Değişen ürün kalitesi ve ekonomik koşullar ile beraber kullanıcılar hemen hemen her dönem bambaşka ürünleri denemek ve bunlara yönelmektedirler. . Bu yönelim ve denemelerin sonucunda  ise hemen her üründen memnun kalması pek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle pek çok kullanıcı için en iyi tercihlerden biri beğendikleri ve kullandıkları ürünlerin fırsat dönemlerini yakalamaktır. Özellikle bu fırsat dönemlerinde yer alan ürünler hem son derece uygun olurken hem de promosyon ürünler  olabilir.  Bu gibi durumlar için ise pek çok kişi fırsat ürünlerini daha uygun bulmaktadır. Pek çok markanın fırsat ürünleri için belli tarihleri olması sonucunda  kullanıcılar alışverişlerini  o tarihlerde yapabilmektedir.  

Pek çok ürünün içerisinde yer aldığı bu fırsat dönemleri hem oldukça avantajlı hem de ekonomik alışveriş yapılması için son derece önemli zamanlardır. Aynı zamanda kampanya dönemlerinde 2 al 1 öde gibi pek çok farklı fırsata da yer verilmektedir. Eyüp Sabri Tuncer, düzenli fırsatları ile kullanıcılarının ihtiyaç ve isteklerini sürekli gözetmeyi hedefler. Özellikle Eyüp Sabri Tuncer kampanya ürünleri en sık tercih edilen ürünlerden oluşmaktadır. Bunlar arasında bolca faydalanılanlardan biri ise kolonya kampanyaları olmaktadır. Yalnızca limon kolonyası değil, birden fazla üründe de farklı farklı indirimler olmaktadır. Kullanımı oldukça kolay ve pratik olan site içerisinde satın almak ve aynı zamanda ürünleri incelemek de son derece rahattır. Pek çok kullanıcı için satın almanın bu kadar kolay olması hem alışveriş yapmayı kolaylaştırırken hem de evlerine kadar gelmesi sayesinde yük taşıma derdine de gerek kalmayacaktır. Aynı zamanda özenli paketleme sayesinde ürünlerinize hasar gelmeden evinize kadar ulaşacak size yalnızca keyifle kullanmak kalacaktır.

Eyüp Sabri Tuncer Kolonya Fırsatları

 

Eyüp Sabri Tuncer, uzun yıllardır pek çok kişinin hayatında yerini almış bir markadır. Özellikle kolonya çeşitleri ile ön plana çıkan marka, son dönemde çıkardığı pek çok yenilikçi ürünü ile de oldukça beğenilmekte ve sıklıkla tercih edilen bir marka haline gelmektedir. Marka, pek çok kişinin kolonya ihtiyaçlarını karşılamak için olmazsa olmazıdır. Özellikle sahip olduğu geniş koku kartelası sayesinde hemen her kesimden kişi için en uygun kokuyu bulmak için imkan sunuyor. Sadece klasik limon kolonyası değil, aynı zaman da birden fazla çeşit kokuya sahip kolonyaları ile de kullanıcıları memnun etmektedir. Aynı zamanda belirli boyutlarda şişelerde değil birden fazla boyutu ile de hem ev hem ofis hem de çantalar için ideal ürünler olmaktadır. Hemen her sprey kolonya çeşidinde 50 derece alkol içermesi ile de ferahlığı ve serinliği sunar. Klasik kolonyalarında da 80 derece alkol içermesi ile havanızı tazelemeye yardımcı olmaktadır.  Aynı zaman da yalnızca kolonya çeşitleri ile değil ıslak mendilleri ile de kolonya ferahlığını çantanızda taşımanıza yardımcı olmaktadır.

Genellikle pek çok kullanıcı için kolonya içerisinde yer alan alkol dereceleri ve içeriği çok önemli olmamaktadır. Ancak özellikle cilt rahatsızlığı ya da bu konuya özen gösteren kullanıcılar için hem kolonyaların içeriği hem alkol derecesi hem de sağladığı ferhalık hissinin yanında kokuda son derece önemlidir. Bu nedenle pek çok kullanıcı bu noktada ürünlerin küçük ya da deneme boylarını tercih etmekte ve buna uygun olarak ürün seçimine gitmektedir. Hemen her ürününün dış ambalajlarında yer alan yenilikçi tasarımları sayesinde estetik olarak oldukça şık olurken aynı zaman da oldukça renkli tasarımlara sahip olması sayesinde göz zevkinize de yenilik katmaktadır. Renklerin enerjisine inanan kişiler için de oldukça kurtarıcı ve etkili birer parça olmaktadır. Kampanya dönemlerinde yalnızca bu ürünler değil pek çok yenilikçi tasarıma sahip ve özel olarak formülize edilmiş ürünler yer almaktadır. Hatta belli kampanya dönemlerinde zeytinyağlı bebek çamaşır yıkama sıvısı gibi ürünlerde uygun fiyata düşmektedir. Bu ürünler bebekler için olması nedeniyle hem son derece önemli hem de iyi seçilmesi gereken ürünlerden biridir. Bu gibi birden fazla kampanyayı takip etmek için siteyi takip etmeyi unutmayın.

 

Temizlik Ürünleri Kampanyaları

 

Kampanya dönemlerinde en sevilen ürünlerden biri de klasik limon kolonyası 50 ml - pet şişe olmaktadır. Bu ürünün bu kadar sık tercih edilmesi ve dönem dönem kampanya ürün haline gelmesinde en büyük etki elbette küçük olan boyutlarından kaynaklanmaktadır. Genellikle araç içerisine ya da çantada taşınan ürünlerin başında olan bu modeller, en sık klasik limon kolonyası 50 ml - pet şişe 24'lü kutu halinde fırsat olarak kullanıcı karşısına çıkmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise ürünün çok sık tercih edilmesidir. Klasik limon kolonyaları aynı zamanda oldukça hoş birer hediye tercihi olmaktadır. Özellikle hastane ziyaretleri ya da ev ziyaretleri için ferahlık dilemek amacı ile kullanılabilir. Markanın oldukça şık şişe ve kutuları sayesinde oldukça ideal bir hediye görünümünde olmaktadır. Hem de oldukça kullanışlı olması ve hediye anlamı bakımından oldukça ideal olacaktır.

Bir diğer en sevilen ürün ise çam yağı ve sirkeli çok amaçlı yüzey temizleyici olmaktadır. Ürün sprey formunda olmakla birlikte oldukça ergonomik bir şişeye de sahiptir. Ferahlığı sağlayan çam kokusu ile birlikte içerisinde yer alan sirke ile de temizlik alanında etkili olabilmektedir. Kullanılacak olan yüzeye uygulandığı takdirde leke ya da izleri temizlemeye yardımcı olur ve nemli bir bez ile temizleme sağladığınızda da sizleri memnun edecektir. Bu sonuçlardan biri de sağladığı parlaklıktır. Kullanılan bölgeye bağlı olarak bölgesel bir parlaklık sağlamaktadır.

 

Tüm Aile İçin Eyüp Sabri Tuncer Ürünleri

Küçük bebekli evler için hayati öneme sahip olan temizlik ürünlerinden en büyük beklenti sağlıklı içerik olmaktadır. İçeriğinde yer alan her türlü bileşenin bebek ya da küçük çocuklu evlerde önemlidir. Yalnızca çocuklu evler değil, belirli rahatsızlıklar ya da temizlik yapan kişinin cilt sağlığı için de önemlidir. Bu nedenle ürünler seçilirken yalnızca temizlik performansı değil, aynı zaman da içeriğinin temiz olması da önemlidir. Bir diğer sık görülen fırsat ürünleri arasında Eyüp Sabri Tuncer çamaşır yıkama sıvısı yer alır. Özellikle doğal zeytinyağlı içeriğe sahip olan çeşidi ile bebekler için son derece uygundur. İçeriğinde yer alan özel formülü ile güven sağlarken aynı zamanda özel şişesi ile oldukça çevre dostudur. Yani bebeğinizin cildini korur iken bununla beraber bebeğinize sağlıklı bir doğa bırakmak için de özel olarak çalışmaktadır. Akredite laboratuvarlarında özel testlere tabii tutulan çamaşır yıkama sıvısı arkasında herhangi bir kalıntı bırakmadığını da ispatlamıştır. Hipoalerjenik olması sayesinde herhangi bir zarar vermeyecektir. Bu gibi birden fazla özelliği ile ürünleri inceleyebilir sizin için en uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

Eyüp Sabri Tuncer kişisel bakım seti de kampanya dönemlerinin gözdeleri arasında yer alır. Birden fazla çeşidi olmakla beraber içeriğinin de son derece zengin olması ile ön plana çıkmaktadır. Burada 3 farklı setten bahsetmek mümkündür. Ancak her setin içeriğinde bulunan ürün adeti ve çeşidinin aynı olduğunu vurgulamak gereklidir. Dörtlü setlerin içeriğinde; 50 ml oda kokusu, 250 ml el ve vücut losyonu, 150 ml parfüm ve son olarak 250 ml sıvı sabun yer almaktadır. Bu ürünler hemen her dörtlü kişisel bakım seti içerisinde yer alır. Bu setlerden ilki Alaçatı kişisel bakım seti olmaktadır. Kokusu ve dokusu ile en sevilen ve en sık tercih edilen kişisel bakım setlerinden biri de Millions of Roses 4'lü kişisel bakım seti oluyor. İsminden de anlaşılacağı üzere gül kokusunun hakim olduğu bir settir. Türk gülü ve Akdeniz yaseminleri ile donatılmış olan notaları ile daha ilk kullanımdan itibaren kendinizi bir gül bahçesinde gibi hissedeceksiniz. Dört farklı ürün ile birlikte gelen özel olarak ürünlere uygun olarak tasarlanmış olan pleksi altlığı ile ürünlerin dağınık bir görüntüden uzak olmasını sağlarken bütün setin birbirine uyumlu olan renk ve dokuları sayesinde ön plana çıkmaktadır. Bir diğer sevilen kişisel bakım seti ise Çeşme limonu 4'lü kişisel bakım seti olur. Özellikle limon kokusunu ve limon çiçeği kokusunu sevenlerin oldukça beğeneceği set içeriğinde 4 farklı ürün bulunur. Bunların yanında özel olarak tasarlanmış olan altlıkta evlerine konuk olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR