Kolonya

Okyanus Kolonyası

Hijyen koşullarını elde edebilmek için Eyüp Sabri Tuncer markasının okyanus kolonyası çeşitlerini tercih edebilirsiniz. 1923 yılından itibaren kullanıcıların ferah hissetmesini sağlayan marka, okyanus esintisinin ağır bastığı kolonya çeşidini de kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Farklı şişe tasarımları ve boyutu ile kullanıcıların her alanda rahat bir şekilde kullanmasına imkan tanımaktadır. Günlük hayattaki kişisel hijyeninizi pratik bir şekilde okyanus kolonyası 16 ml cam şişe ile sağlayabilirsiniz. Hacim olarak en küçük boya sahip olan 16 ml boyutundaki kolonya, hafif ve kolay taşınabilir özelliktedir.


Okyanus Kolonyası Çeşitleri

Okyanus kolonyası içindekiler farklı aromaların birbiriyle uyumladığı alt, orta ve üst nota kategorilerinden oluşmaktadır. Ferah bir deniz kokusu etkisi oluşturan okyanus kolonyasını yaz kış konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. İçerisinde yer alan birçok çiçek özü, ferah ve taze bir koku oluşturmaktadır. Aynı zamanda günlük kullanımlarda uzun süre etkisini koruyan okyanus kolonyasının kokusu ferah hissetmenize yardımcı olmaktadır. Okyanus kolonyası 5 lt boyutu ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Maksimum hacim kapasitesine sahip olan kolonyayı farklı şişelere dökerek uzun süre kullanabilirsiniz.
Rahatlatıcı etkisinin yanı sıra Eyüp Sabri Tuncer markasının sunmuş olduğu okyanus kolonyasını ister günlük kullanımlarda ister özel günlerde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kendine has şişe tasarımına sahip olan kolonyayı, misafirlere sunabilirsiniz. Ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarında tercih edilebilen okyanus kolonyası içerisinde 68 derece alkol ihtiva etmektedir. Sağlığa zararlı bir durum teşkil etmeyen kolonyanın kapağı açıldıktan sonra optimum 12 ay içerisinde kullanılmalıdır. Aynı şekilde okyanus kolonyası sprey forma sahip seçenekleri, yaz ve ilkbahar mevsimlerinde sıcak havaların etkisini azaltmak için buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.


Okyanus Kolonyası Özellikleri

Okyanus kolonyası 400 ml, 200 ml, 16 ml, 5 litre ya da 1 litre boyuta sahip seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Özel günlerde ve çeşitli davetlerin gerçekleştiği organizasyonlarda ikram edilebilen okyanus kolonyası farklı nota karışımlarından oluşmaktadır. Okyanus kolonyası içerisindeki üst nota; bergamot, limon ve karabiber özü yer almaktadır. Okyanus kolonyasında yer alan orta nota; ananas, anason, menekşe yaprağı ve frezya çiçeği özü bulunmaktadır. Okyanus kolonyasının içerisinde yer alan ve en baskın olan alt nota içinde ise sedir ağacı özü ve amber çiçeği kokusu yer almaktadır.
Okyanus kolonyası 1 lt boyutuyla sezonluk olarak kolonya tüketimini karşılamaktadır. Kullanıldıktan itibaren farklı alt nota hissi veren kolonya, özel olarak hazırlanan şişe tasarımı ile dikkat çekmektedir. Kullanım alanlarına göre kolonya şişelerin materyali ve tasarımı da değişiklik göstermektedir. 16 ml boyutu ile yer alan kolonya şişesinde çakmaklı kapak yer almaktadır. Dolayısıyla biten okyanus kolonyasının içerisine tekrar kolonya dökülmemektedir. Pet şişe formunda yer alan 16 ml sahip kolonyayı yanınızda taşıyabilirsiniz.


Okyanus Kolonyası Fiyatları

Okyanus kolonyası 400 ml cam şişe tasarımı ile dikkat çekmektedir. Eyüp Sabri Tuncer markasının sunmuş olduğu kolonya, özel olarak tasarlanan cam şişe formuna sahiptir. Evde ya da ofislerde kullanabileceğiniz kolonyayı, misafirlerinize ya da müşterilere sunabilirsiniz. Döner kapak ile açılan okyanus kolonyasına bittikten sonra ekleme yapabilirsiniz.
Okyanus kolonyası 400 ml pet şişe formu ile kolay taşınabilir özelliktedir. Bu sayede çanta içerisinde ekstra yer kaplamayan pet şişe formlu okyanus kolonyasını gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından oluşturulan Okyanus kolonyası yorumları yer almaktadır. Kullanıcıların fikirlerini beyan ettiği bu yorum ve öneriler doğrultusunda Eyüp Sabri Tuncer markası ürünü geliştirir. Farklı boyutlarda ve şişe materyallerinde üretilen okyanus kolonyası fiyatı ise ürünün içeriğine göre değişiklik göstermektedir.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR