Perfume Jewels

Perfume Jewels

Eyüp Sabri Tuncer’in doğaya saygılı yaklaşımı ile tasarlanan Perfume Jewels ürün serisi, kadın kullanıcıların ihtiyaç ve talepleri bazı alınarak üretilmiş bir seridir. Göz kamaştıran ürün ambalajları ve birbirinden güzel kokulara sahip ürün içerikleri ile Perfume Jewels ürün grubuyla tanışabilir; trend bakım stillerine ayrıcalıklarla ulaşabilirsiniz.

Perfume Jewels Serisi Ürünleri

Geleneklere bağlı yenilikçi adımlar ile büyüme stratejisinin aynası olan Perfume Jewels Eyüp Sabri Tuncer ürünleri, kendi içinde çeşitli fonksiyonları barındırır. Özellikle duştan çıktıktan sonra rahatlamaya yardımcı olan Perfume Jewels vücut parfümü seçkileri, bilhassa yaz aylarında soğuk duş etkisi ve tonik görevi görür. Yüksek oranda ferahlık kazandıran ve vücudu canlandırmaya yardımcı olan vücut spreyi alternatifleri ile hijyeni ve tazelenmeyi bir arada yaşayabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinde yer alan ürünler; ferahlatıcı, nemlendirici ve parfüm işlevi gören nitelikli seçeneklerden oluşur. Kokunun daha uzun süre kalabilmesini sağlayabilmek adına nabız noktalarına uygulama yapabilirsiniz. Dizler, dirsekler, boyun, göğüs, bilek ve kulak arkalarına birkaç fıs sıkmanız yeterli olacaktır. Duş sonrası sıcak su etkisiyle açılmış gözenekler üzerine uygulanan Perfume Jewels nemlendirici kremler, aynı zamanda sabahları makyaj öncesi cilt temizlendikten sonra veya gece yatmadan önce günün kirinden arınmak için kullanılabilir. Günün yorgunluğunu attığınız bir duşun ardından tüm vücudunuza uygulayabilir ve pamuksu yumuşaklığın hafifletici etkisini hissedebilirsiniz. Bilhassa gece uykusunda cilt bariyeri yenilenirken ideal bir nemlendiriciyle desteklendiğinde ciltte değişimler meydana gelir.

Büyüleyici Kokusuyla Perfume Jewels Vücut Spreyleri

Her an bakımlı olmak isteyenlerin tercihi olan Perfume Jewels vücut spreyi seçkileri ile öne çıkabilirsiniz. Mandalina, armut ve bergamot karışımının harmanıyla ortaya çıkan; orta notalarda ise vanilya, çilek, çarkıfelek, siyah gül, orkide ve çarkıfeleğin benzersiz kokusunu hissedebileceğiniz Perfume Jewels Blue Moon vücut spreyine şans verebilirsiniz. Ahenkli bir uyum ile tasarlanan söz konusu seçki, göz alıcı ve aşk iksirlerini seven kadınların vazgeçilmez kokusudur. Dinamizmden hoşlanan kadınların tercihi olan Perfume Jewels Deep Charm vücut spreyi ile özel meyvelerin tropik yolculuğuna çıkabilirsiniz. Kırmızı meyveler, mango, mandalina, armut, ananas, gül yaprağı, guava ve yasemin karışımına, misk ve amber ile muhteşem bir kombinasyon eklenir. 70 derece alkol içeren ürün, akıllarda kalıcı kokusuyla dikkatleri üzerine çeker. Güçlü ve cesur kadınların bir numaralı tercihi olan Perfume Jewels Empress Vücut Spreyi ise kırmızı meyveler, elma ve bergamot karışımıyla açılış yapar. Baş döndürücü sandal ağacının etkisiyle ve amberin tesiriyle sofistike bir etki yaratır.

Esintili ve Tatlı Hissiyle Perfume Jewels Vücut Spreyleri

Cilt üzerinde esintili ve tazeleyici bir his bırakan Perfume Jewels Pure Love seçkisi, içerdiği zengin çiçeksi dokunuşla fark yaratır. Vanilya, misk, süt notaları, benzoin, sandal ağacı ve amber gibi dip notaları ile eşsiz bir kombinasyon oluşturur. Daha romantik bir tarz yakalamak üzere bu ürün seçkisini tercih edebilir ve büyüleyici bir kokunun etki alanına girebilirsiniz. Zarif ve gizemli kadınların vazgeçilmez seçkisi olan ürün alternatifi, cilt üzerinde hafif ve tazeleyici dokunuş yapan bir kokudur. Kendine güvenen, büyüleyici kadınların seçkisi olan Perfume Jewels Silky Touch ise muazzam bir kombinasyonun eseridir. Limon, Frenk üzümü ve mandalina harmanının karşı konulmaz ferahlığını doyasıya yaşayabilirsiniz. Gül, pembe frezya ve yaseminin çiçeksi dokunuşlarını teninizde hissedebilir; amber, misk ve sandal ağacının muhteşem kombinasyonunun hediye ettiği koku profili ile hafif ancak etkileyici bir kokuya sahip olabilirsiniz. Güçlü ve yaratıcı erkeklerin tercihi olan Combative erkek vücut spreyine şans verebilir ya da cüretkar erkeklerin seçkisi olan Factor erkek vücut spreyine göz atabilirsiniz.

Tazeleyici Etkisiyle Perfume Jewels El ve Vücut Kremleri 

Kullanıcılar tarafından beğeniyle kullanılan Warm Sugar Perfume Jewels el ve vücut kremi paraben içermeyen formülüyle, doğaya saygılı bir anlayış ile sunulur. Her cilt tipine uygun olan ürün, elde ve tüm vücutta ideal bir cilt bakımı sağlamaya yardımcı olur. Ecocert sertifikalı aktif madde bileşimi sayesinde uzun süre nemlendirme sağlayan ürün, aynı zamanda içerdiği doğal zeytinyağı ile kadifemsi bir yumuşaklık kazandırmaya yardımcı olur. Çiçeksi notaların ve tatlı meyvelerin nitelikli kombinasyonu ise cildinizde sıcak ve hoş bir koku bırakır. Paraben ve gluten içermeyen formülü ile Love Kisses Perfume Jewels el kremi ise dikkat çekmeyi seven kadınların vazgeçilmez alternatifidir. Her cilt tipine uyum sağlayan formu, Ecocert sertifikalı Shea Butter içeriği ve E vitamininden zengin formülü ile nitelikli bir nemlendiricidir. Etrafına ışık saçan ve gülümsemeyi seven kadınların tercihi olan The Adventure el ve vücut kreminin yoğun ve doğal formülü ile etkili bir bakım gerçekleştirebilir ve egzotik kokuların ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. 

Derin Nem Etkisiyle Perfume Jewels Krem Seçkileri

Perfume Jewels krem seçkilerinden biri de Empress seçeneğidir. Doğa dostu formüle sahip diğer Eyüp Sabri Tuncer ürünleri gibi çevreye zararlı herhangi bir materyal içermez. Doğal zeytinyağından zengin içeriğiyle cilde hassas bir dokunuş yapar ve E vitamini deposu olan formülüyle güçlü bir bakım sağlamaya destek olur. Sağlıklı bir cilde kavuşmanın anahtarı olarak görülen ürün, Ecocert sertifikalı Shea Butter içeriği sayesinde dört mevsim boyunca kullanılabilecek harika bir nemlendiricidir. Güçlü ve her ana iz bırakan kadınların gözde seçkisi olan Empress krem ile etkili bir bakım rutini gerçekleştirebilirsiniz. Dört mevsim boyunca kullanıma uygun olan Perfume Jewels Pure Love el ve vücut kremi ile pamuksu yumuşaklığı teninizde hissedebilirsiniz. Tıpkı diğer krem çeşitlerinde olduğu gibi E vitamini bakımından zengin bir formüle sahip ürün, bu özelliğiyle başarılı bir nemlendirici olma niteliği taşır. Çiçeksi kokusuyla büyüleyici bir koku bırakan ürünü, ellerinize ve tüm vücudunuza kolayca uygulayabilirsiniz. Perfume Jewels fiyatı da kullanıcıya avantaj sağlar niteliktedir. 

Özgün Bir Tarzın Anahtarı: Perfume Jewels Seçkileri

İyi ve rahatlatıcı bir duş sonrası gözenekler açıkken Perfume Jewels set içindeki nemlendiriciden faydalanabilir ve nemlendiriciden aldığınız verimi katlayabilirsiniz. Yoğun yapıya sahip kremleri tercih ederek cildinizi yüksek oranda nemlendirebilir. Zeytinyağı içerikli vücut kremleri ile kış aylarında ekstra verim almayı tercih edebilir, E vitamininin başarılı etkisini teninizin her köşesinde hissedebilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uygun olan nemlendirici seçkilerini, nemlendiriciye en ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda pratikçe çıkarıp uygulayabilirsiniz. Mis kokusuyla sizi büyüleyen ürünlerin kalıcılığını artırabilmek içn bileklerinize, ensenize, boyun bölgenize ve kol içlerinize uygulama yapabilirsiniz. Tenin güzel kokmasını sağlarken cildi nemli tutan Perfume Jewels vücut spreylerine şans verebilirsiniz. Bilhassa terleme problemi yaşatan bölgelerinizde kullanarak bu durumun üstesinden pratik bir çözümle gelebilirsiniz. Her an taze ve temiz hissetmek, etkileyici ve hafif olmak için geniş ürün gamı içinden size en uygun olanı ürünü seçebilirsiniz. Seçim yaparken favori kokunuzu analiz etmek ve buna yönelmek ideal bir tercih olabilir. Favori parfümünüze yakın olan vücut spreyi ile daha kalıcı ve havalı kokulara sahip olabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde ve sıcak yaz günlerinde kendi stilinizi yaratacak çeşitlilikte ürünü bulabilirsiniz. Yaz mevsiminde meyve ve çiçeğin büyüsünden yararlanırken; kış mevsiminde daha yoğun kokuların etki alanına girebilirsiniz. 

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR