Kolonya

Kolonya

Birbirinden özel aromaları, notaları ve özel içerikleri ile kolonyalar her alanda kullanılıyor. Kolonya çeşitleri arasında yer alan özel içerikler, birçok kişinin zevk ve tarzına hitap ediyor. Limon kolonyası çarpıcı ve ferahlatıcı özelliği ile öne çıkarken, lavanta kolonyası çiçek özlerinin en hassas notaları içerisinde bulunduruyor. Kolonya seçenekleri arasında yer alan özgün kokular, özel tasarım şişeleri içerisinde yerini alıyor. Şişe tasarımları her kokuya özgü bir iz ve hikaye taşır. Bu hikayeler ile birleşen doğal içerikler, kolonyaların en göz alıcı özelliklerini gözler önüne seriyor. Akdeniz’in mandalina bahçelerinden Bodrum’a uzanan serüvenler, Çeşme rüzgarının ılık ve ferahlatıcı hikayesine doğru yol alıyor. Her bir kolonyanın sahip olduğu bu özellikler çerçevesinde kolonya fiyatları anlamında birçok farklı alternatif bulunuyor. Kolonya 5 lt ya da 1 lt seçenekleri ile de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Miktar olarak farklı alternatiflerle sunulan bu ürünler, her türlü kullanıcının ihtiyacına en iyi şekilde hitap ediyor.


Mini Kolonya Seçenekleri ile Kolay Taşıma İmkanı

Çanta içerisinde kolayca muhafaza edilmesiyle sıkça tercih edilen mini kolonyalar, her an her yerde kullanılabiliyor. Mini kolonya seçenekleri arasında Tütün, Amber, Bodrum Mandalinası, Çeşme Limonu, Lavanta, Beyaz Çay ve Japon Kiraz Çiçeği gibi birçok farklı çeşit yer alıyor. Çiçeksi kokular tercih edenler için Klasik Limon ve Japon Kiraz Çiçeği orijinal birer alternatif oluyor. Yasemin ya da Gardenya çeşitleri de özgün seçenekler olarak öne çıkıyor. Mini kolonya çeşitleri sprey başlık formuyla kullanılıyor. Sprey kolonya olarak da adlandırılan ürünler, kolay bir kullanım imkanı sunuyor. Size özel anılar bırakacak içerikleri ve sprey formlu şişe tasarımları ile göz alıcı bir görünüme sahip. Set halinde de satışa sunulan mini kolonyalar, özel anlarınızı renklendirmenin en güzel yollarından biri oluyor. Birçok farklı kokunun birleşiminden oluşan setler, orijinal kapak tasarımlarına ev sahipliği yapıyor. Şık ve sade kutu tasarımları ile mini kolonya setleri, güzel birer hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. 5’li setlerin bir kısmında özel tasarım metalik torbalar yer alıyor. Hediye seçeneği olarak tasarlanan setler, benzersiz kokularla sizleri tanıştırmak için sabırsızlanıyor!


Amberin Gücünden Zeytinin En Doğal Haline

Romantik yapısı ile kişileri büyüleyen Amber, Malezya ve Hindistan’ın en doğal bölgelerinden dünyaya yayılan güçlü bir koku. Amberin tropikal gücünün yer aldığı kolonya seçenekleri de keskin ve güçlü bir koku özelliği gösteriyor. Çiçeksi kokular arasında popüler bir yere sahip olan Amber, üst notalarında Bergamot, Sardunya ve Ylang Ylang bitkilerini bulunduruyor. Bergamotun müdahale ettiği koku sade ve rahatlatıcı bir yolcuk başlatır. Bu yolculuğu ise Bulgar Gülü, Tarçın ve Tütsü orta notalardan takip etmeye devam ediyor. Sandal ağacı ve vanilya ile desteklenen kolonya içeriği eşsiz bir buluşmaya ev sahipliği yapıyor. Kolonya alkol oranı, ürün seçeneklerine göre değişse de, 150 ml ambalaja sahip Amber kolonyası 68 derece alkol özelliği gösteriyor. Ürünlerin ömrü ise kapak açıldıktan sonra 12 ay. Hem kalitenin hem de özgün kapak tasarımının bir araya geldiği şişe tasarımı ise Amber’in en göz alıcı tonlarını üzerinde taşıyor. 200 ml veya 400 ml cam veya pet şişeler ile birlikte de sunulan Amber kolonyası, yumuşak ve tatlı serin bir koku seçeneği olarak öne çıkıyor. Tercihe göre cam ya da pet olarak tercih edilen amber, ambalaj ve içerik kalitesinden hiçbir zaman ödün vermiyor. Pratik ve hijyenik seçenekler arıyor, daha çok kolonya alımı yapmak istiyorsanız 5 litrelik ürün çeşitleri de yer alıyor.
Ekolojik özellikleriyle öne çıkan bu ürünler “Bag in Box” adı altında çevreci bir duruş sergiliyor. Klasik limon ve tütün çeşitleriyle sunulan 1 litrelik bidon kolonya olarak adlandırılan ürünler de kullanım ihtiyacına göre içeriğinden ödün vermeden sizlerle buluşuyor. Amberin çiçeksi içeriğine yaklaşan bir diğer çeşit ise Kazdağı ve Madra’nın büyüleyici havasından geliyor. Ayvalık Zeytin Çiçeği kolonyası, doğallığı ve sadeliği üzerinize taşıyor. Hafif kokulardan hoşlanan kişiler için özel olarak tasarlanan ürün seçeneği, cildinize tertemiz bir dokunuş yapıyor. Ayvalık Zeytin Çiçeği, 150 ml, 200 ml ya da 400 ml kolonya seçenekleri ile birlikte en sevilen koku notaları arasında ön sıralarda yerini alıyor. Limon, portakal ve mandalinayı gururla taşıyan üst notaları, orta notalarını menekşe, gül ve yasemin ile tamamlıyor. Paçuli ve amber özlerinin bir araya getirildiği eşsiz koku, Beyaz Misk’in sadeliğini de içerisinde dahil ediyor. Şeffaf kolonya şişesi, yeşilin en tatlı tonlarına sahip rengiyle benzersiz bir kolonya barındırırken zeytin dalları motifleri ile özenle çevreleniyor. 68 derece alkol içeren ürün seçeneği, Edremit Körfezi’nin en özel bahçelerinde, bölgelerinde ve havasında özenle süsleniyor. Dilerseniz cam ya da plastik kolonya şişesi tercihi yaparak bu eşsiz ürünlere sahip olabilirsiniz.


Baharda Açan En Değerli Notalara Merhaba Deyin!

Çay bahçelerinin özel ve sade notalarından gelen Beyaz Çay kolonyası, adeta mutluluk vadediyor. Üst notalarında Bergamot ve Greyfurt ile beslenen Beyaz Çay, orta notalarında Yeşil Çay, Yasemin ve Ylang Ylang bitkilerini içeriyor. Tatlı bir esintiyi andıran ürün seçeneği birçok kişi tarafından beğeni toplaması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Amber vanilya alt notalarının da yer aldığı koku, 68 derece alkol içeriyor.
Litrelik kolonya şeklinde de satın alabileceğiniz kokular hem boyutları hem de ambalaj tasarımları ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Kullanım kolaylığına sahip litrelik ürünler, kolay açılır-kapanır ürün özellikleri ile birlikte kullanıcılarla buluşuyor. Bir diğer beyaz çiçek seçeneği olan Gardenya ise taze ve canlı hisleri etrafınıza topluyor.
Zarif tasarımı ve benzersiz içeriği ile hafif kokulardan hoşlanan kişilere hitap ediyor. Üst notalarında mandalina, armut ve ananasın en tatlı aromalarını bulunduran kolonya, şeftali ve erik ile tamamlanıyor. Ardından Sandal Ağacı ve vanilya ile çarpıcı bir sadelik sunuyor.
Küçük kolonya seçeneklerinin bulunduğu modeller; 150 ml, 200 ml, 400 ml ve 5 lt boyutları ile sizleri bekliyor. Hem cep kolonya niteliğindeki özel boyutları hem de litrelik seçenekleri ile öne çıkan bir diğer çeşit ise Bodrum Mandalinası. Akdeniz’in en tatlı mandalinaları ile tüm güzel enerjisini sizlerle buluşturan Bodrum Mandalinası, orta notalarında Aldehit, alt notalarında ise misk bulunduruyor. Cam kolonya şişesi ile kullanıcıları büyüleyen tasarımı, turuncunun en özel renklerini çevreliyor. Mandalinalar ve renkli çiçeklerin özenle bir araya getirildiği tasarım, Bodrum Mandalinası kolonya ürün seçeneklerini benzersiz kılıyor. Cam ve pet şişe seçeneklerine ev sahipliği yapan ürün çeşidi, pet şişelerde siyah; cam şişelerde ise gümüş kapak bulunduruyor.


Yeşil Yapraklardan Pembe ve Süslü Dokunuşlara

Gül ve su çiçeklerinin özel birleşiminin ortaya çıkardığı Hatıralar Kolonyası, yeşil yaprakların gücünü gözler önüne seriyor. Fransız Mügesi ve Gül’ün odunsu kokularına ev sahipliği yapan ürün seçeneği, orijinal bir ambalaj tasarımı sergiliyor. Pembe, sarı, mavi ve yeşilin modern buluşmasına tanıklık edeceğiniz koku, farklı şişe seçenekleri ile sizleri bekliyor. 16 ml boyutu da bulunan koku serisi, hediyelik kolonya olarak sıkça değerlendiriliyor. 150 ml, 200 ml ve 400 ml pet şişelere sahip çeşit, 400 ml cam şişe seçeneği ile de şık bir duruşa sahip. Hatıralar serisinden pembe bir yolculuğa çıkmak isteyenler için Japon Kiraz Çiçeği’nin pozitif etkileri sarıyor. Meyvemsi bir koku özelliği sergileyen ürün, limon ve tatlı portakal özlerini üst notalarına taşıyor. Japon kültüründe oldukça özel bir yere sahip olarak kiraz çiçekleri baharı müjdelemesi ile oldukça seviliyor. Yeniden doğuşun simgesi niteliğinde yer alan çiçek, tüm dünyanın hayranlığını üzerinde taşıyor. Edebi eserlere konu olan eşsiz çiçek, doğal ve özgün içeriği ile büyüleyici bir koku deneyimi sunuyor. Kolonyanın içindekiler, beyaz çiçekler ve meyveli miskler birçok özel aromanın bir buluşma noktası haline geliyor.


Klasik Limonun Tazeliğini Tüm Gün Üzerinizde Hissedin

Serinliğin ve tazeliğin en özel anlarına şahitlik edeceğiniz Klasik Limon kolonyası, narenciye bahçelerinden gelerek sizlerin karşısına çıkıyor. Üst notalarında limon, portakal ve bergamotu taşıyan özel koku, fresh bir tarza sahip olması ile dikkat çekiyor. Kolonya limon aroması ile keskin ve hissedilir bir ferahlık sağlıyor. Yüksek niteliğe ve özelliklere sahip ürün çeşidi, orta notalarında transparan çiçeklere yer veriyor. Misk ve limon kabuğu ile süslenen alt notalarda birçok kişinin tarzına ve zevkine hitap eden hoş aromalar yerini alıyor. 80 derece kolonya özelliği gösteren klasik limon, aynı zamanda dezenfektan görevi de görerek üstün bir hijyen sağlıyor. Klasik Limon kolonya 1 lt boyutundaki özel şişesi ile kullanıcıları uzun süren bir ferahlığa kavuşturuyor. Limon ağacının olgun meyveleri, verdiği serinlik ve tazelik ile kolonya deneyimini bir üst sıraya taşıyor. Kapak açıldıktan sonra 12 ay kullanım ömrüne sahip olan ürünler, her yerde tanıyabileceğiniz özgün bir dokunuşu sizlerle tanıştırıyor. Limon kolonya fiyatları, ürünlerin ml seçeneklerine göre değişmektedir. 150 ml, 200 ml, 400 ml, 1 lt ve 5 lt seçeneklerine sahip kolonyalar sprey formda da bulunabiliyor. Sprey başlıklara sahip fısfıslı kolonya modelleri, kullanım açısından farklı bir kolaylık sunuyor. El üzerine eşit dağılan kolonya kolayca emiliyor ve etkin bir ferahlık sağlıyor. Sıvı formlara sahip kolonya seçenekleri de cilde dost bir yapı gösteriyor.

Sakinleştirici ve Bir O Kadar Da Capcanlı Kolonyalar

Çiçeksi kokuların etkili tonlarından moru en özel şekilde üzerinde taşıyan lavanta, Akdeniz Bölgesi’nin en güzel armağanlarından biri. Hoş kokusunu yalnızca çiçeğinden değil, yapraklarından da alan lavantanın rahatlatıcı bir etkisi bulunuyor. Tatlı muskların alt notalarını doldurduğu Lavanta kolonyası, orijinal şişe tasarımı ile kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor. Parfümlü kolonya niteliğinde bir seçenek olan ürün, adeta bulunduğunuz ortam hoş bir aroma katıyor. Lavantanın mor tonlarından masmavi bir maceraya atılmak isteyenlerin tercihi ise Okyanus oluyor. Okyanusun mavi derinliklerinden gelen ferah koku, limon ve karabiber özlerini üst nota olarak kendine yer ediniyor. Ananas, anason ve frezyanın benzersiz kokularını da yanına alan eşsiz aroma gün boyu ferah ve taze hissetmeniz için sizlerin karşısına çıkıyor. En sevilen ürün çeşitleri arasında yerini alan okyanus masmavi bir ambalaj tasarımı ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Sualtı dünyasının benzersiz gizemini anımsatan ambalaj tasarımı, kokunun modern ve güçlü duruşunu sağlamlaştırıyor. 400 ml cam şişe seçeneklerine sahip olan koku çeşidi yine 150, 200 ve 400 ml pet şişe seçenekleri ile kendisini gösteriyor. Kolonya derecesi olarak 68 alkol ihtiva eden ürün, hem hijyenik hem de ferahlatıcı bir ürün olarak öne çıkıyor.


Paris Gecelerinden Tropikal Dünyalara Kolonyalar

Pudralı bir koku çeşidi olarak öne çıkan Paris Gecesi, güçlü tropik bitkilerin etrafında kendine yer buluyor. Aromaterapinin ana ürünleri arasında kullanılan Ylang Ylang bitkisinin özgür duruşunu içerisinde yakalayacağınız kolonya, üst notalarında bergamot ve gül bulunduruyor. Sedir ağacı ve paçulinin odunsu kokusu ile desteklenen kolonya, tatlı ve çiçeksi bir esinti sağlıyor. Saf ve doğal bir çiçek özü olan Ylang Ylang ile öne çıkan kolonya, Malezya, Filipinler ve Endonezya bölgelerinden izler taşıyor. Kolonya şişe tasarımı itibarıyla kırmızı gülleri ön plana çıkarmaktadır. Kırmızı gülün arkasından gelen mavi tonları ve Paris’in simgesi Eyfel Kulesi’nin dikkat çekisi görseli ile kullanıcıların beğenisini topluyor. Tropikal bölgelerin en önemli özelliklerinden biri olan yağmur ormanları, marka bünyesinde yer alan farklı bir koku güzelliğinin daha ortaya çıkarıyor. Doğanın tüm canlılığını ve ılık bahar yağmurlarını içeriğinde bulunduran Yağmur Ormanları Kolonyası, odunsu bir yapı sergiliyor. Ozonik notalar, limon ve portakalın üst sıraya yerleştiği sezgiler, fesleğen ve biberiye ile birleşiyor. Hem odunsu hem de baharatlı bir koku özelliği gösteren ürün seçenekleri, kolonya esansları anlamında geniş bir çeşitlilik gösteriyor.


Kabuklarından Ada Çayı’na, Zambak’tan Yasemin’e Kolonya Çeşitleri

Tütün’ün dikkat çekici kokusunu baharatlarla süsleyen ve odunsu alt notaları ile güçlendiren tütün kolonyası, birçok farklı aromaya ev sahipliği yapıyor. Karabiber ve narenciye kabuklarının aromalarını içerisinde taşıyan kolonya, meşe yosunu ve vanilya ile alt notalarını tamamlıyor. Kahverengi ve yeşilin en taze tonlarını ambalajı üzerinde taşıyan kolonya; sprey, cam ve pet şişe seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Tütün kolonyası seçeneklerinde litre kolonya da bulunuyor. Baharatlı aromaların ardından daha romantik ve ferahlatıcı kokular arıyorsanız, Yasemin ve Zambak bitkilerinin tatlı buluşmasına şahitlik edebilirsiniz. Beyaz ve yeşilin modern tasarım anlayışının kolonya ambalajı üzerinde yer ettiği bu eşsiz seçenek, en ferah ve taze anlarınıza yer açacak.


İstanbul’dan Tüm Dünyaya Yayılan Tarihin İzlerini Taşıyan Kolonyalar

Bütün insanlığın kalbinde yeri olan İstanbul, özel bir koku koleksiyonu ile karşınıza çıkıyor. İstanbul Kokuları serisi içerisinde yer alan binlerce aroma, her bir notaları daha eşsiz ve özel kılıyor. Cam şişe kolonya seçenekleri arasında oldukça popüler bir yere sahip olan seri, 150 ml boyut seçenekleri ile birlikte satışa sunuluyor. Yerebatan Sarnıcı’nın gizemli dünyasından Kapalı Çarşı’ya, Galata Kulesi’nden Haliç’e doğru uzanan eşsiz bir serüvenin koku dünyası ile tanışmaya hazır olun. İstanbul’un en özel bölgeleri ve en değerli tarihi eserlerini konu alan kolonya serisi, İstanbul’u bir başka gözler görmenizi sağlıyor. Kimi koku 1800 yıllık bir hikaye anlatırken kimisi Osmanlı’nın en değerli eserlerinden detaylar taşır. Odunsu ve çiçeksi kokuların ağrılıkta olduğu seri içerisinde yüzyıllar öncesine giderek, tarihin derin hikayeleri ile tanışabilirsiniz!


Geleneksel İzlerin Tatlı Dokunuşları: Eau De Cologne

Şişe tasarımları ile vintage ama bir o kadar da sıcak hissettiren seri, kolonya çeşitliliği açısından oldukça zengin ürünler sunuyor. Eyüp Sabri Tuncer 1923 tarafından sunulan bu ürünler, geleneksel kolonyaya göre daha yoğun esans içeriyor. Alaçatı Lavantası’ından Çeşme Limonu’na uzanan, güllerin en keskin notalarını içerisinde bulunduran seri, 150 ml boyutları ile çıkıyor. Kolay bir kullanıma sahip olan boyutları ve çiçeksi notaları ile benzersiz bir kolonya deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Cam şişeler içerisinde satışa sunulan kolonyalar, içeriğindeki doğal özleri ve ambalaj tarzı ile adeta bir bütünlük oluşturuyor. Sprey formundaki yapısı ile de kolay bir kullanım özelliği gösteriyor. Sizler de tatlı bir gezintiye çıkmak ve benzersiz bir koku deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu serileri değerlendirebilirsiniz.
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR