Eyüp Sabri Tuncer Japon Kiraz Çiçeği Kolonyası

Japon kiraz çiçeği kokusu birçok insanın en sevdiği kokular arasında yer almaktadır. Hem ferah hem de hafif bir koku olması ve baharın tüm canlılığını taşıması açısından oldukça canlı bir kokuya sahiptir. Kullanıcılar Eyüp Sabri Tuncer kolonya seçenekleri arasında da Japon kiraz çiçeği kokusunu temin edebilmektedirler. Eğer ilk kez kullanılacak ise, Japon kiraz çiçeği kolonyası yorumları incelenebilmektedir. Böylelikle gerçek kullanıcılar tarafından da fikir almış olmak mümkün olacaktır. Japon kiraz çiçeği kolonyası 400 ml ve buna ek olarak 16 ml gibi seyahat boylarını bünyesinde barındırmaktadır. Kişi, kullanım alanına en uygun olanı rahatlıkla bulabilecektir. Eğer birçok farklı alanda kullanmak istiyor ise 1 lt’lik seçeneklerden de faydalanabilmektedir.

Japon Kiraz Çiçeği Kolonyası Çeşitleri

Japon kiraz çiçeği kolonyası kokusu kişiyi bir bahçe geziyormuş hissine doğru sürükleyen bir koku olmasının yanı sıra kişilerin sakinleşmesine de yardımcı olmaktadır. Japon kiraz çiçeği kolonyası içindekiler listesinde sadece Japon kiraz çiçeği bulunmamaktadır. Belirgin bir kiraz çiçeği baskınlığı bulunmasının yanında üst not limon ve portakaldan oluşmaktadır. Bunun yanında, orta notta beyaz çiçekler ve Japon kiraz çiçeği yer almakta ve alt notta meyveli miskler bulunmaktadır. Birbirleri ile uyumlu ve canlı bir içeriğe sahip olan bu kolonya seçeneği kullanıcıların en çok tercih ettiği seçeneklerden biri arasında yer almaktadır. Kişiyi hem rahatlatan hem de hoş bir kokuya sahip olmasına yardımcı olan Japon kiraz çiçeği kolonyası, taşımaya uygun boyları ile markanın sayfası üzerinde ulaşılabilir durumdadır.
Eyüp Sabri Tuncer, bünyesinde birçok farklı kokuya sahip kolonya çeşitlerini barındırmaktadır. Kişi kendine en uygun olan kolonya çeşidini bu sayede kolaylıkla bulabilmektedir. Her bir kolonya alternatifinde, içerikteki liste birbiri ile en uyumlu notalardan oluşmakta ve kişiye en hafif kokuları en gerçekçi şekilde yansıtmaya çalışmaktadır. Bu kolonya çeşitlerinden biri olan, Japon kiraz çiçeği kolonyası 150 ml 16 ml ve 1 litre gibi pek çok farklı boyda bulunabilmektedir. Japon kiraz çiçeği kolonyası derecesi 68 olarak belirlenmiştir. Kullanıldığı anda kişiyi canlandırmaya ve ferah bir nefes almaya yardımcı olan kolonya çeşitleri erişilebilir durumdadır. Alınmak istenen kolonyanın farklı boyları da markanın sitesi üzerinde bulunmaktadır.

Japon Kiraz Çiçeği Kolonyası Özellikleri

Japon kiraz çiçeği kokusu kişi tarafından seviliyor ancak kolonya seçeneğinde deneme şansına sahip olunmamış ise kişi site üzerindeki yorumları inceleyerek karar verebilmektedir. Bu yorumların içerisinde puanlamaya ek olarak, kullanıcıların kendi düşüncelerini de belirttiği kişiselleştirilmiş yorumlar yer almaktadır. Japon kiraz çiçeği kolonyası kullananlar tarafından yazılan bu yorumlar kişi için bir yol gösterici özelliği taşımaktadır. Bunun dışında kararsız kalınmış olan bir diğer seçenek de cam ya da pet şişe içerisinde bir kolonya tercih edilmesi hususunda gerçekleşmiş olabilir. Japon kiraz çiçeği kolonyası cam şişe pet şişe seçeneğine göre ağırlık olarak daha fazla bir hacme sahiptir. Bu nedenle kişi aldığı kolonyayı daha çok portatif bir şekilde kullanabilmeyi diliyor ise pet şişe içerisindeki kolonya seçeneğinin temin edilmesi daha uygun olacaktır. Cam şişenin daha sağlıklı olduğu bilindiği üzere, evde ve sabit kullanım alanına sahip olan kısımlarda ise cam şişedeki bir Japon kiraz çiçeği kolonyası temin edilmesi daha uygun ve kullanışlı olacaktır.
 
Japon kiraz çiçeği kolonyası alkol oranı 68 olarak belirlenmiştir. Bu oran kullanım esnasında birçok bakterinin yok edilmesi açısından yeterli bir orandır. Kullanım amacı bu olacak kişiler tarafından da kullanımı mümkün olmaktadır. Mikropları yok edici özelliğin yanı sıra Japon çiçeği seven kişiler tarafından da hem koku hem de işlevselliğin bir arada bulunabildiği bir kolonya seçeneği olarak göze çarpmaktadır. Japon kiraz çiçeği kolonyası faydaları mikroplarla baş edebilmek adına portatif ve kolay bir seçenek olabilmektedir. Ellerin yıkanma imkanının olmadığı zaman dilimlerinde kullanımı ile belirli bir oranda temizlik sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede kişilere sadece güzel ve hoş bir koku sağlamanın yanı sıra hijyenik bir boyutta da yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle de  alkol oranını 68 derece olarak belirlemektedir. Bu kullanım amacından tamamen farklı olarak da, kişilerin uyumalarına yardımcı olacak bir kokuyu yastıklarına sıktığında daha rahat uyudukları gözlenmiştir. Eyüp Sabri Tuncer kolonyalarının hafif ve yatıştırıcı kokuları bu amaç ile de kullanılabilmektedir. Uyumadan önce yastığa ya da odaya sıkılan koku kişinin, daha rahat bir şekilde uykuya dalmasına yardımcı olmaktadır. Böylelikle hem temizlik hem de kişinin uykusu gibi birçok alanda farklı işlevlerde kullanılmış olmaktadır.

Şık Tasarımlı Japon Kiraz Çiçeği Kolonyaları

Kolonya kullanımı kişilerin hayatının her alanına kolaylıkla adapte edebileceği bir ürün olmaktadır. Bu nedenle de hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilmesi için farklı seçenekleri bünyesinde barındırması gerekmektedir. Bu özelliklerden ilki taşınabilmenin kolaylaşması için kolonya şişesinin uygun boyutlarda olmasıdır. Bu nedenle, marka içerisinde kolonya seçenekleri birçok farklı boy seçeneği ile tasarıma sunulmuştur. Bu seçenekler 16 ml, 400 ml, 1 litre şeklinde sıralanabilmektedir. Eğer tek seferde daha çok teminde bulunmak isteniyor ise Japon kiraz çiçeği kolonyası 5 lt halindeki seçenekler de kullanıma sunulmuş haldedir. Bu, kişinin alabileceği en büyük seçeneklerden biri olmaktadır. Bundan bir önceki ise, Japon kiraz çiçeği kolonyası 1 lt hacmindeki kolonyadır. Bu iki ürün genellikle taşımaya uygun olmayan ve daha çok ev ya da ofis gibi sabit kullanım alanının bulunduğu yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bunun dışında, 16 ml’lik seçenek ise kişinin günlük hayatta çantasının içine rahatlıkla koyabilmesi için tasarlanmıştır. Bu 16 ml’lik kolonya boyutuna ek olarak 400 ml şeklinde bir boy daha markanın bünyesinde kullanıma sunulmuş olan seçenekler arasında yer almaktadır.
 
Japon kiraz çiçeği kolonyası serin alanlarda saklanmanın gerekli olduğu ürünler arasında yer almaktadır. Kullanım konusunda da şişenin tasarımı kişiye en rahat kullanım sağlayacak şekilde düşünülmüştür. Japon kiraz çiçeği kolonyası sprey şeklinde bir başlığa sahip olmaktadır. Bu başlığın sprey olması kullanıcıya birçok kolaylık sağlamaktadır. Öncelikle, kullanımın çok daha eşit ve uzun süreli olmasına hizmet etmektedir. Bunun yanı sıra kullanılacak olan kolonya kişinin kıyafetinin üzerine de sıkılabilir hale gelmiştir. Sprey formlar kullanıcılar için en çok tercih edilen formlar arasında yer almaktadır. Böylelikle, kıyafetin herhangi bir alanında yoğun bir şekilde ıslaklık görünümü oluşması engellenmiş olacaktır. Sprey form, kullanıcıların kıyafet ve diğer alanlarında ıslaklık görünümünü engellenmesine de ek olarak kokunun daha dengeli bir şekilde yayılım göstermesine yardımcı olmaktadır. Bu şekilde el ve vücudun diğer alanlarında kolonyanın kullanımı çok daha pratik bir şekilde yapılabilmektedir.
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR