Beyaz Çay Kolonyası

Eyüp Sabri Tuncer markasının ürünlerinden biri olan beyaz çay kolonyası çeşitleri, bütün ciltler için uygulanabilir formülü sayesinde hem ferah bir his sağlamakta hem de etkili bir şekilde hijyen sağlama görevini görebilmektedir. Bu ürünleri birden fazla farklı şişe ambalajlarında bulabilir, fonksiyonel ve estetik şişeleri sayesinde oldukça pratik kullanım elde edebilirsiniz.
 

Başlıca Beyaz Çay Kolonyası Çeşitleri

Beyaz çay kolonyası çeşitleri başlıca 150 ml kapasiteli ambalajlar, 200 ml kapasiteli ambalajlar, 400 ml kapasiteli ambalajlar ve son olarak da 5 lt kapasiteli ürünler olmaktadır. Ayrıca bu çeşitlerin şişelerinin materyali de cam veya plastik olabilmektedir. Her ürün tipi de sizlere kullanım alanınıza göre pratik bir fayda sunmaktadır. Eviniz ve iş yeriniz için bir kolonya tercihte bulunacağınız zaman alanınızın genişliğine ve ne kadar insanın kullanım sağlayacağına göre uygun büyüklükte bir çeşidi rahatlıkla edinebilirsiniz.
 

Beyaz Çay Kolonyası Faydaları

Bu içeriklerin başlıca kazandırdıklarından söz etmek gerekirse, beyaz çay kolonyası faydaları için öncelikle ferah bir bitki kokusu duyumsattıkları söylenebilir. Bu sayede kullanmaktan büyük keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz. İçeriğinde yer alan başlıca unsurlar; limonene, hydroxycitronellal, aqua, hexyl cinnamal, parfum, citral, citronellol, geraniol, linalool ve alcohol olmaktadır. Beyaz çay kolonyası kaç derece alkol ihtiva etmektedir diye sorulacak olursa, yalnızca 68 derece olduğunu belirtmek gerekir. Ayrıca üst not olarak bergamot ve greyfurt; orta not olarak yeşil çay, yasemin, marin notlar ve ylang ylang; alt not olarak da vanilya ve amber bulunmaktadır.
 

Beyaz Çay Kolonyası Cam Şişe Tasarımları

Son derece estetik bir yapıya sahip olan beyaz çay kolonyası cam şişe ambalajlı olan ürünler evlerinizde bulundurmanız ile şık bir görünüm de sunuyor olacaktır. Cam şişeler her zaman için sağlığı temsil eden materyallerdir. Ancak güneş ışınlarına maruz kalmamaları önem arz etmektedir. Saklama koşulu olarak en önemli şart serin bir yerde muhafaza etmenizdir. Cam şişelerinin et kalınlıkları da oldukça kalın bir yapıda imal edilmekte olup, düşme durumlarına karşın kırılma olasılıklarının da düşük olduğunu belirtmek gerekir. Beyaz çay kolonyası 200 ml cam şişe ürünleri ile 400 ml olan cam şişe ürünleri arasında materyalleri bakımından sadece boyut farkı bulunmaktadır.
 

Beyaz Çay Kolonyası 400 Ml Pet Şişe Tasarımları

Plastik materyalli ambalajdan imal edilen beyaz çay kolonyası 400 ml pet şişe ürünleri de son derece kullanışlı ürün çeşitleri olarak beğeninize sunulmaktadır. Her şeyden önce belirtmek gerekir ki, cam veya pet fark etmeksizin bu iki tasarım da birbirinin aynısı olmaktadır. Fark olarak pet şişe ürünlerin daha hafif, taşınabilir ve bu sebeple de daha ergonomik bir tutuş olanağı sunduğu söylenebilir. Ayrıca kullanımının ardından bitmesi üzerine bu şişeler boş olarak daha rahat bir muhafaza imkanı sağlamaktadır. Bu şişeleri muhafaza etmek ile 5 lt gibi büyük boy bir kolonya tercihiniz doğrultusunda tekrar doldurabilirsiniz.
 

Beyaz Çay Kolonyası Sprey Ürünleri

Kullanıcılar açısından en çok pratiklik sunan ürün çeşidi için beyaz çay kolonyası 150 ml sprey opsiyonları gösterilebilir. Bu ürünleri hem küçük yapıları sayesinde yanınızda her an bulundurabileceksiniz hem de fısfıs ağızları sayesinde optimum düzeyde bir kullanım sağlayabileceksiniz. Bu sprey tasarımlı ürünler, sadece 150 ml kapasite olan küçük yapıları sayesinde girdiğiniz her ortamda hijyeninizi korumanız açısından büyük kazanımlar sunmaktadır. Şişenin fısfısına tek bir basım ile beyaz çay kokusunun verdiği zindeliği hissedersiniz.
 
Kullanıcıların Beyaz Çay Kolonyası Yorumları
Kullanıcılar tarafından yapılan beyaz çay kolonyası yorumları ile ilgili olarak herkesin ortak olarak en sevdiği unsurun bahar esintisini yaşatması olduğu söylenebilir. Baharda açan çay çiçeklerinin eşsiz esintisi bu ürünlerin her çeşidinde kolaylıkla hissedilebilmektedir. Kullanıcıların en çok sevdiği hususlardan bir diğerinin de 5 lt olan büyük kapasiteli ürün alternatifleri olduğunu belirtmek gerekir. Bu büyük tasarımlar üzerinde yer alan musluk aparatı vasıtasıyla dilediğiniz gibi dolum yapabilir, farklı şişeler ile kullanım olanağı elde edebilirsiniz.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR