Mistik Gül Suyu Yüz Temizleme Mendili 75'li Paket
Mistik Gül Suyu Yüz Temizleme Mendili 75'li Paket

Mistik Gül Suyu Yüz Temizleme Mendili 75'li Paket

  

Tarih öncesi zamandan günümüze kadar her dönem ve coğrafyada çiçeklerin en zarifi, özeli ve en güzel kokulusu olarak ününü yaymış olan gül; aşklara, masallara, destanlara, geleneksel törenlere ve özel anlara eşlik etmiştir. Binlerce yıldır kullanılan gül; kendine has kokusu ve renkli yapraklarıyla güzellik ritüellerinin baş kahramanıdır.

Türkiye’nin ünü dünyaca bilinen Isparta Gül Suyunu, Eyüp Sabri Tuncer Mistik Gül Suyu Yüz Temizleme Mendilinde bulacaksınız. Kullanım kolaylığı sağlayan ve her an yanınızda taşıyabileceğiniz mendiller 75’li paket ambalajında sizlere sunuluyor.

Mistik Gül Suyu Yüz Temizleme Mendili, gülün özgün kokusuyla ruhunuzu dinlendirirken cildinizi arındırır, derinlemesine temizler ve tazeler. Doğal içeriğinde bulunan A, C, D ve E vitaminleri, yağ asitleri, mineraller ile cildinizi besler ve nemlendirir. Mükemmel bir toniktir, doğal zengin antioksidan içeriği ile cildinizi korur ve güçlendirir.

Paraben, alkol, boya, glüten, parfüm ve glikol içermez.

Geçmişten günümüze süren bu mistik gücü Eyüp Sabri Tuncer Doğal Isparta Gül Suyu Yüz Temizleme Mendilleri sayesinde teninizde hissedin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR