Özel Ev Parfümü Serisi

Özel Ev Parfümü Serisi

Özel ev parfüm serisi, evinizde kokuları kullanmanın en iyi yollarından biridir. Misafirler geldiğinde evinizin hoş karşılanmasını sağlamak için evinize koku eklemenin birçok yolu vardır. Mumlardan, , tütsülerden ve çubuklu oda kokuları seçeneklerinden eviniz için en iyi olanı bulabilirsiniz.

 

Evinizin Çevresinde Koku Kullanmanın Faydaları

Evde koku kullanmanın birçok faydası vardır. Bunlardan bazıları aromaterapi, ruh hali iyileştirme ve odanın havasının değişmesini içerir. Çubuklu oda kokusu şişesi teknolojinin kullanımı yıllar içinde popülerlik kazanmaktadır.

 

Çubuklu oda kokusu kullanımı, hem evin kendisi için hem de evde yaşayanlar için oldukça faydalıdır. Doğal kokular evinizin taze ve temiz kokmasına yardımcı olabilir. Daha rahatlatıcı bir atmosfer için lavanta ve limon gibi uçucu kokularıtercih edebilirsiniz.

 

Çubuklu Oda Kokuları

Bir asır önce parfüm, yalnızca zenginlerin karşılayabileceği pahalı bir lükstür. Birkaç yıl sonra ofis kokusu çok popüler oldu ve erkek kolonyası artık çoğu evde standart bir hale dönüştmüştür. Günümüzde en çok tercih edilen kokuların başında, çubuklu oda kokuları gelmedir.

 

Mükemmel ev kokusunu seçmenin bir yolu, şu anda kullandığınız kokuyla başlamaktır. Mum kullanıyorsanız, onları ne sıklıkta yaktığınızı ve ne tür mumlar kullandığınızı göz önünde bulundurmalısınız. Dikkate alınması gereken bir diğer önemli faktör, evde belirli aromalara alerjisi olabilecek çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız olup olmadığıdır.

 

Harika kokulara sahip pek çok ürün var, bunlar arasında size uygun olanı seçmenizde büyük yarar vardır. Ev kokunuzu seçmeden önce, evinizde en iyi hangi koku türlerinin işe yaradığını bilmeniz gerekir. Çubuklu oda kokusu tavsiye arayanlar, çubuklu oda kokusu kullananlar ile görüşüp bilgi alabilirsiniz. İnternet çağında bir ürün almadan evvel kullanıcı yorumlarına bakmak gerekir. Ürün hakkında ilk elden bilgi, kullanıcı yorumlarını okumaktan geçer.

 

Evinizden ferah ve davetkâr bir koku bırakacak yeni bir koku arıyorsanız Limon kokusu da güzel bir alternatiftir. Limonun sarı renginin samimiyeti kokusuna da yansır. Ege kıyılarının efsane limon esintisi ile çubuklu oda kokusu kullanımı birbirine yakışır.

 

Çubuk Oda Kokusu Kullanımı

Çubuklu oda kokuları, yükselen su buharının hava ile karışarak ihtiyaç duyulan bir alana taşınması nedeniyle çalışır. Ruh halinizi iyileştirmek, toz ve küf gibi alerjenleri azaltmak da dâhil olmak üzere evinizde bir çubuklu oda parfümü kullanmanın birçok faydası vardır. Piyasada bulunan çubuklu kokular, pek çok farklı koku içerir. Çiçek kokularının egzotik bir biçimde bütünleşerek tüm odaya yayıldığını hayal ettiğinizde bile içinizin ferahladığını hissedebilirsiniz.

 

Çubuklu oda kokusu kullananlar, evlerine kişisel bir dokunuş katmış olmanın verdiği hoş duyguyu bilirler. Çubuklu oda kokusu şişesi, sadece bir oda için değil, ayrı ayrı bütün odaların sıcak ve rahatlatıcı hale gelmesine yardımcı olur. Çubuklu oda kokusu, modern hayatın simge ürünlerinden biridir.

 

Evinizin güzel ve taze kokması için mumları da kullanabilirsiniz. Onları yanık ve yanar halde bırakabilirsiniz ve uzun süre dayanırlar. Ancak mumları yanık halde bırakıp evden çıkmamak gerekir.

 

Mükemmel Ev Kokusu Nasıl Seçilir

Bir evin konforunu belirleyen pek çok unsur vardır. Bu unsurların başın evin kokusu gelir. Evin ferahlatıcı kokusu yoksa o evin konforu azdır. Bu yüzden evlerde ferahlatıcı koku kullanımı gerekmektedir. Evlerde kullanılan kokular sadece ferahlatıcı bir etki sağlamaz aynı zamanda pişen yemeğin ağır kokusunu bastırmak için de çubuklu oda kokusu tavsiye edilir. Evinizde koku kullanımı, sizin ve ailenizin genel sağlığına ve iyiliğine katkıda bulunmanın harika bir yolu olabilir. Evinizde çubuklu oda parfümü kullanarak, herhangi bir zararlı kimyasal eklemek zorunda kalmadan odanızın havasını ferahlatıcı bir havaya değiştirebilirsiniz.

 

Yaşam tarzı, hayatın önemli bir yönüdür. Yaşam tarzını kullanılan ürünler gösterir. Bu anlamda dairenizde veya evinizde yaptıklarınız kim olduğunuzu yansıtır. Bu yüzden doğru kokuyu almak önemlidir. Doğru koku seçiminde, farklı çeşitler arasında evinize uygun olanı seçmeniz tavsiye edilir.

 

Eyüp Sabri Tuncer çubuklu oda kokusu içeriği oldukça zengindir.

  •   Alaçatı Lavender Çubuklu Oda Kokusu
  •   Ayvalık OliveBlossom Çubuklu Oda Kokusu
  •   Çeşme Lemon Çubuklu Oda Kokusu
  •   Millions of Roses Çubuklu Oda Kokusu
  •   VerbenaCitrus Çubuklu Oda Kokusu

Tazeleyici kokuların sıcak ve tatlı esintileri eşliğinde, evlerinizin havası etkileyici bir şekilde değişmektedir.


Piyasadaki en popüler kokular ev kokularıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi seçenek var, ancak çoğu insan vanilya, yasemin ve lavanta gibi kokulara yönelmektedir.
•    Türk Gülü
•    Akdeniz Yasemini
•    Limon Ağacı
•    Zeytin Çiçeği
Şeklindeki spesifik kokular, özel ev parfüm serisi kapsamında en çok tercih edilenler listesinin üst sıralarında yer alırlar.

 

Özel Ev Parfüm Serisi

Evler insanlığın en özel alanlarıdır. Bu samimiyet yuvalarında yemek yenir, arkadaşlarla buluşulur, çay kahve içilir.  Bu güzel ve sıcak ortamın bozulmaması adına ortamın kokusunun ferahlatıcı bir etki hissettirmesi şarttır. Gelen misafirlerin kendilerini iyi hissetmesini sağlamak, misafirperverliğin bir numaralı şartıdır. 

 

İster zeytin ağacının yaprakları ile donatılmış olsun ister ege kıyılarının ferahlatıcı limon etkisi ile donatılmış olsun, iç açan ve iyi hissettiren özel ev parfüm serisi ürünlerinden biriyle evler, hak ettikleri kokulara erişebilirler.  Bir meyve kümesini çevreleyen çiçeklerdir ve çiçekler doğada en güzel kokan şeylerdir. Bu doğa harikası ürünlerin profesyonel ve usta ellerde çeşitli aromalar ile zenginleşmiş halleri özel ev parfüm serisi ürünleri arasında bulunabilir.

 

Yüzyıllar boyunca zeytin, dünyanın her yerindeki insanlar için bolluğun ve sağlığın sembolü olmuştur. Zeytinler genellikle yabani Akdeniz ağaçları ve bitkileri ile aynı ortamda bulunur, bu da kokularını unutmayı imkânsız hale getirir. Eyüp Sabri Tuncer ev parfümü, zeytin çiçeğinden elde edilen ferahlatıcı kokuları merak edenler için uygun bir seçenektir.

 

Özel Ev Parfüm Serisi Ferahlatan Bitkisel Kokular

Zeytin yaprağın içleri ısıtan güzel kokusuna ulaşmak için çubuklu oda parfümü tercih edilir. Oda parfümü kokusu çok farklı çeşitlerde mevcuttur. En sık kullanılan oda parfümü kokularının başında zeytin yaprağı kokusu gelir. Çok köklü bir geçmişe sahip olan zeytin ağacı, dünyada barışı ve iyiliği temsil eder.

 

Köklü geçmişi ile zeytin yaprağı Akdeniz mutfağının hayati bir parçası olmaya devam etmektedir. Zeytin yaprakları, bazı tanıdık yemeklerdeki güçlü varlığıyla zenginleştirilen zengin ve ayırt edici bir aromaya sahiptir. Bu eşsiz koku, yaprakların içinde bulunan ve ona kendine özgü bir koku ve tat veren özel yağlardan gelir. Ev parfümü gibi kişisel bir üründe böylesine özel bir kokuyu koklamak, yüzyılların kadim bilgisine erişmek gibidir.

 

Bambu çubuklu oda kokusu,  ev parfümü noktasında en sık tercih edilen bir başka üründür. Ev parfümü kişisel bir zevktir, evde veya otelde keyfini çıkarabileceğiniz bir lükstür. Bu kişisel ilişki, bu kokunun ister çağdaş ister geleneksel olsun, herhangi bir dekor stiline uyacak şekilde tasarlanmasının nedenidir.

 

Narenciye meyvelerinden ilham alan Limon Ağacı Yaprağının üst notaları sizi çocukluğunuza taşıyacaktır. Zamanda geriye çekileceksiniz ve bahçenizde bol miktarda bulunan büyüleyici limonlarla yeniden tanışacaksınız. Bu koku, limon çiçeği ve bergamot ile birlikte bol miktarda beyaz çiçek içerir. Çubuklu oda kokusu kullananlar istikrarlı bir şekilde limon kokusunu tercih etmeye devam etmektedirler. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR