keyfinizi katlarsınız. Ürünlerin kokularının ağırlıklı olarak meyvemsi ve çiçeksi notalardan oluşması kullanıcıya büyüleyici bir koku deneyimini kalıcı hale getiriyor. 

 

Armut, mandalina ve bergamot karışımının vanilya, papirüs, çarkıfelek çiçeği, çilek, siyah gül ve karamel gibi aromalarla birbirine muazzam bir şekilde harmanlandığı Blue Moon duş jeli serisinde kokuların kalıcılığını uzun süre teninizde hissedeceksiniz. Cildinizde hissettiğiniz bu harika kokunun uzun süre devam etmesi için aynı serinin vücut kremiyle vücut spreyini de beraber kullanabilirsiniz.

 

Mor renkli meyveleri orkide çiçeğiyle birleştirip ortaya çıkaran Love Kisses duş jeli, içeriğinde bulunan formülü sayesinde, su ile buluştuğunda cildi nemlendirip kurumasını engelliği gibi kalıcı kokulu duş jeli bağımlısı yapıyor. Kalıcı kokulu duş jeli sayesinde, cildinize bulaşan bu doyulmaz kokuyu daha uzun süre teninizde hissetmek için aynı serinin vücut kremi ve spreyini bir arada kullanıp kokunun verdiği keyfin tadını çıkarırsınız. 

 

Kullanıcıya büyüleyici etki bırakan ve çiçeksi kokularıyla baş döndüren Pure Love duş jeli, içeriğinde frenk üzümü, kavun, çilek, ahududu meyvelerinin keyif veren kokularıyla yasemin, gül ve müge çiçeklerinin mükemmel kokularını ahenkli bir şekilde harmanlayarak kullanım sonrası ciltte hafif ama her daim taze hoş bir koku bırakır.

 

Warm Sugar serisi, en güzel kokulu duş jeli kadınlar için vazgeçilmez bir koku tutkunu yapıyor. Ürünün serisinde üç ayrı katmanın birbirine nasıl uyumlu bir şekilde harmanlandığına şaşıracaksınız. Üst katmanda kırmızı meyveler, armut, mandalina meyveleri, orta katmanda gardenya ve yasemin çiçekleri ve en alt katmanda vanilya, tonka yemişi, amber ve misk kokularının büyüleyici kombinasyonu kullanıcıya görkemli bir çekicilik katıyor. 

 

Cildinizi nemlendirirken uzun süren ferahlık hissi de vermek istiyorsanız, Silky Touch serisinin limon, mandalina, frenk üzümüyle yasemin, gül ve pembe frezya çiçeklerinin ahenkli uyumu banyo keyfiniz için vazgeçilmez ürününüz olacaktır. Büyüleyici ve özel kadınlar, bu keyfi daimi kılmak için aynı serinin vücut kremi ve spreyini de kullanarak uzun süren kokuyu teninizde hissedebilirler. 

 

Perfume Jewels Duş Jeli Çeşitleri

Perfume Jewels duş jeli seçenekleri 5 ayrı seriyle piyasadadır. Parfüm kokulu duş jeli seçeneğinden en sağlıklı duş jeline kadar hoş ve birbiriyle uyumlu kokuların cilt üzerinde uzun süre kalması cildi nemlendirdiği gibi ferahlatıyor. Perfume Jewels duş jellerinin bu özellikleri, kullanıcılar tarafından oldukça beğeni topluyor.

 

Perfume Jewels duş jelleri serisinde bulunan Blue Moon, Love Kisses, Pure Love ve Silky Touch ürünlerinin aynı zamanda el ve vücut kremiyle spreyinin satışta olmasıyla hem banyo keyfiniz harika bir rutine dönüşecek hem de parfüm kokulu duş jelleriyle cildinizin vazgeçilmez ürünü olacaktır. 

 

Eyüp Sabri Tuncer’in Perfume Jewels duş jelleri serisinde bulunan tüm ürünler dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. Ürünlerin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmediği gibi hayvansal yağlar ve gluten içermez. Ürün ambalajlarının rengarenk çiçek resimleriyle tasarlanması içeriğinde bulunan kokunun ambalaja yansımasını simgeliyor. Perfume jewels duş jelleri kullanım kolaylığı sağlayan pompa kapağa sahip olup ihtiyacı kadarının banyo lifine dökülmesi tüketicinin israf kullanımını önlüyor. Perfume Jewels duş jeli serisi 700 ml seçeneklerinden sizin için en güzel kokulu duş jelini seçebilir ve banyo keyfinize uzun süren bir bakım rutini oluşturabilirsiniz. İçeriğinde bulunan formülü sayesinde banyo lifinde hemen köpüren duş jeli, vücuda masaj yaparak nazikçe uygulanmalıdır. Düzenli kullanımı etkili sonuç almak için etkilidir. Formülünde bulunan çeşitli meyve ve çiçeklerin birleşimiyle üretilen kalıcı kokulu duş jeli erkek ve kadın kullanıcılara hitap etmektedir.

 

Perfume Jewels Duş Jeli Fiyatları

Perfume Jewels serisinin en iyi kokulu duş jeli olmasının yanında ferahlatıcı ve nemlendirici özellikli olanlarını siz de kısa süre içinde temin edebilirsiniz. Ürün fiyatları arasında fiyat değişikliği olmadığı için kullanıcıların yapması gereken tek şey, zevklerine uyan muazzam kokulara ve cilt yapısına göre hangi ürünün beklentilerini karşılayacağına karar vermek ve o ürünü sipariş etmek olacaktır. Bu sayede Perfume Jewels duş jellerine kolayca sahip olabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR