politikalarımız

SÜRDÜRÜLEBİLİR, ÇEVRECİ, SOSYAL VE KÜLTÜREL MODELLER İÇİN

Kurumsal sosyal sorumluluk politikamız ve sürdürülebilirlik temelinde; çevresel, sosyal, yönetime dayalı iş modelleri ve iş süreçlerini bütünleyici bir yaklaşımla ele alıyoruz. Sonuç odaklı sürdürülebilir adımların toplumsal, kültürel değerlerin muhafazası ve paydaşlar ile işbirliği yoluyla gerçekleşebileceğine inanarak, belirlediğimiz temel politikalara uyum çerçevesinde yenilikçi adımlar atmaya devam ediyoruz.

ETİK İŞ POLİTİKASI

Kurumsal etik iş anlayışı ile geçmişten günümüze gelen özel kurumlar arasında Eyüp Sabi Tuncer önemli bir yerde bulunmaktadır. Dürüstlük, bütünlük, şeffaflık ve saygı kurum faaliyetlerinde esastır. Bu bağlamda rüşvet karşıtı tutumu, paydaşlarına olan ödemelerindeki yasal unsurlara uyumu ile örnek teşkil etmektedir. Tüketicilerine olan yaklaşımında da hassasiyet göstermekte ve etik hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

İNSANİ DEĞER POLİTİKASI

Eyüp Sabri Tuncer, tüm çalışanlarının gelişimine katkıda bulunmak ve mevcut potansiyellerini ortaya çıkarmak adına adil ve şeffaf bir yapıda varlığını sürdürmektedir. Çalışanları arasında ayrım gözetmemekte ve özel kariyer gelişim planı ile bireysel ve toplumsal gelişimde öncü olmaktadır. Kapalı yönetim anlayışından sıyrılarak ve katılımcı bir sistemi kabul ederek, insani değer anlayışını salt kurum içi hedef kitlesi ile sınırlandırmamıştır. Bu bağlamda oluşturduğu müşteri memnuniyeti prensipleri ile değişimlere uyum sağlamakta ve çalışmalarına yeni bakış açıları dahilinde devam etmektedir.

VERİ KORUMA- GİZLİLİK POLİTİKASI

Eyüp Sabri Tuncer, e- ticaret sitesi kullanıcıları ve özel uygulama katılımcıları ile yaptığı bilgi alışverişinin gizlilik ve güvenliğine önem vermekte, üst düzey önlemler almaktadır. Dünyanın en büyük dijital sertifika sağlayıcı firmaları ile iş birliğine giderek SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle hizmet sağlamaktadır. Kişisel bilgiler ve kredi kartı bilgileri için sunulan SSL teknolojisi ile güvenli hizmet esastır ve tüm yetki uluslararası güvence altındadır.

ÇEVRE POLİTİKASI

Çevre yükünü azaltmak adına kullanılan kaynakları korumak ve kurumsal sorumluluk bilincini en verimli şekilde ilerletmektedir. Gerek çalışanların gerekse de içinde bulunduğu sosyal çevrenin güvenliğini gözeten anlayışı ile özel standartlara sahiptir.

Yeşil Kriterler:

EST - Tube

önceki
{{currentNo}} / {{pageCount}}
sonraki
 
 

{{video.title}}

{{video.content}}

Tümünü Görüntüle

Sizden Gelenler

önceki
{{currentPage}} / {{pageCount}}
sonraki
 
 

{{comment.title}}

 

Tümünü Görüntüle
 
Ürün Sepete Atıldı