Parfümlü Kolonya

Kolonyalar, sahip oldukları ferahlık etkisi, birbirinden farklı çeşitli gramajları ve hoş kokuları sayesinde çoğu kullanıcının ilgisini çeker. Her yaştan insanın çok severek kullandığı kolonyalar, kalıcı kokuları ile Eyüp Sabri Tuncer’de hayat bulur. Marka, kurulduğu ilk yıllarında her ne kadar yalnızca kolonya ile yola çıksa da, bugün, gelişen ürün portföyüyle birbirinden farklı müşteri segmentine hitap etmektedir. Eyüp Sabri Tuncer’in kalitesi ile de adından sıklıkla söz ettirmesi ve geniş bir müşteri kitlesi olması tesadüf değildir. Markanın en çok tercih edilen ürünlerin başında ise Eyüp Sabri Tuncer parfümlü kolonya yer alır. Parfümlü kolonya çeşitleri yalnızca kolonya ferahlığını sağlamak ile kalmaz, aynı zamanda kalıcı ve etkili olan koku performansı da sunar. Ayrıca pek çok kullanıcının en beğendiği noktalardan biri olan şişe ve ambalaj tasarımı sayesinde dekor ürünü olarak da kullanılabilir. Birbirinden farklı kokulara sahip olan parfümlü kolonya çeşitleri kalıcı koku sevenleri bekliyor.


Parfümlü Kolonya Çeşitleri

Geçmişten günümüze kadar hemen her evde ve iş yerinde bulunan, sevilerek kullanılan geleneksel ürünlerin başında kolonyalar gelir. Standart kokulardan ziyade gerek kokuda gerekse ambalaj ve şişe tasarımlarında farklılık arayışında olan kullanıcılar için kokularda ve şişe tasarımındaki yenilikçilik önemlidir. Özellikle misafirlerine hem geleneksel ikram amaçlı hem de temizlik, hijyen sağlaması bakımından sunulan kolonyaların kokuları kadar şişelerinin stili de ilgi çekici olmalıdır. Kokuları ve şişe tasarımları açısından kullanıcıları tarafından beğenilen Eyüp Sabri Tuncer cam şişe parfümlü kolonya birden fazla çeşidinin olması ve kaliteli kokuları sayesinde sıklıkla tercih edilir. Kokuların kişiler üzerindeki etkilerine değinecek olursak, kokular bulundukları ortamı ve kullanan kişilerin enerjilerini etkiler. Ortamdaki fresh ve kalıcı kokular, insanların daha pozitif olmasını sağlayabilir.


Parfümlü Kolonya Tercihi

Koku seçimi yapılırken kokuyu kullanacak kişinin, kendi zevkine en uygun olanı bulması önemlidir. Özellikle tercih edilecek ürünün ten üzerine uygulanıp beklemesi hem  ürünün tende ne kadar süre kalacağını hem de kişinin tarzına uyup uymayacağı gibi detayları keşfetmede yardımcı olur. Ürünü deneyimleyerek size en uygun olanı bulup teninizde en kalıcı, en çok yakışacak kokuyu da keşfedebilirsiniz. Mevsim değişiklikleri de kokular için son derece önemlidir. Markalar tarafından yaz ve kış kokuları gibi çeşitli koku seçenekleri üretilir. Kışın odunsu kokular, vanilyalı kokular daha sık kullanılırken yazın meyveli, daha fresh kokular tercih edilir. Kokuların içeriğindeki alt, orta ve üst notalar, kişilerin zevklerine en uygun olan şekli ile seçilmelidir. Alt notalar alttan hissedilen ve daha az gelen koku olurken üst notalar ise daha ilk andan itibaren hissedilen baskın kokular arasında yer alır. Doğru notaların olduğu, kişinin kullandığında kendini iyi hissedeceği kokuyu seçmek için parfümlü kolonya çeşitleri incelenebilir.


Eyüp Sabri Tuncer Parfümlü Kolonya Çeşitleri

Eyüp Sabri Tuncer parfümlü kolonyalarının birden fazla çeşidinin olması sizlere eşsiz bir koku deneyimi sunar. Oud kokular, genellikle daha odunsu ve daha sıcak kokulardır. Aromatik ve kompleks kokular, sonbahar ve kış mevsiminde tercih edilebilir. Pek çok kişinin en sevdiği ve sıklıkla kullandığı kokulardan biri olan Oud kokular, mevsim ya da gün saati ayrımı olmaksızın kullanım için uygun olan koku çeşitlerindendir. Ürünlerin parfümlü kolonya olması nedeniyle kokuları son derece baskındır, bu durum ürünün kalıcılığını da arttırır. Oud kokulu parfümlü kolonya çeşitlerinden biri olan Montqueen Oud parfümlü kolonya üst notalarında gül, orta notada Çin gülü ve alt notada ise agar ağacı bulunan; aynı anda çiçek ve odunsu kokuların birleşmiş olması sayesinde çekici ve soft bir kolonyadır. Bir diğer çeşit olan Ambou Dest Oud parfümlü kolonyaise üst notalarında karabiber, muskat, safran ve tarçın gibi baharat kokuları baskın olan bir çeşittir. Orta notalarında gül yasemin ve ylang - ylang kokuları; alt notalarında ise agar ağacı, amber, sandal ağacı ve paçuli bulunur. Bu kokuların birleşimi eşsiz bir etki yaratırken kalıcı olması ile de öne çıkar. Yoğun baharatlı aynı zamanda çiçeksi olan bu eşsiz koku sayesinde oryantal bir kokuya erişebilirsiniz. Bir diğer çeşit olan Mour Oud parfümlü kolonya çeşidinde notalar daha baskındır. Üst notasında greyfurt ve safran bulunurken orta notada agar ağacı, vetiver ve kösele notaları yer alır. Alt nota olarak ise amber, misk, sedir ağacı ve paçuli bulunur. Greyfurtun canlandırıcı ve harekete geçiren kokusu ile agar ağacının oldukça çekici olan kokusunun birleşimi ile oluşan bu koku, kullanıcısında canlandırıcı ve çekici bir etki yaratır.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR