Sevdiklerinize Özel
 
Sizden Gelenler
 • Turgay GÜNDOĞMUŞ
  Siz sadece bir kolonya değil; babadan kalma büyük bir hatıra idiniz. Fiyatlarınızı arttırmayarak bu hatırayı yıllar öncesinin küçük çocuğunda daha senelerce devam ettirdiniz. Bilmeden, tanımadan dürüstlüğünüzle bu hatırayı korudunuz. Yıllarca sadece Eyüp Sabri Tuncer kolonyası alan bu insanı yeniden mutlu ettiniz. Sağolun.
 • Esranur DÜLGER
  Kolonyanızdan şampuanlarınıza kadar her ürününüzü bayılarak kullanıyoruz. Kokuları ve bıraktığı soft etkiyle kalitenizi ortaya koyuyorsunuz.Dilerim kaliteniz ve fiyat politikanız hep böyle devam eder... Sağlıklı günler
 • Sevgi AKKUŞ YILMAZ
  Ürünlerimin içinden çantanız çıktı,çok teşekkür ederim. Dostluğumuz bir ömür sürer. Saygılarımla
 • Tuğçe UÇAK
  Siparişimi o kadar güzel paketlenmiş bir şekilde ulaştırdınız ki buradan da teşekkür etmek istedim. İyi günler dilerim.
 • Suha AKSÖZ
  Sizi çok seviyorum. Muhteşem paketleme ve müşteri odaklı yaklaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederim :)
 • Gizem KUNTER KAYA
  Özenle hazırlanmış paketim bu sabah elime ulaştı, çok mutlu oldum :) Sektördeki yenilikçi adımlarınız ve yılların tecrübesi kendini o kadar güzel harmanlamış ki bu keyifte nice alışverişlerde görüşmek üzere. Vegan kategoriniz için de ayrıca teşekkürler...
 • Nesreddin BARAN
  Hey güzel insanlar! Paketim geldi; ellerinize sağlık. Her zamanki gibi çok güzelsiniz, paketlemeniz, özeniniz. Teşekkür etmek istedim.
 • Hatice ÇETİN ESEF
  Sevgili Eyüp Sabri Tuncer, ürünlerim elime ulaştığında mest oldum. Kaliteden yana şüphem yoktu kullanıyordum; fakat bir online alışverişte böyle bir özenli kargo paketi hazırlamanız muazzam. Emeği geçen herkesin emeğine sağlık çok teşekkür ederim, başarılarınızın devamını dilerim.
 • Nilgün ÖZDEN USTA
  14 Şubat yoğunluğunuza rağmen, annemin doğum günü(15/02/1929) hediyesi için verdiğim siparişime, ricam üzerine öncelik tanındı ve bugün elime ulaştı. İlgilerinize teşekkür ederim.
 • Helin KUTLUCAN
  Merhaba nişanımda sizin ürettiğiniz 5'li paketlerde satılan bu minik kolonyaları kullandım. Üstüne de kendi tasarladığım süsleri ekledim ve gören herkes çok sevdi. Çok teşekkür ediyorum. Kolonyaların kalitesi de dış paketlemesi de çok güzel :)
 • Murat LEBUT
  Sevgili Eyüp Sabri̇ Tuncer çalışanları; son verdiğim siparişteki ürünlerin tam istediğim gibi ayrı ayrı paketlenip zarar görmeden bana ulaştırdığınız İçin çok teşekkür ederim. 
 • Emrullah YILMAZ
  Sayın yetkili, ben özellikle yeni diş macunlarınız başta olmak üzere yerli üretim olan kaliteli ve sağlıklı ürünleriniz için teşekkürler etmek istedim.
 • Serhat ORAL
  Siparişlerimi bugün aldım. Kargo takibindeki bilgilendirmeniz, ambalajlamadaki hassasiyetiniz, ürünlerinizdeki mükemmel kaliteniz için sizlere gönül dolusu teşekkür ederim. Hiç bir kalitenin tesadüfi olmadığının ispatısınız. Yolunuz açık olsun. Teşekkür ederim.
 • Cengiz AYMERGEN
  Bu güzel ürünleri geliştiren Ar-Ge ekibinize can-ı gönülden tebrik ederim Kolonyadan başka bir ürününüzü bilmezdik.6 aydır bütün ürünlerimiz sizin markanıza ait. Birbirinden güzel sıvı sabunları, diş macunları... Artık, sizin marka elçiniz olarak can-ı gönülden herkese tavsiye edeceğim başarılarınız daim olsun.
 • Fatih İBİK
  Bim'den aldığım Eyüp Sabri Tuncer diş macunu bir harika. Hem çocuklar hem de biz kullanıyoruz. İçerisinde dişlere ve vücuda zararlı bir şeylerin olmaması da çok önemli. Sizleri tebrik ediyorum ve yeni ürünler bekliyorum.
 • Ahmet KILIÇ
  Bim'de satılan Eyüp Sabri Tuncer şampuan benim için çok faydalı oldu. Saç derimdeki egzama sebebiyle sadece reçeteli şampuanlar kullanabiliyordum. Ancak, sizin şampuanı 2 ay kullanınca ne kepeklenme, ne de saç derisinde yağlanma oldu. Bu arge çalışmanız için teşekkür ederim. Umarım uzun yıllar bu şampuanı üretmeye devam edersiniz.
 • Adnan ALTINAY
  Ürün siparişlerimiz çok güzel bir ambalaj ile geldi. Duş jelleri, şampuanlar, sabunlar sıvı sabunlar çok güzel ve doğal. Teşekkürler Eyüp Sabri Tuncer.
 • Aslıhan KAPLAN
  Özenli paketlemeniz, kaliteli ürünleriniz ve uygun fiyatlarınız için teşekkürler.
 • Sercan UÇAK
  Siparişimi gayet güzel şekilde paketleyip kısa sürede tarafıma ulaştırdığınız için teşekkür ederim.
 • Derya KONUK
  62 yaşındayım. Anneannemin elinden tutup Ulus'taki mağazanızdan boş kolonya şişelerini doldurmak için sırada beklerdik.Yıl 1963, o günden beri başka bir kolonya kullanmadım. Diş macunlarınızı almaya başladım.Başarılarınızın devamını dilerim. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.
 • Hansın BAŞARAN
  Siparişlerimi gönderdiğiniz kargo kutusu çok güzeldi, çok beğendim teşekkür ederim. Hepinize mutlu ve sağlık dolu yıllar.
 • Murat GÜLDAĞ
  Merhaba, sıvı sabun ürünlerinizin kalitesi , müşteriye verdiği yüksek fayda ve ürün ambalajı görseli için pazarlama ekibinizi tebrik eder; başarılarınızın devamını dilerim. Sıvı sabun ihtiyaç doğrultusunda 1 tane alınır. Ben her alışverişimde, her çeşidinizden mutlaka alıyorum. Banyodaki bir dolap sadece sizin ürünleriniz ile dolu . Teşekkürler
 • Gülseda MURATOĞLU
  Merhaba; 2.ci online siparişim elime harika ve muntazam bir titizlikle ulaştırıldı. Not ve istek olarak çanta poşet isteğimi de kargolamışsınız. Butik hizmet anlayışınız için sonsuz teşekkürler,hep sizin firmalar daha da büyüsün kökleşsin tebrikler
 • İbrahim YAKUT
  Sevgili EST ailesi, Ulus'a her gittiğimizde mutlaka mağazanıza uğrarız. Kapınızın önünden geçerken içeri girmemek mümkün değil. Çalışanlardan çok memnunum. Dükkan Ulus'ta bir vaha gibi. Çalışanlar pırıl pırıl, nazik, kibar. Kasiyer yakın ilgili ve kahve ikram etmesi çok güzel. Teşekkür ediyorum.
 • Kutay GALİP
  El ve Vücut Losyonunuzdan o kadar memnun kaldım ki size anlatamam. Ellerimde önüne geçemediğim bir kuruluk ve çatlama mevcuttu. Bunun önüne bu ürünle geçebildim sayenizde. Ayrıca, tırnaklarımın üstünde inanılmaz bir canlılık var. Günde belki 4-5 kere kullanıyorum ve 1 ayda birçok ilaca rağmen çok daha iyi sonuç aldığımı söylemek istedim. Bunun için hemen üye oldum ve yazmak istedim. Teşekkürler :)
 • Bilal ÜLKER
  İlk defa Eyüp Sabri Tuncer ürünlerini online olarak sipariş verip satın aldım. Gerek paketlemedeki özveri gerek ambalajlama bir harikaydı. Aşırı şaşırtıcı bir deneyim oldu. Sebebi farklı firmalarda asla böyle inceliklerin ve hassasiyetlerin olmamasıydı. Öncelikle, bu hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim. Ürünlerin kalitesine gelecek olursam fevkalade derece iyi ve kullanışlı kremler sıvı sabunlar kolonyalar çok hoş kokulu ve cilde zarar vermeyen (uzun süre kullanım sonucu) durumu takdire şayan. İyi ki alışveriş yapmışım dediğim çok nadir firmalardan biri oldunuz. Bana yaşattığınız bu tecrübe için çok teşekkür ederim. Son olarak da Müşteri Hizmetleri departmanınız çok iyi hizmet veriyor. Özellikle teşekkür etmek isterim ki, temsilciniz Gülçin Hanım'a ilgi ve alakası için ...
 • Yücel OCAKTÜRK KESKİN
  Paraben içermediği için sıvı sabununuz dikkatimi çekmişti. Kullanmaya başladım ve çok beğendim. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Eyüp Sabri Tuncer.
 • Nilay SANCAK
  Esenboğa Havalimanı'nda bulunan standınızdan çok memnunum. Hele orada bir Nur Hanım var, ne önerse çok güzel çıkıyor. Verdiği vücut losyonu bilgileri, kolonya koku bilgisi... Ne zaman hava limanına gitsem mutlaka uğruyorum. İyi ki o standı açmışsınız, teşekkür ederim.
 • Hülya KIRATLI
  Bir ay öncesinde sitenizden alışveriş yapmıştık. Japon Kiraz Çiçeği kolonyalarınıza bayılıyoruz. Hatta kutuları o kadar güzel ki; kesip kesip kitap ayracı yaptık. Böyle güzel kaliteli ürünler ürettiğiniz için teşekkürler.
 • Bülent CİĞERCİ
  Eyüp Sabri Tuncer kolonyası ile 1992 yılında genelkurmayda asteğmenlik yaptığımda tanıştım. O gün bugün evde, işte ve arabamda başucumdadır.
 • Sema TÜLÜBAŞ GÜLDAŞ
  Sevgili Eyüp Sabri Tuncer ekibi, Dün saat 11:15 de verdiğim siparişim bugün 11:15 de kapımdaydı. Kargo şirketi de hızlı davranmış tabi. Ancak size, özenli kutu için ayrıca teşekkür etmek istedim. Hızlıca hazırlanıp kargoya verilen ürünler için de... en önemlisi de vegan yaklaşımınız, ürünleriniz ve fiyat politikanız herkesi mutlu edecek şekilde. Bir teşekkür daha! Tekrar iyi ki varsınız demek istedim. Bu arada keşke yüz bakımı işine de girseniz ve vegan, yerli ürünlerimiz olsa. :) ben alırım!!! Memnuniyetimi Twitter ve Instagram'da da paylaştım... tüm çevreme de ayrıca söylüyorum. Güzel haftasonları dilerim... Sevgiler, Tülübaş
 • Yahya DEMİRTAŞ
  Tüm ürünlerinizi SEVEREK ve isteyerek kullanıyorum ve tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.
 • Gürsel ERKOÇ
  Zeytinyağlı şampuanınız sayesinde saçımın altındaki yaralardan kurtuldum çok iyi geldi elinize kolunuza sağlık teşekkürler...Ailecek güvenle kullanıyoruz.
 • Şermin KASAPÇOPUR
  Sayenizde el yıkama alışkanlığı edindirdim çocuklarıma.. Her ürününüz muhteşem.. iyi ki varsınız
 • Alper ÖZTÜRK
  Yerli üretim yapan firmaları ve ürünlerini gördükçe sevinen ve sosyal çevresinde bu üretimleri öneren bir insanım. Sizin birçok ürününüzü önerip kullanmış, kullandırmış bir insan olarak her daim başarılarınızın devamını dilerim...
 • Kadriye KÜRKÇÜ
  Argan yağlı duş jeliniz icin firmanızı tebrik ediyorum harika mükemmel bir ürün şimdiye kadar kullandığım tüm markaların ürünleri içindeki en güzel marka ve ürün Eyüp Sabri Tuncer argan yağlı duş jeli tekrar bu ürününüz için tebrik ediyorum
 • İbrahim KAPLAN
  Yeni çıkan misvak özlü, zararlı madde içermeyen diş macunu mamülünüz için size teşekkür etmek isterim.
 • Senem GÖKÇE
  Esenboğa havalimanında bulunan kioks satış noktasında çalışan ismine dikkat etmediğim yuvarlak gözlüklü bir beyendinin satış performansı inanılmaz derecede güzeldi.Ayrıca müşteri iletişimi ve memnun etme becerisi de tartışılmaz derecede mükemmeldi. Kurumunuzu bu kadar iyi temsil eden personelleriniz olduğu için size ve özellikle personelinize çok teşekkür ederim. Gizli müşteri olsam puanım 100 üzerinden 100 olurdu.
 • Yasemin TOYDEMİR
  Merhaba ürünlerinizi beğenerek kullanıyorum ve çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum Ürünlerinizde zararlı katkı maddeleri kullanmadığınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Bu konuda araştıran bir anne ve eğitimciyim.Özellikle diş macunlarınız harika. Çocuğuma da kullandırıyorum. Başarılarınızın devamını dilerim iyi çalışmalar.
 • Arap Hasan ÖZKAN
  Başka kolonya kullanamıyorum. Yıllardır hep Eyüp Sabri Tuncer kullandım. Hep menmun kaldım, kalmaya devam edeceğim.
 • Mehmet BULUT
  Şişe tasarımlarınız çok güzel oval ve silindir olan iki modeli de çok şık.. Kokuları zaten müthiş, kolonya bittikten sonra şişeleri aksesuar olarak kullanabilmemize olanak sağladığınız için teşekkürler...
 • Ahmet GÖNENÇ
  Ürünlerinizi aldım. İlk defa böyle bir paketleme gördüm. Süper, emeğinize sağlık! Yine görüşmek üzere.
 • Özden Seda AKÇAY
  Merhaba Eyüp Sabri Tuncer Ailesi, uzun zamandır saçlarımın kuruluğundan ve bölgesel dökülmeler ile ilgili problem yaşıyordum. Her bayan gibi kuaför ürünlerinden tutun bir çok ürün denedim. Anneciğimin argan yağlı şampuanınızı almasıyla serüvenimiz sizinle başladı. Hem saçlarım yumuşacık oldu, hem de bir süre sonra dökülen yerlerde saçlarım çıktı :) Çevremizde herkese öneriyoruz. Hepinize teşekkür ederiz.
 • Maksude ŞEN
  Merhaba; ben diş macununuzu, diş fırçanızı, el kreminizi, kolonyanızı, sıvı el sabununuzu vs. kullanan bir müşterinizim. Şunu belirtmek isterim ki; ürünlerinizin hepsinden çok memnunum. Sizin gibi bir markaya sahip olduğumuz için de ayrıca çok gurur duyuyorum. İyi ki varsınız sevgili EYÜP SABRİ TUNCER ailesi...
 • Mehmet Emin BAL
  Ben dişlerimi beyazlatamıyordum her türlü diş macununu denedim, her türlü şeyi; ama ta ki Çağdaş Market'te sizin Misvak Özlü Diş Macununuzu görene kadar. Gerçekten çokk ama cok teşekkür ediyorum. Ayrıca, karanfillisini de aldım. Misvak özlüyle fırçaladığımda sabah ağzımda bir tat ve koku bırakıyor, karanfilli öyle değil. Ona da bir çözüm bulursanız gerçekten 1 numara olur tekrardan teşekkür ediyorum.
 •  

EYÜPSABRİTUNCERINSTASHOP

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için, sitemizde çerezler kullanmaktayız. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için 'Çerez Politikaları'inceleyebilirsiniz.