Altın Sıvı Zeytinyağı 750 ml - Cam Şişe
Altın Sıvı Zeytinyağı 750 ml - Cam Şişe

Altın Sıvı Zeytinyağı 750 ml - Cam Şişe

Fiyat : ₺520,00(KDV Dahil)

 

Mükemmel Soğuk Sıkım Naturel Sızma Zeytinyağı

Manisa'nın mitolojik geçmişiyle örülü topraklarında, efsanelere göre bereket sembolü zeytin ağaçları yüzyıllardır gizemini koruyarak büyüdü. Antik dönemde Lidya Krallığı'nın başkenti olan Manisa, doğasının cömertliği ve bereketiyle dikkat çekiyor, dağların sırtlarında, rüzgârın nağmeleriyle dans eden zeytin ağaçları, toprağın içindeki gizli hazineleri saklıyordu. Tuncer ailesi de 20 yıldır bu efsane bitkinin büyüsüne kapılarak bu topraklarda kök salmış geçmişten günümüze gelen zeytin ağaçlarını Akhisar Dereköy'deki zeytin bahçesinde sevgiyle korudular.

Biz Tuncer ailesi olarak, her bir zeytini sadece bir meyve değil, binlerce yıllık bir öykünün, bir kültürün, bir yaşam tarzının sembolü olarak kucakladık.

Zeytinler, toprağın armağanı ve bereketin etkisiyle özenli işleme sürecinde adeta birer hazineye dönüştü. Bu bahçede, geçmişle gelecek arasında köprü kuran, sağlık ve lezzetin buluştuğu bir hikâye yazılmaya başlandı. Manisa'nın mitolojik zenginliğiyle örülü bu eşsiz mirası, her damlasında binlerce yıllık hikâyenin izlerini taşıyan zeytinyağını ilk defa bu sene sofralarınıza taşıyoruz.

Bereketli toprakların kucaklayıcı gücüyle başlayan bu serüven, sizlerin sofralarında doğanın büyüsünü, geçmişin gizemini ve geleceğin umudunu buluşturuyor.

2023 yılında doğa koşulları nedeniyle hasadın dünya genelinde çok az olmasından dolayı sadece sınırlı sayıda üretilmiş olan bu mükemmel ürünün eşsiz lezzetini keşfedin.

Sofralarınızda afiyetle yemeniz dileğiyle…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR