Kolonya

Klasik Limon Kolonyası

Geçmişten bugüne aynı kokuyu ve ferahlamayı sizlerle buluşturan Eyüp Sabri Tuncer limon kolonyası, bir klasiği titizlikle yaşatmaya devam ediyor. Misafirlerinizi ağırlarken, bayramı karşılarken veya kişisel kullanımınızda vazgeçilmeziniz olan bu ürünler, sizlere her an tazelik sunuyor. Kokusuyla güzel anılarınızı canlandıracak olan limon kolonyası, yeni anılar biriktirirken de sizlere eşlik ediyor. Yüksek kalitesinden ödün vermeyen kolonyalar, Eyüp Sabri Tuncer farkıyla beğeninize sunulurken birbirinden kullanışlı çeşidi ve benzersiz tasarımlarıyla da göz dolduruyor.


Özgün Kokusuyla Serinleten Klasik Limon Kolonyası

Klasik limon kolonyası, limon ağaçlarından gelen serinletici etkisi ile ön plana çıkıyor. Özgün kokusu, gün boyu devam eden ferahlık hissini beraberinde getiriyor. Olgun meyvelerden özenle elde edilen notalar, unutulmaz bir klasiği ortaya çıkarıyor. Doğadan aldığı ilhamla buluşan içeriği, sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Her kullanımda narenciye bahçelerinde dolaşıyormuş hissini veriyor. Taze kokular, yılların getirdiği tecrübe ile bir araya gelerek eşsiz bir başyapıt ortaya koyuyor.


Narenciye Bahçelerinden Evinize: Klasik Limon Kolonyası

Notalarıyla dikkat çeken Eyüp Sabri Tuncer klasik limon kolonyası, uyandırıcı etkiye sahip olan bahçelerden evinize misafir oluyor. Üst notasında yer alan limon, portakal ve bergamot; ilk duyduğunuz kokuların başrolü olarak karşınıza çıkıyor. Titizlikle toplanan transparan çiçekler ve limon çiçeği ise ürünlerin orta notasını oluşturuyor. Gün boyu sizlere eşlik edecek olan alt nota; misk, fresh notalar ve limon kabuğunun benzersiz uyumuna sahip oluyor. Klasik limon kolonyası 1 lt, 200 ml, 400 ml ve diğer alternatifleri içerisinden dilediğinizi seçerek bu eşsiz koku deneyimini siz de yaşayabilirsiniz.


Farklı Ambalaj Tasarımlarıyla Beğenileri Kazanan Klasik Limon Kolonyası

Eyüp Sabri Tuncer klasik limon kolonyası 1 lt, 5 lt, 400 ml, 200 ml, 150 ml ve 50 mililitrelik farklı ambalajlarıyla hizmetinize sunuluyor. Her ihtiyaca ve kullanıma uygun olan seçenekleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor. Pet şişe, cam şişe ve oval cam şişe gibi farklı ambalaj tasarımlarıyla beğenilerinizi kazanıyor. Her evin olmazsa olmazı cam şişe seçeneği, geçmişten bugüne süregelen bir kültürü küçük büyük herkesi içerisine alarak yaşatıyor. Litrelik limon kolonyası seçenekleri standart ve sprey başlık alternatifleri ile yaşam alanlarındaki yerini alıyor. Ofis, işletme ve benzeri mekanlarda kullanımı ideal olan sprey başlıklı bir litrelik çeşidi; pratik kullanımıyla herkesin favorisi oluyor. Ambalaj alternatifleri arasından istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.


Klasik Limon Kolonyası 50 ml Seçeneğiyle Her An Sizlerle

Limon kolonyası 1 lt seçeneğinin yanı sıra en küçük boy olan 50 ml ile de sıklıkla tercih ediliyor. Çantanıza koyarak rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bu çeşit, her anınızda sizlere eşlik ediyor. Pet şişe ambalajı ve kullanışlı tasarımı ile kolaylık sağlıyor. Okulda, evde, ofiste, toplu mekanlarda ve daha birçok yaşam alanında ihtiyacınız olduğunda hemen elinizin altında olan bu ürün ile ferahlığı her yere götürebilirsiniz.
Farklı Boyutlarıyla Her İhtiyaca Hitap Eden Klasik Limon Kolonyası
Limon kolonyası 5 lt boyutu ile pratik ve ekonomik bir kullanım sunuyor. Hijyeni ve benzersiz kokusunu uzun ömürlü bir şekilde yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor. Her ihtiyaca hitap eden boyutlarıyla beğenilerinizi kazanan bu ürünler, 400 ml ve 200 ml seçeneklerini cam ve pet şişe alternatifleriyle sizlerle buluşturuyor. Klasik ve oval cam şişe tasarımları, evinizde baş köşeyi alıyor.


Klasik Limon Kolonyası ile Hayatı Tazeleyin

Eyüp Sabri Tuncer 1 lt limon kolonyası ve diğer çeşitleriyle efsane kokusunu sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Yeşil ve sarının eşsiz tonlarıyla oluşturulan tasarım ambalajlar, estetik bir duruşu kaçınılmaz kılıyor. Yüksek kalitesi ve göze hitap eden görselliğiyle sizlere sunuluyor. 80 derece alkol içeren ve 12 aylık kullanım ömrüne sahip olan ürünler, hijyeni de yüksek seviyelere taşıyor. Ferahlatıcı etkisiyle hayatınızı tazeleyen limon kolonyası fiyatları ve daha fazlası için siz de ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR