Mini Kolonya Setleri

Türkiye’nin ilk yerli kolonya markası olan Eyüp Sabri Tuncer 1923’ten beri yerli kolonyaların üretimineöncülük etmiştir. Farklı notaların birleşimi ile oluşturduğu kolonyaları büyük ve küçük cam ve pet şişelerde  herkesin  kullanıma uygun e üretilmiştir..  Mini kolonya seti kolay taşınabilirliği ile her an her yerde yanınızdan ayıramayacağınız kokuların birleşiminden oluşan setler halinde sizlere sunulmaktadır. 16 ml olan tek kolonya boyutu çantada taşınacak büyüklükte üretilmiştir. Eyüp Sabri Tuncer kolonya seti kapak açıldıktan sonra 12 ay kullanıma uygun olarak üretilmiştir.  Set içeriğinde farklı notalara sahip 5 kolonya bulunmaktadır. Çakma kapak sistemi ile tasarlanmış olup tekrar doluma imkân vermemektedir. Kolonyaların serin yerde saklanması güneş ışığından korunması tavsiye edilmektedir.

Mini Kolonya Seti Çeşitleri

Eyüp Sabri Tuncer küçük kolonya seti koku bileşimlerine ve tasarımına göre isimlendirilmiş ve numaralandırılmıştır. Mini kolonya seti birinci setinde Tütün, Okyanus, Amber, Bodrum mandalinası ve Çeşme limonunu bulunmaktadır.. Daha turuncu daha baskın ama odunsu kokular bulunur. Tam bir sonbahar seti olan birinci set bu tür kokuları sevenlerin yanından ayıramayacağı türdedir. Kapalı ortamlarda ferahlatıcı özellik gösterir ve , aynı zamanda mis  kokusu ile de sizi mest etmektedir. İkinci sette bulunan limon kolonyası 80, diğer çeşitler ise 68 derece alkol içerir. Set içeriğinde; Klasik limon, Kiraz çiçeği, Beyaz çay, Hatıralar ve Lavanta bulunur. Daha yumuşak ve çiçeksi kokuya sahip olan bu set yine çanta boyutundadır. Üçüncü sette ise; Ayvalık Zeytin Çiçeği, Paris Gecesi, Yağmur Ormanları ve Gardenya notaları bulunur. 68 derece alkol ile ihtiva edilmiştir.

Eyüp Sabri Tuncer Mini Kolonya Seti Özellikleri

Eyüp Sabri Tuncer mini kolonya seti kategorisinde özel tasarım ve özel set içeriğine sahip oud serisi odunsu ve kehribar notalarına sahip güçlü dumanlı kokulara içerir   Öd ağacından üretilen kolonya daha güçlü ve karizmatik koku severler için tasarlanmıştır. İçeriğinde Oud İstanbul, Indian Oud, Desert Oud, Rose Oud ve Night Oud yer alır. Desert Oud, oryantal notaların birleşimi ile amber ve öd ağacının kombinasyonunda oluşturulmuştur. Üst notasında reçine, tütsü notaları yer alırken orta notasında odunsu notalar, öd ağacı yer almaktadır. Alt notasında ise amber ve misk kokuları yer almaktadır. Indian oud ise narenciye kokusunun enerjisi, Türk gülünün kokusu otantik bir ferahlık sağlamaktadır. Üst notası narenciye, odunsu öd ağacıdır. Alt notası odunsu, misk, sandal ağacı, vanilya, amber ve misk ile oluşturulmuştur. Oud İstanbul kolonyası safranın kalıcılığı ve odunsu kokuların birleşimi ile oluşturulmuş oryantel ve gurme kokuların harmanlanması ile hazırlanmıştır. Üst notası odunsu orta notası çiçeksi baharatlı alt notası ise vanilya ve şeker notalarından oluşturulmuştur.

Citrus serisi ise  5’li olarak tasarlanmıştır. Sıcak kokuları ile portakalın tazeleyici gücü birleştirilip taze ferahlık vermektedir. Set içeriğinde Klasik Limon, Bodrum Mandalinası, Çeşme Limonu, Verbena Citrus ve  Hawaii Ananas yer almaktadır. Orta notasında aldehit bulunduran alt notasında Misk’e yer veren kolonya modern ambalajı ve cam şişesi ile pratik ve her an her yerde kullanıma uygundur.  Çeşme Limonu Kolonyası, limon ağacının da etkisiyle teninizde taze bir koku bırakmaya yardımcı oluyor. Alt notasında meşe yosunu ve misk kullanılmaktadır.

Hediyelik Kolonya Seti

Mini kolonya seti hediyelik ambalajları  ve özel tasarımlarıyla  sevdiklerinize de  özel kokularla her an her  yerde  hediye etmeniz için tasarlanmıştır. Set 1 hediye seti içeriğinde Tütün, Okyanus, Amber, Bodrum Mandalinası ve Çeşme Limonunu barındırmaktadır. Özel tasarım metalik kutusu ile gönderilen ürünün kutu boyutu 16*4*10 cm’dir. 16ml kolonya setinden oluşan hediyelik kolonya seti 68 derece alkol ile ihtiva edilmektedir. Kolonya şişeleri sprey form başlıklı üretilmiştir. Set 2  hediye seti yine özel tasarım metalik kutusu  ile aynı ölçülerde gönderilmektedir.  Set içeriğinde;  Klasik Limon , Japon Kiraz Çiçeği, Beyaz Çay, Hatıralar ve  Lavanta  yer almaktadır. Set üç ise  tüm hediye setlerinde olduğu gibi özel kutusunda gönderilmektedir. Set içeriğinde Ayvalık Zeytin Çiçeği, Paris Gecesi, Yasemin, Yağmur Ormanları ve Gardenya kolonyaları yer almaktadır. Oud serisi hediye setinde Indian Oud , Oud İstanbul, Desert Oud, Rose Oud ve Night Oud yer almaktadır. Oud seti de özel tasarım kutusunda gönderilmektedir.

Mini Kolonya Seti Fiyatları

Kolonya setleri amacına ve işlevine göre kategorize edilip farklı alternatiflerde sizlerin kullanımına sunulmuştur. Kolonyanın etken maddesinin piyasa değeri bu fiyatı arttırıp azaltmaktadır. Fiyatlar genel olarak makul olmakla birlikte kişisel bütçeye de uygundur. Bunun yanında kullanım amacındaki çeşitlilikten kaynaklı avantaj sağlamaktadır. Hediye setleri genel olarak makul ücretlendirilir; herkesin bütçe ve tercihine göre sunulur. Birbirine yakın notalara sahip kolonyalar aynı paket içerisinde bir araya getirilmiştir. Böylece set içerisinde yer alan kolonya kombinasyonlarında favoriniz varsa diğer kolonyaları da sevebilirsiniz. Bu alternatif tüketicilerin hoşlanabileceği diğer kokuları da denemesine imkân sağlanmıştır. Özel tasarım olan kolonyaların fiyatı set 1-2 ve 3 mini olarak her bütçeye uygundur. Siz ve sevdiklerinizin istekleri üzerine özenle hazırlanan setler ile sevdiğiniz kokuları bir arada toplamayı amaçlamıştır.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR