Gardenya Kolonyası

Cumhuriyet’in ilk yıllarından beri aynı isim ile ticaret hayatına devam eden Eyüp Sabri Tuncer, kolonyaları ile meşhur olsa da sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yıllar içinde gerek kendisi gerek aile üyelerinin katkılarıyla gelişmekte olan formül bugün en son halini almakla birlikte çeşitli koku yelpazesi ile de sakinlik vermeye yardımcı olur.
 
Kolonya ilk olarak tıbbi amaçla üretilmiş olsa da zamanla kişisel bakım ve hijyenik ürünler arasında sıkça tercih edilmeye başlamıştır. Parfüm kadar ağır olmayan aynı zamanda ferahlık hissi veren kolonya çeşitleri kültürümüzde önemli bir yer tutmaktadır. Farklı koku çeşitlerine sahip kolonyalar arasında gardenya kolonyası güzel kokusu ile taze ve ferah bir his bırakacaktır.

Gardenya Çiçeğinin Kolonyaya Dönüşümü

Uzak doğu ülkelerinde yetişen çiçeği ve kokusu ile oldukça ünlü olan gardenya çiçeği aromaterapi ve bitkisel ilaç sektöründe kullanılan bir bitkidir. Aynı zamanda hoş koku vermesi ile de parfüm ve kolonya gibi ya da aromaterapi yağları içinde kokusundan faydalanılmaktadır. Gardenya bitkisinin beyaz çiçeklerinin özlerinden elde edilen ve özel formüller ile hazırlanan gardenya çiçeği kolonyası tazelik veren kokusu ile kendinizi canlı ve enerjik hissetmenize yarar sağlayacaktır. Üst notada mandalina, armut, ananas kokusu bulunan kolonya içinde orta notada gardenya, şeftali, erik alt notada ise paçuli, sandal ağacı, amber, misk ve vanilya özleri barındırır. Kokular hakkında önceden bilgi sahibi olmak için gardenya kolonyası kullananlar ve kullananların yorumlarını dikkate alarak seçim yapabilirsiniz.

Gardenya Kolonyası Çeşitleri

Kolonya denilince akla gelen koku çeşitleri arasında limon kolonyası klasik bir koku olarak yerini korusa da son zamanlarda farklı çiçek özlerinden oluşan esanslarla kolonya üretimi yapılmaktadır. Farklı çiçek özlerinin bir araya geldiği kokulu kolonyalar ağır koku sevmeyen aynı zamanda ferahlık ve tazelik hissi arayanlar için özel olarak formüle edilmiştir. Piyasada farklı markaların farklı çeşitlerde üretmiş oldukları kolonyalarla birlikte Eyüp Sabri Tuncer ürünü olan gardenya kolonyası da kokusu ve verdiği ferahlık hissi ile oldukça tercih edilmektedir.
 
 
Farklı ambalaj tasarımlarıyla sizlere sunulan gardenya kolonyası 400 ml pet şişe olarak temin edebileceğiniz gibi cam şişe olarak da temin edebilirsiniz. Gardenya kolonyası 400 ml seçenekleri ile üretilmiş farklı alternatiflerini de temin edebilir aynı zamanda gelen misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Gardenya kolonyası yorum yapan kullanıcıların tecrübelerini dikkate alarak daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. 80 derece alkol oranına sahip kolonyaları saklama koşullarına uygun bir şekilde muhafaza etmeniz uzun yıllar boyunca kolonyayı güvenle kullanmanızı sağlayacaktır.

Gardenya Kolonyası Alkol Oranı

Kolonya ilk olarak içeriğindeki alkol oranı sebebiyle tıbbi ihtiyaç duyulan alanlarda kullanıma sunulmuştur. Zamanla insanlar tarafından sevilen kolonya el dezenfektan görevi görmesi ile de kullanımı yaygınlaşmıştır. Özellikle hastalık ve salgın zamanlarında kullanılan kolonyalar hastalıkla mücadele etmede ilk adım olarak görülmektedir. Kolonyalarda bulunan alkol oranı o kolonyada ne kadar alkol barındığını göstermektedir. Farklı ebatlara sahip gardenya kolonyası kaç derece arasında alkol oranına sahip olması size kolonyayı nerede kullanacağınız hakkında ipucu verecektir.
 
Kolonyalar genel itibari ile 60, 70, 80 derecelik alkol oranlarına sahip olmakla birlikte gardenya kolonyası alkol oranı 68 derecelik oranlara sahip olmaktadır. Farklı boyutlarda ve çeşitlerde kolonyalar için Eyüp Sabri Tuncer ürünlerini inceleyebilirsiniz.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR