Eyüp Sabri Tuncer Seyahat Setleri

Her evin ve iş yerinin olmazsa olmaz ürünlerinden biri de kolonyalardır. Ferahlatıcı özellikleri ve eşsiz kokuları ile olmazsa olmaz ürünlerdir. Kolonya severlerin en sık tercih ettiği markalardan biri olan, 1923 yılından bugüne kadar devamlı olarak gelişim ve değişim içerisinde olan Eyüp Sabri Tuncer, yıllardır süregelen prestiji ve ürün çeşitliliği ile birden fazla eve ve iş yerine misafir olur. Senelerdir üretimine hız kesmeden devam eden marka, ürünlerinde sağladığı değişim ve gelişim ile pek çok kullanıcısının hayatına dokunur, geçmişten bugüne getirdiği taze ve kalıcı kolonya kokuları sayesinde pek çok hatıraya da eşlik eder. Kolonyasını eksik etmeyenlerin, farklı kokular sevenlerin tercihi olan Eyüp Sabri Tuncer kolonya setleri sayesinde yeni kokulara şahitlik etme fırsatı bulacaksınız. Aynı zaman 5'li 16 ml kolonya setleri şeklindeki ambalajları sayesinde çantaya dahi kolaylıkla atılabilir formda olduğundan yalnızca ev ve işyeri gibi alanlarda değil hemen her ihtiyacınız olduğu anda kolonya ferahlığını yanınızda taşıyabilirsiniz. Her bir setin kendine özel renkleri, tasarımı ve kokularının olduğu kolonya setlerini internet sitesinden satın alabilirsiniz.

 

Eyüp Sabri Tuncer Seyahat Ürünü Çeşitleri

Markanın vücut bakım ürünleri kategorisinde yer alan seyahat boyu el ve vücut losyonu seyahatlerinizde hem nemlendirici hem de bakım için kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz mini boylarda ve birbirinden farklı güzel kokularla üretilmiştir. Vücudun parlamasını ve ışıldamasını sağlayan, sahip olduğu aromalarla vücuda taze bir koku veren bu el ve vücut losyonları çeşitli yağlar ile zenginleştirilmiştir. İçerisinde bulunan E vitamini ile cildi onaran ve uzun süre yumuşak ve pürüzsüz bir hissiyat veren losyonlar, hayvanlar üzerinde test edilmeden geliştirilmiştir. Seyahat boyu şampuan ise markanın kişisel bakım ürünleri içerisinde yer alan, en çok tercih edilen bir diğer ürünüdür. Kullanıcıların seyahatlerinde yanlarında kolayca taşımaları için 50 ml gibi küçük şişelerde satışa sunulan şampuanlar farklı güzel kokulara sahiptir. İçerdiği kokuyu kullanıcıların saçlarında hissetmelerini sağlayan ve birçok doğal kaliteli hammaddenin bir araya getirilmesi ile üretilen seyahat şampuanları her saç tipine uygundur. Seyahat şampuanları saçların doğal dengesini korumaya ve saç tellerine zarar vermeden saçları temizleye yardımcı olur. Seyahatleriniz sırasında da seyahat boyu şampuanlar sayesinde göz alıcı ve bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz.

Seyahat boyu saç kremi saç bakım ürünleri kategorisinde yer alan bir diğer üründür. Seyahat şampuanları gibi seyahat saç kremleri de tüm saç tiplerine uygun olarak üretilir ve kolay taşınabilmesi için 50 ml gibi ufak şişelerde satışa sunulur. Seyahat boyu saç kremi saç uçlarına zarar vermeden saçların beslenmesini ve korunmasını hedefler. Eyüp Sabri Tuncer kolonyası ise serinleme ve ferahlama sağlayan, seyahat severlerin favori ürünlerinden biridir. Japon kiraz çiçeği, okyanus, Bodrum mandalina ve Çeşme limonu gibi esanslara sahip seyahat kolonyaları, kullanıcıların ferah bir hissiyat yaşamalarını sağlar. Seyahatlerde kolay taşınabilmesi için 16 ve 50 ml’lik paketlerde satışa sunulan seyahat kolonyaları, yenilenen cam şişesi ve sprey formlu başlığı ile kullanıcıların gözdesidir.

 

Eyüp Sabri Tuncer Seyahat Setleri

Tüm kategorideki ürünlerden oluşan seyahat setlerinin içerisinde Eyüp Sabri Tuncer markalı birçok farklı ürün yer alıyor:

  • Verbena Citrus 5’li
  • Çeşme limonu 5’li
  • Japon kiraz çiçeği seyahat seti

3 farklı çeşide sahip olan seyahat setleri, hafif ve küçük paketleme stili ile kullanıcılara seyahatlerinde yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Japon kiraz çiçeği 5’li seyahat setinin içerisinde Japanese Cherry Blossom organik zeytinyağlı 50 ml duş jeli ile 50 ml el ve vücut losyonu, şampuan, saç kremi ve Eau de Cologne ürünleri yer alır. Baharın enerjisini kullanıcılara sunan Japon kiraz çiçeği seti, meyveli miskle zenginleştirilmiş kokuları sayesinde kullanıcıların temizlik, bakım ve koruma ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Verbena Citrus 5’li seyahat setinin içerisinde organik argan yağlı Verbena Citrus el ve vücut losyonu, organik zeytinyağlı şampuan, saç kremi, duş jeli ve 50 ml Eau de Cologne bulunur. Bir Akdeniz klasiği olan mine çiçeği özlerinin damıtılması ve soğuk sıkılması ile elde edilen Verbena Citrus seyahat seti, kullanıcılara bir narenciye aroması sunmaktadır. Ferah esintileri vücudunda hissetmek isteyen kullanıcılar için özel olarak hazırlanan bu set, özellikle sık seyahat eden kişilerin rahat etmeleri amacıyla üretilmiştir. Set içerisinde yer alan el ve vücut losyonu cildinizi nemlendirebilmenizi sağlarken set içerisinde yer alan şampuan ise seyahatiniz sırasında saçlarınıza gereken özeni gösterme özgürlüğü sağlamaktadır. Setteki saç kremi, duş jeli ve kolonya gibi ürünler ise bakım, temizlik ve ferahlık deneyimlerinin mükemmel bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için sete eklenmiştir.

Çeşme limonu seyahat seti içerisinde kişisel bakımınız için gerekli 5 adet ürün barındırır. Bu ürünler, organik argan yağlı Çeşme limonu el ve vücut losyonu, organik zeytinyağlı şampuan, saç kremi, duş jeli ve 50 ml Eau de Cologne olarak sıralanır. Çeşme rüzgarları ile donanmak isteyenler için özel olarak hazırlanan bu set, seyahat esnasında tatildeymiş gibi kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. 50 ml ambalajlarda sunulan özel Çeşme limonu serisi, özellikle sık seyahat edenlerin seyahat çantalarının vazgeçilmezidir.

 

Eyüp Sabri Tuncer Seyahat Ürünleri Farkı

Eyüp Sabri Tuncer seyahat setleri, glütensiz, parabensiz ve doğa dostu üretim anlayışıyla, seyahatlerinizi kolaylaştırmak ve bakımınıza yardımcı olmak amacıyla üretilmiştir. Seyahat ürünleri arasında yer alan 16 ml kolonya ile seyahatlerde istediğiniz kokudaki kolonyanızı kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Serinleyip ferahlamanızı sağlamak amacıyla her seyahat setinin içerisinde bir adet küçük boy kolonya bulunmaktadır. Seyahat ürünleri, küçük boyutları ve bu sayede hafif olmalarının yanı sıra günlük bakımınızı, ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanız için tasarlanmıştır. Seyahatlerde kolaylığı sağlamak amacıyla küçük boyutlarda hazırlanan bu ürünler, kırılma, dökülmelere karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiş paketleme özelliğini de sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR