Kırmızı Meyvelerin Mucizesi

Cilt ve saç bakımınız için kullandığınız ürünlerin doğal, temiz içerikli ve etkili bir formüle sahip olmasına dikkat etmeniz gerekir. Eyüp Sabri Tuncer kalitesinde tercih edebileceğiniz her bir ürün, özel formülü ve yüksek performansı sayesinde cildinizin ve saçınızın ihtiyaç duyduğu nem, bakım ve onarım desteğini sağlar. Markanın ‘kırmızı meyvelerin mucizesi’ adını verdiği, kırmızı meyvelerden ilham alarak özenle hazırladığı ürünlerini cildiniz ve saçınızda deneyimleyebilir, doğanın şifasından faydalanabilirsiniz.

Kırmızı Meyveler Nelerdir? Ne Tür Faydalar Sağlar?

Cildiniz ve saçınız için tüketmeniz gereken kırmızı meyve çeşitleri ve bu meyveleri içeren ürünlerin sağladığı faydalı bilgileri sizler için hazırladık. Kırmızı orman meyveleri vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin, kolajen ve proteinleri karşılar. Kırmızı meyveler, C ve K vitamini, folik asit ile lif barındırdığı için saç ve cilt sağlığında öne çıkar. Antioksidan açısından da zengin olduğundan sivilce ve leke problemi yaşayan ciltler için bakım sağlamaya yardımcı olur. Kırmızı meyve faydaları arasında öne çıkan özelliklerden biri de bu meyvelerin kolajen içermesidir. Belirli bir yaştan sonra cilt için gereken kolajen miktarı azalmaya başlar, ince çizgi görünümleri ve yaşlanma belirtileri ortaya çıkabilir. Bu noktada atabileceğiniz en mantıklı adımlardan biri vücuda dışarıdan takviye almak olacaktır. 

Yaz aylarında bronzlaşmak her ne kadar keyifli olsa da güneşin zararlı etkilerinden korunmak son derece önemli! Cildinizde meydana gelen güneş yanıklarının izlerini de kırmızı meyve içeren kremler yardımıyla giderebilirsiniz. Daha parlak ve canlı görünen bir cilt için Eyüp Sabri Tuncer’in özel olarak ürettiği kırmızı meyve içeren ürünlerini kullanabilirsiniz. Bu ürünler, sahip olduğu A ve E vitamini sayesinde cildin daha ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilir. Örneğin antioksidan içeren kırmızı meyvelerden elde edilen kiraz çiçeği kremi ile cilt bakımınıza katkı sağlayabilirsiniz. Böylelikle daha canlı görünen, parlayan ve sağlıklı bir cilt için gereken desteği alabilirsiniz. 

Kırmızı meyve içerikli, güzel kokularının yanı sıra elleriniz için yumuşaklık ve bakım sağlayan meyveli sabun çeşitleriyle günlük temizlikte aradığınız hijyene sahip olabilirsiniz. Günlük el temizliğinizde kullanabileceğiniz Japon kiraz çiçeği sıvı sabun içeriğinde %100 doğal zeytinyağı barındırarak nemlendirme etkisinin yanında ihtiyaç duyduğunuz bakımın sağlanmasına da yardımcı olur. Her cilt tipi için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Evde, sokakta veya okulda kolonya taşıma alışkanlığı olan, çantasından kolonyasını eksik etmeyenlerdenseniz Eyüp Sabri Tuncer Japon kiraz çiçeği kolonyası alternatifine göz atabilirsiniz. Kiraz çiçeğinin eşsiz kokusu, meyveler sayesinde zenginleştirilmiştir. Yaşam enerjisi veren bahar tazeliğini bu kolonya sayesinde hissetmeniz mümkün. 

Kırmızı meyve içeren, her yaş grubuna hitap edecek ürünleri Eyüp Sabri Tuncer’de bulabilirsiniz. Markanın çocuklar için özel olarak ürettiği Karadutlu diş macunu ile çocuklara kırmızı meyvelerden gelen sağlığı denettirebilirsiniz. Çocukların diş fırçalama rutinini benimsemesine yardımcı olan ürün, kalitesi ile ebeveynleri mutlu edecek.

Doğal gül suyu içeren ürünler, geçmişten günümüze kadar gelmiş ve uzun yıllardır kullanılan geleneksel ürünlere en güzel örnektir. Ancak saf gül suyunu üretmek sabır ve özen gerektirir. Gül yapraklarının sıcak suda bir süre bekletilip süzülmesi gibi uzun süren işlemler sonucunda elde edilen saf gül suyu içeren ürünlere Eyüp Sabri Tuncer’in web sitesinden ulaşabilirsiniz. Yapımının zahmetli olmasından dolayı oldukça değerli olan gül suyu pek çok alanda kullanılabilir. Gül suyu faydaları kullanıldığı her alanda kendisini gösterirken çoğunlukla yüz için kullanılır. Makyaj temizliği yaptıktan sonra cilt bakım rutininize gül suyunu tonik olarak ekleyebilirsiniz.

Gül suyunun yüze faydaları arasında doğal içeriği sayesinde gözenekleri sıkılaştırması ve temizleyici etkiye sahip olması sayılabilir. Gül suyu, sahip olduğu antioksidan sayesinde cilt tonunun eşitlenmesine de yardımcı olur. Cildin pH seviyesini dengelerken aynı zamanda daha parlak bir görünüm kazandırır. Gül suyu cilde faydaları arasında yaşlanmanın getirdiği belirtilerin azaltılması da sayılabilir. Yaş ilerledikçe cilt üzerinde ince çizgiler oluşmaya başlar. Bu aşamada cilt bakım rutininize eklediğiniz gül suyu, bu ince çizgilerin derinleşmesinin önüne geçmenize destek olacaktır. Cildin esnek yapısını korur ve sıkılaşmasına yardımcı olur; nemlendirici etkisi sayesinde cilt kuruluğuna iyi gelir ve pürüzlü görüntünün giderilmesini destekler.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR