Eyüp Sabri Tuncer Oud Kolonyası

Eyüp Sabri Tuncer oud kolonyası üst nota, orta nota ve alt notalara sahip olan üst düzey bir kolonya türüdür. Oud kolonyası kullanıcıların serin ve ferah hissetmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Bu doğrultuda oud kolonyası kullanan kullanıcılar kolonyayı vücutlarının göz ve ağız gibi hassas bölgeler haricindeki istedikleri bölgelerine sıkabilirler. Markanın kolonyaları birçok farklı aroma, koku ve boyutta satışa sunulmaktadır. 16 ml boyutunda satılan oud kolonyası kullanıcıların kolonyalarını çantalarında taşımalarına imkân sağlamaktadır. Böylece kullanıcılar evlerinin dışındaki ziyaret ve seyahatlerinde yanlarında kolaylıkla kolonyalarını taşıyabilmektedirler. Oud kokulu kolonya çeşitleri birçok farklı üst, orta ve alt notaya sahiptir. Üst notalar şu şekilde sıralanır:

 

 • - Reçine
 • - Tütsü
 • - Narenciye-odunsu
 • - Öd ağacı
 • - Bergamot
 • - Baharat
 • - Tarçın Kabuğu
 • - Karanfil
 • - Safran
 • - Sabah gülü

 

Oud kolonyası çeşitleri orta notaları şu şekilde sıralanır:

 • - Odunsu
 • - Yasemin
 • - Türk gülü
 • - Vadi zambağı
 • - Nergis
 • - Tütün
 • - Safran

 

Alt notalar ise şunlardır.

 • - Amber-misk
 • - Sandal ağacı
 • - Paçuli
 • - Vanilya
 • - Misk
 • - Sedir ağacı
 • - Ambergris
 • - Aden amberi
 • - Şeker notaları

 

Oud kolonyası üst, orta ve alt notalar sayesinde kullanıcılara geleneksel kolonyaların ulaşamayacağı koku ve ferahlıklar sunmaktadır. Bu doğrultuda üst nota, oud kolonyasından çıkan ilk kokuyu temsil eder. Kolonyayı kullanan kişiler ilk anda bu ferahlatıcı kokuyu duyarlar. Kolonyanın sıkılması ve tene temas etmesinin üzerinden bir süre geçtikten sonra orta nota ortaya çıkar. Orta nota daha doygun ve kalıcı bir koku vererek kişilerin güzel kokmalarını sağlar. Alt nota ise kolonyanın kokusunun altında yatan temel kokudur ve ferah, keskin ve serinleticidir. Oud kolonyaları sahip oldukları kokular sayesinde kaliteli bir parfüm kullanmış gibi hissiyat yaratabilir. Ferahlık ve serinlik hislerinin yanı sıra sıcak ve kaliteli bir koku sunan oud kolonyaları ile taze ve kaliteli kokular kullanıcıların hizmetinde olur.

 

 

Eyüp Sabri Tuncer Oud Kolonyası Çeşitleri

Oud kolonya cam şişeler içerisinde satışa sunulmaktadır. Kolonyanın şık bir cam şişe içerisinde olması, kullanıcılara güzel kokuların yanında kaliteli bir görüntünün de sunulduğu anlamına gelmektedir. Oud kolonyalar 5 farklı çeşit olarak üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Desert oud kolonya olarak adlandırılan kolonya türü, oryantal bir kokuya sahiptir. Desert oud kolonyası, reçine ile elde edilmiş kalıcı kokuların öd ağacı ve amber ile buluşması sonucunda elde edilmiştir. Bu oud kolonyası türünün üst notalarında tütsü bulunur. Kullanıcılar kolonyayı ilk kokladıkları anda ferah bir tütsü koklamış gibi hissederler. Orta notada ise odunsu notalar ve öd ağacı bulunur. Bu notalar oud kolonyasının kalıcı ve temel kokularını oluşturmaktadırlar. Alt notada ise amber-misk notası bulunmaktadır. Oud kolonyalarının bir diğer türü olan Indian oud kolonya kullanıcılara bir narenciye ferahlığı sunmaktadır.

Indian oud kolonya, narenciye kokularının enerjisi, Türk gülünün baş döndüren kokusu ve odunsu miskin bir araya getirilmesi ile üretilmiştir. Bu doğrultuda Indian oud kolonyası kullanıcılara özel otantik bir koku sunarak kişilerin ferahlamalarını sağlamaktadır. Bu kolonya türünün üst notalarında narenciye-odunsu, öd ağacı ve bergamot notaları yer almaktadır. Kişiler kolonyayı sıktıkları an narenciye kokusunun verdiği ferahlık ve tazeliği hissedebilirler. Kolonyanın orta notalarında çiçeksi, yasemin ve Türk gülü notaları yer alır. Bu notalar kokuların kullanıcılar üzerinde uzun süre kalmasını sağlamaktadır.

Kolonyanın alt notalarında ise odunsu, misk, sandal ağacı, paçuli, vanilya, amber ve misk notaları yer almaktadır. Night oud kolonya ise kullanıcıların baharatsı sofistike kokular duymalarını sağlamaktadır. Amber ve miskin kalıcılığı ile ferahlık hissine kavuşabilen kullanıcılar, night oud kolonya ile içlerini ısıtacak deneyimler yaşayabilmektedirler. Bu kolonyanın üst notalarında baharat, tarçın kabuğu, karanfil ve safran; orta notalarında deri, yasemin, gül, vadi zambağı, nergis, styrax ve tütün; alt notalarında ise amber, misk, ambergris, paçuli, sedir ağacı, sandal ağacı, amyris ve misk notaları yer almaktadır. Rose oud ve İstanbul oud kolonyaları ise diğer oud kolonyası türlerindendir.

 

 

Eyüp Sabri Tuncer Oud Kolonyası Setleri

Oud kolonya seti 2 farklı seçenek olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Bu seçeneklerin ilki 5’li 16 ml Kolonya – Oud Serisi olarak adlandırılmaktadır. 5’li setin içerisinde tüm oud serisi kolonyalar yer almaktadır. Setin içerisindeki 5 adet oud kolonya 16 ml’lik şişeler içerisinde satışa sunulmaktadır. 5’li 16 ml kolonya seti kullanıcıların her zaman yanlarında taşıyabilecekleri boyutlarda tasarlanmıştır. Set kolonyalarını cezbedilir kılan içerisinde tüm oud kolonyası türlerinin bulunmasıdır. Bu sayede kullanıcılar tüm oud kolonyası türlerini deneyimleyebilir ve türler arasında ayrım yapmak durumunda kalmaz. Set içerisinde yer alan kolonyalar sprey form başlıklı mini cam şişeler içerisine konulmuştur. Sağlam yapılı cam sayesinde kolonyaların olası dökülme ve patlamalarının önüne geçilmiştir. Setin içerisinde birer adet oud İstanbul, Indian oud, Desert oud, Night oud ve Rose oud kolonya bulunmaktadır. Oud kolonyalar 68 derece alkol ihtiva etmektedir. Oud kolonya setlerinin bir diğeri 5’li 16 ml Kolonya Seti – Oud Serisi Hediye Seti olarak isimlendirilir. Hediye setinin içerisinde de diğer sette olduğu gibi 5 adet oud kolonyası bulunmaktadır. Set içerisindeki her bir kolonya 16 ml’lik şişeler içerisine konulmuştur. Diğer setteki gibi bu sette de sprey form başlıklar kullanılmıştır.

Hediye oud kolonyası setinin içerisinde Indian oud, oud İstanbul, desert oufd, rose oud ve night oud kolonyaları bulunmaktadır. 16 ml kolonya serisi çakma kapak sistemi ile tasarlanmıştır. Bu sistem tekrar dolumlara imkan vermeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Oud kolonyaların sağladığı taze ve ferah kokuları yakınlarına hediye etmek isteyen kullanıcılar bu hediye setini tercih edebilirler. Oud hediye seti, özel tasarım metal bir torba ile gönderilmektedir. Kurunun boyu 16*4*10 cm’dir. Hediye setinin içerisindeki kolonyalar da diğer setteki kolonyalar gibi 68 derece alkol oranına sahiptir.

 

 

Eyüp Sabri Tuncer Oud Kolonyası Farkı

Oud kolonyaları, kolonya söz konusu olduğunda büyük beklentileri olan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu doğrultuda üst, orta ve alt notalara sahip olan oud kolonyaları kullanıcıların kolonyalardan üstün performans alabilmelerini sağlamaktadır. Oud kolonyalar geleneksel kolonyalardan birçok farklı özelliğe sahiptir. İlk olarak oud kolonyalar klasik limon aromasından oldukça farklı ve çeşitli koku yelpazesine sahiptir. Bu doğrultuda oud kolonyaları narenciyeden tütüne; miskten yasemine ve gülden baharata uzanan geniş bir koku skalasına sahiptir.

Oud kolonyalarını geleneksel kolonyalardan ayıran bir diğer özellik sahip olduğu şık tasarımdır. Oud kolonyaları sadece koku yönünden değil, içerisinde bulunduğu şık cam şişe sayesinde de rakiplerinden ayrılmaktadır. Örneğin İstanbul oud kolonya yaldızlı ve göz alıcı bir kutu içerisinde satışa sunulur. Bu kutunun içerisinde ise cam şık bir cam şişenin içerisinde yer alan oud kolonyası bulunur. Oud kolonyalarının bir diğer ayırt edici özelliği ise kokularının diğer kolonyalara göre daha uzun süreler boyunca vücutta kalabilmesidir. Geleneksel kolonyalar sıkıldığı an koku yaymakta ve kısa süre sonra bu kokuyu kaybetmekte iken oud kolonyaları sıkılmalarının ardından belirli bir süre geçmesine rağmen kalıcılıklarını koruyabilmektedirler.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR