Ev Bakımı

Ev Bakımı

Hijyen koşullarının her zaman için muhafazasının sağlanması çeşitli mikrop ve bakterilerden korunabilmek bakımından çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu kapsamda Eyüp Sabri Tuncer bünyesinde hizmetinize sunulan birçok farklı çeşitte ev bakımı ürünleri bulunabilmektedir. Bunlardan başlıcaları çubuklu kokular, mutfak sabunları, yüzey temizleme ürünleri, oda sprey türleri ve temizleme solüsyonları olmaktadır. Markanın sitesinde bir kategori olarak yer alan bu ev bakım ürünleri kendi içerisinde de çeşitlere ayrılmaktadır. Farklı içeriklerde ve çeşitli kapasitelerde elde edebileceğiniz bu temizlik ve hijyen ürünleri ile evinizde her daim ferah havayı muhafaza edebileceksiniz. Başlıca yüzey temizleme ürünleri içerisinde yer alan çeşitlerden söz etmek gerekirse, 1 lt veya 5 lt olmak üzere farklı kapasitelerde alternatiflerin yer almakta olduğu söylenebilir. Bu ürünler; çam yağı, çam yağı sirkeli, lavanta yağı sirkeli, limon yağı sirkeli ve portakal yağı sirkeli ürünler olmaktadır. Son derece titiz bir temizleme işlemi gerçekleştirebilmeniz açısından özenle formüle edilmiş bu içeriklerin her birinden çok memnun kalacaksınızdır.  Ayrıca mutfak sabun türleri olarak da çilek aromalı mutfak sabunları, greyfurt aromalı mutfak sabunları, kiraz aromalı mutfak sabunları, limon aromalı mutfak sabunları ve portakal aromalı mutfak sabunu ürün çeşitlerinden dilediğinizi tercihte bulunarak mutfağınızda bu meyvelerin hoş kokusunu her an için hissedebilmeniz mümkündür. Her biri ayrı bir temizlik ve bakım özelliği gösteren bütün bu ürün çeşitleri her kullanıcının çok memnun kaldığı başarılı temizleyiciler olmaktadır.


Yüzey Temizleyici Çeşitleri

Her yüzey üzerinde derinlemesine bir hijyen sunan temizlik ürünlerinin 1 lt kapasiteli olanları sizlere fısfıs başlı ergonomik şişesinde sunulmaktadır. Rahat bir tutuş ve kavrama imkânı sunması ile yumuşak bir tetik yapısının bulunması sayesinde evlerinizde pratik bir şekilde uygulama sağlayabileceksiniz. Sert plastik bir materyalden imal edilen bu estetik ve konforlu şişeleri hiçbir surette ezilmez, bozulmaz veya benzeri bir deformasyona uğramaz. Sağlam kapak tasarımı ile de sızdırma veya akma gibi durumların üstesinden kolaylıkla gelinebilmektedir. Kısaca içeriklerine değinmek gerekirse, öncelikle çam yağı ve sirkeli ürünlerden söz edilebilir. Bu içerikteki yüzey temizleyiciler oldukça ferahlatıcı bir çam kokusu ile sizlere sadece temizleme deneyimini değil, keyifli bir süreci de beraberinde getirecektir. İçeriğinde doğal çam yağı, soda, izopropil alkol ve sirke yer almakta olan bu güçlü karışımlar yüzeyde yer alan bütün kir ve lekeleri zahmetsizce temizlemenizi sağlayacak olup, çam kokusunun eşliğinde yüzeye uzun süreli bir parlaklık da kazandıracaktır. Bir diğer ürün olan Lavanta yağı ve sirkeli ürünler de içeriğindeki doğal lavanta yağı ile beraber soda, izopropil alkol ve sirke ürünleri sayesinde çok güçlü bir diğer yüzey temizleyici olmaktadır. Aynı şekilde uygulanacağı alanda bütün kir ve lekeleri zahmetsizce temizlemenizi sağlayacak olan bu formüller de lavanta kokusunun yanı sıra yüzeyde uzun süre kalıcı bir ışıltıyı da meydana getirecektir. Yüzey temizlik ürünleri arasında kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir başka ürün ise limon yağı bulunduran benzer karışım olmaktadır. Limon yağı mutfaklarda çok hoş bir koku bırakmakta olup, son derece uzun süreli bir kalıcılık oluşturmaktadır. Güçlü hijyen etkisi diğer aromalı ürün çeşitlerinden benzersiz olan bu temizleyicilerde de farksız olarak sirkenin yanında izopropil alkol ve soda içerikleri mevcut olmaktadır. Bu ürünler sunacağı derinlemesine temizlik deneyimi ile bütün kötü kokuyu yok edecek olmasının yanı sıra, sizleri bütün mutfağı kaplayacak ferahlatıcı bir limon kokusuna kavuşturacaktır. Son olarak aynı içeriklerde ve etkide portakal yağı içeren formüller de hizmetinize sunulan bir diğer ürün olmaktadır. Bütün bu 1 lt kapasiteli ambalajlarda beğeninize sunulan ürün çeşitleri, kapaklarını açmanız ardından tam 3 yıl boyunca güvenle ve etkili bir şekilde kullanılabilmektedir. Güçlü etkilerinin yanı sıra ömürleri bakımından da bu ürünlerin en iyi yüzey temizleyiciler olduklarını ifade etmek yanlış olmayacaktır.


Oda Kokuları Çeşitleri

Evleriniz için sürekli olarak yüzey temizleyici ürünü almaya ihtiyaç duyuyorsanız büyük boy bir çeşit tercihte bulunmanız her açıdan sizlere daha faydalı olabilecektir.  Gerek zaman bakımından gerekse ekonomik açıdan çok daha hesaplı olacak olan bu büyük ürünler uygulanacağı yüzeye ve lekenin cinsine göre iki farklı şekilde kullanılabilmektedir. Özellikle hassas yüzeylerde kullanım sağlanmadan önce küçük bir alana uygulanmaları tavsiye edilmektedir. Bu kullanım yöntemleri ise, ilki doğrudan kullanım, diğeri de sulandırarak kullanım olmaktadır. Doğrudan kullanımı kısaca açıklamak gerekirse, bu yöntem inatçı lekelerin ve yoğun kirin olduğu yüzeylerde tercih edilmelidir. İster direkt isterseniz de sünger ile uygulama yapmanız mümkündür. Uygulanmaları ardından birkaç dakika beklemek ve daha sonra silmek suretiyle etkili bir temizleme işlemi elde edilebilecektir. Sulandırma yöntemi ise fayans gibi sert ve gözeneksiz alanlarda uygulanabilir. 3 litre kadar bir su ile karışımı sağlanarak rahatlıkla temizleme faaliyeti sağlanabilmektedir. Sizlere yüzey temizleyici önerileri kapsamında gönül rahatlığıyla sunulabilecek olan bu ürünler küçük kapasiteli ambalajlardaki çeşitlerinden farklı olarak içeriğinde sirke bulundurmamaktadır. Ayrıca kullanım ömürleri de kapasitelerine ters bir orantı olarak 1 yıl kadar olmaktadır. Ancak sürekli olarak kullanım sağladığınız düşünülecek olursa etkili bir fayda elde edebileceğinizi bilmeniz gerekir. Daha önce edinmiş olduğunuz 1 lt kapasiteli şişelerin boşalması ile de bu büyük ürünlerden şişelere dolum sağlayarak pratik bir kullanım elde edebileceksiniz. Bu içerikler, formülünde yer alan çam yağı ile benzersiz bir ferahlama hissini sizlere kolaylıkla kazandıracaklardır. Oda kokularından da bahsedilecek olursa, oda kokuları çeşitleri başlıca iki gruba ayrılmaktadır. Bunlardan birisi çubuklu, diğeri ise sprey tür oda kokuları olmaktadır. Öncelikle çubuklu ürünlerden kısaca söz etmek gerekirse, bu tasarımlar 6 farklı koku çeşidinde beğeninize sunulmakta olup, tam 1 yıl boyunca etkili bir kullanım olanağı sunan çeşitler olmaktadır. Her biri de 50 ml kapasiteli ürünler olmakta olup, eviniz içerisinde eşsiz bir hava yaratacak içerikler olmaktalardır. Sprey tip oda kokuları ise başlıca 500 ml kapasiteli ürünler olup, 150 ml kapasiteli küçük şişelerde de araçlarınıza özel kokular olmaktadır.


Çubuklu Oda Parfümü Çeşitleri

Oda kokusu kapsamında evlerinizde kokunun yanı sıra hoş bir görsel de oluşturacak olan çubuklu oda parfümü ürünleri, küçük şişesi içerisine 5 adet çubuğunun koyulması suretiyle kullanılmaktadır. Bu ürünler 6 farklı model olarak, her biri de kullanım sağladığınız odada eşsiz bir koku duyumsatarak ortama başka bir hava katmaktadır. Kısaca açıklamak gerekirse, bunlar; Çeşme Lemon çubuklu kokular, Millions of Roses çubuklu kokular, Alaçatı Lavender çubuklu ürünler, Ayvalık Olive Blossom çubuklu çeşitler, Bodrum Mandarin çubuklu oda kokuları ve son olarak da Verbena Citrus çubuklu oda koku ürünleri olmaktadır. Öncelikle Çeşme Lemon çubuklu koku ürünlerinden bahsedilecek olursa, bu çeşitler Çeşme’nin eşsiz limonlarından ve limon ağacı yaprağından elde edilmektedir. Bu kokuların orta notalarında beyaz çiçek kokuları ile limon çiçeği yer almaktadır. Dip notasında ise miskler ile meşe yosunun hoş etkisi bulunmaktadır. Son derece benzersiz bu ürünü evlerinizde uygulamanız ile kısa sürede yayılan hoş kokusunu anında hissedebileceksiniz. Bir diğer çeşit olarak da Millions of Roses çubuklu kokulardan söz edilebilir. Bu ürünler eşsiz bir gül kokusunu sizlere kazandıracaktır. Bu ürünleri odanızın içerisinde deneyimlemeniz ile adeta bir gül bahçesi esintisini rahatlıkla hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Millions of Roses çubuklu kokularının orta notlarında Akdeniz yasemini ile Türk gülünden oluşan bir karışım yer almaktadır. Dip notalarında ise amber ile misk kokuları kusursuz bir kokuyu ortaya koymayı sağlamaktadır. Evinizde egzotik bir esintiyi duyumsamayı arzuladığınızda bu çeşit sizlere fazlasıyla istediğinizi kazandıracaktır. En etkili oda kokuları arasında adı geçen bir ürün de yorgunluğunuzu sizden alan, dinlendirici etkiye sahip Alaçatı Lavender çubuklu ürünler olmaktadır. Bu ürünler Alaçatı rüzgarlarını adeta lavanta tarlalarındaymışsınız gibi sizlere hissettirecek bir özelliğe sahip olmaktadır. Stresinizi kısa sürede almanızı sağlayan bu ürünleri tercih etmekle çok memnun kalacaksınızdır. Bir o kadar dinlendirici etkisi bulunan bir ürün de Ayvalık zeytin bahçelerinin esintisini sizlere yaşatan kokular olmaktadır. Ayvalık zeytin bahçelerinden toplanan zeytin çiçekleri Kazdağı ve Madra dağlarının temiz havasında yetişmektedir. Ayrıca Bodrum’un sıcak havasını duyumsatacak olan Bodrum Mandarin ile bir o kadar sıcak bir koku olan narenciye esintili Verbena Citrus çubuklu ürünler de tercih etmekle büyük keyif duyacağınız eşsiz kokular olarak kategoride yer almaktalardır.


Yeni Nesil Oda Spreyi Kokuları

Sprey tarz kokuları, sürekli olarak odanızda bir kokunun yer almasını istemediğinizde ya da her gün farklı esintileri duyumsamak istediğinizde kullanabilirsiniz. Oda spreyi kokuları sürekli olarak odanıza koku yaymayacaklarından o an için hissetmek istediğiniz sprey tip koku çeşidini püskürtmek vasıtasıyla ürünlerin odanıza sinmemesi de sağlanabilmektedir. Anlık kullanacağınız için kokunun odaya sinmeyeceğinden dolayı farklı koku denemelerinizde de kokular birbirine karışmayacaktır. Böylelikle dilediğiniz havayı odanızda kısa sürede uygulayabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu ürün çeşitlerinden 500 ml kapasiteli olanları başlıca 4 farklı alternatif olarak ele alınabilir. Bunlar; Japon kiraz çiçeği kokuları, lavanta kokuları, bahar tazeliğinin kokusu ve okyanus kokulu sprey tip ürün çeşitleri olmaktadır. Kısaca açıklamak gerekirse, öncelikle Japon kiraz kokulu sprey ürünler, oldukça etkili bir ferahlığı ve tazeliği sizlere anında fark ettirecektir. Özenle geliştirilmiş bu içerikler Japon kiraz çiçeklerini odanızdaymış gibi hissettireceklerdir. Bahar tazeliğini papatyaların arasındaymışsınız gibi hissettiren ürünler ile lavanta kokulu fısfıslı ürünler ise aynı şekilde benzersiz ferahlığını lavanta bahçesi havasındaymışsınız gibi duyumsatmaktadır. Bunlardan farklı olarak bir diğer 500 ml kapasiteli ürün çeşidi olan okyanus kokulu ürünler ise özenle geliştirilmiş, etkili ferahlık sunan sonuncu sprey tip tasarımdır. Bütün bu ürün çeşitlerinin her biri de 50 derece kadar bir alkol ihtiva etmektelerdir. Bu oda spreyi ürünlerinin yaşanan tüm kapalı mekânların yanı sıra diğer kullanım yerlerinden de söz etmek gerekirse; evcil hayvanların bulunduğu ortamlarda, halı, perdeler, çamaşır, kumaş, yatak örtüleri gibi çeşitli yüzeyler olmaktadır.  Bütün bu alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca daha farklı kullanım alanları olarak klimalarda, otomobillerde ve sulu sisteme sahip elektrikli süpürgelerde havanın aromatize edilebilmesi maksadıyla da etkili kullanım yöntemleri bulunmaktadır. Bütün bu spesifik alanlarda gönül rahatlığıyla deneyimleyebileceğinizden emin olabilirsiniz. Püskürtme mekanizması ise oldukça basit bir çalışma prensibine sahiptir. Mekanizma üzerinde açık ve kapalı konumları yer almaktadır. Kullanımınız esnasında mekanizmayı açık durumuna getirerek tetiğe basmak suretiyle ürünü deneyimleyebileceksiniz. Kullanmayacağınız durumlarda da kapalı durumuna getirerek emniyete almış olacaksınız. 500 ml kapasiteli bu püskürtmeli ürünlerin yanı sıra aynı kullanım alanları için aynı içerik ve çeşitlerde 5 lt kapasiteli ürünler de sizlere pratik ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı kazandıracaktır.


Nitelikli Mutfak Sabun Seti Ürünleri

Mutfağınızda eşsiz bir atmosfer elde etmenizde son derece faydalı formüller olan mutfak sabun seti ürünleri ile dilediğiniz aromayı en yoğun bir şekilde bulaşıklarınızda hissedilmesini sağlayabilirsiniz. Bu ürünler başlıca çilek aromalı sabunlar, greyfurt aromalı sabunlar, kiraz aromalı sabunlar, limon aromalı sabunlar ve portakal aromalı sabunlar olmaktadır. Öncelikle çilek aromalı mutfak sabunlarından söz etmek gerekirse, bu ürünler taze çilek ve yapraklardan özenle hazırlanmış bir ürün çeşidi olmaktadır. Tabaklarınızda eşsiz çilek kokusunun her daim duyumsayabilmeniz açısından son derece etkili bir içeriğe sahiptir. Greyfurt aromalı mutfak sabunlar da TMF teknolojisi sayesinde istenmeyen kokuları kolaylıkla sökmeyi sağladığı gibi greyfurtun hoş aromasını bulaşıklarınıza yerleştirecek ürünlerdir. TMF teknolojisi bütün bu mutfak sabunlarında yer alan, kimyasal içermeyen çevre dostu bir teknoloji olmaktadır. Bu ürünler ile başlıca balık, soğan ve sarımsak olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü koku rahatlıkla sökülüp atılabilmektedir. Bulaşıklarınızda oluşturacağı his, ferah oda kokuları gibi eşsiz ve etkili bir koku olacaktır. Aynı teknoloji ile formüle edilen kiraz aromalı, limon aromalı ve portakal aromalı ürünler de bu meyvelerin eşsiz güzelliğini bulaşıklarınızda uzun süre rahatlıkla hissettirecek içeriklerdir. Bulaşıklarınızda kullanım elde edebileceğiniz gibi bu ürünler ile ellerinizi de güvenle yıkayabilir, bu hoş kokuyu ellerinizde de her an için hissedebilirseniz. Özellikle kalıcı kokuları seven çubuklu oda kokusu kullananlar için de bu aromalı sabunlar önemli bir tercih sebebi olmaktadır. Bu ürünleri oda sıcaklığında muhafaza etmek, direkt olarak güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde saklamak önemlidir. Bu ürünlerin her birinin formülünde de Sodium Chloride, Cocamide Mipa, Citric Acid ve Tetrasodium Edta gibi sayısız içerikler yer almaktadır. Aromasına göre içinde yer alan içerik değişkenlik gösterebilmektedir. İçerik detayları ile ilgili olarak tercih etmeyi düşündüğünüz ürünün açıklamalarına bakabilirsiniz. Ayrıca her birinde de ortak olarak yer alan ürün bileşimleri; %5’ten az olmak kaydıyla anyonik aktif madde, parfum, %5 ile %15 aralığında anyonik aktif madde, edta ve koruyucu olmaktadır.


Ev Bakımı Ürünü Fiyatları

En yeni ürün çeşitlerinden biri olan son derece etkili bir temizleyici ürünü olan temizleme solüsyonu formülleri, 1 lt kapasiteli sağlam ve fonksiyonel sprey tip ağızlı şişelerinde hizmetinize sunulmaktadır. Bu ürünlerin başlıca kullanım alanları ise; dış ortamlarla sıklıkla temas eden yüzeyler, kargo paketleri gibi hızlı hijyen sağlamak isteyeceğiniz alanlar, alışveriş poşetleri ve paketlerinin yüzeyleri ile benzeri pek çok farklı alanlar olabilmektedir. İçeriğinde tam olarak 80 derece gibi bir alkol oranı bulunmasıyla son derece etkili bir temizleyici olmaktadır. IPA içerikli özel formülleri sayesinde başlıca hijyen gerektiren tuvaletler, ofisler, restoran veya ev ortamlarında bulunan hemen her alan üzerinde uygulanabilirler. Hem açık hem de kapalı alanlarda pratik bir kullanım deneyimi sağlayabileceğiniz bu ürünler sizlerin en önemli temizlik ve hijyen sağlayıcı yardımcınız olacaklardır. Bu solüsyonların şık bir tasarıma sahip başlığı bulunmaktadır. Bu özel ağız yapısı oldukça geniş bir yüzeye püskürtme özelliğini sizlere kazandırmaktadır. 80 derece olan denatüre alkollü içeriği, kullanım elde edilen her alan üzerinde %100 oranında bir temizleme olanağı sağlayacaktır. Temizlik açısından bu tasarımlar ile kendinizi çok daha güvende hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Hemen her alanda deneyimleyebileceğiniz bu ürünleri özellikle ahşap, deri ve suni deri gibi hassas yüzeylere uygulamanızdan önce yüzeyin görünmeyen küçük bir bölümüne uygulayarak etkilerini görmenizde fayda vardır. Güçlü temizleyici yapısından dolayı son derece hassas yüzeylere uygulamanız doğrultusunda bir deformasyonun söz konusu olabilmesi mümkündür. İçinde yer alan başlıca içerikleri sıralamak gerekirse, bunlar Denatüre Alkol, Aqua, Isopropyl Alcohol ve CI 42090 maddeleri olmaktadır. Bütün bu solüsyon, sabun, koku ve oda spreyi fiyatları bakımından da oldukça değişken ürünler olmaktadır. Kapasiteleri ve uzun ömürleri doğrultusunda farklı maliyetlerde elde edebileceğiniz bu hijyen ürünleri arasından bütçenize hitap eden, ihtiyacınız olan bir ürünü de bulabilirsiniz. Geniş bir yelpazede sizlere sunulan koku ürünleri seçimi konusunda kararsız kaldıysanız bilmelisiniz ki, Eyüp Sabri Tuncer bünyesinde yer alan her türlü çubuklu oda kokusu tavsiye niteliğinde yorumlarda sıklıkla yer almaktadır. Ayrıca sıklıkla talep gören aromalı sabunlar ve spreylerin her biri sizlere farklı fiyatlarda sunulabilmektedir. Eğer evleriniz ve çeşitli ortamlar için hijyen ürünlerine gereksinim duyuyorsanız ürünleri inceleyebilirsiniz.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR