Dezenfektan

El Dezenfektanları

Kişisel bakım ürünleri içerisinde yer alan el dezenfektanı, Eyüp Sabri Tuncer kalitesini sizlerle buluşturuyor. Tip 1 Sağlık Bakanlığı onaylı olan bu ürünler, güvenli bir kullanımı beraberinde getiriyor. İnsan hijyenine yönelik el ve cilt dezenfektanı olarak sizlere sunuluyor. Zenginleştirilmiş formül içerikleriyle dikkat çekiyor. Canlı veya cansız yüzeylerde var olabilen zararlı mikroorganizmaları yok ediyor. Sıvı formülasyon şekli sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Zaman ve mekandan bağımsız bir öneme sahip olan bu ürünler, alkol bazlı içerikleriyle ön plana çıkıyor. Uzmanlar tarafından titizlikle hazırlanan el dezenfektanı formülü, kullanılan aktif ve yardımcı maddelerin kusursuz oranları sayesinde maksimum etkiye sahip oluyor. Antivirütik ve Antibakteriyel özelliklere sahip bu ürün, çok sayıda bakterinin etkili bir biçimde ortadan kaldırılabilmesinde etkin bir rol oynuyor. Rahat kullanılabilen yapısıyla ihtiyaç duyulan hijyene anında ulaşılabilmesine olanak tanıyor. Yalnızca eller için değil, çeşitli yüzeyler ve eşyalar için de güvenle kullanılabiliyor. Genel halk ve uzman personel kullanıcı gruplarına hitap eden bu ürünler, hayatınızın her anında sizlere eşlik ediyor. Hastalık oluşturabilen mikroorganizmaların sizlere ve çevrenizdekilere bulaşmasını engellemesi sebebiyle günlük hayat içerisinde önemli bir yer teşkil ediyor. 80 derece alkolü içerisinde bulundurması, ellerinizde kullandığınız zaman geride herhangi bir zararlı mikroorganizma bırakmaması üzerinde etkili bir rol oynuyor. Bakteri ve virüslere karşı maksimum koruma sağlamasıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Salgın hastalıklardan korunmak için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.El dezenfektanı cep boy seçeneği, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz bir çeşit oluyor. Çantanıza veya cebinize koyarak gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz bu çeşit sayesinde özgürce hareket edebiliyorsunuz. Koruma kapağı ve cep boyutundaki şişesi ile güvenli bir şekilde taşıyabilme imkanı sunuyor. Farklı alternatiflere sahip olan bu ürünleri, hayatınızın her alanında aktif olarak kullanabiliyorsunuz. İçeriğinde bulunan gliserin ve zengin E vitaminiyle cildinizi hem nemlendiriyor hem de besliyor. Tüm cilt tipleri için kullanıma uygun oluyor. Tahriş, kuruluk ve kızarıklık gibi olumsuz sonuçlara sebebiyet vermiyor. Nemlendirme ve dezenfeksiyon işlemlerini aynı anda gerçekleştiriyor. El dezenfektanları hakkındaki endişelerinizi geride bırakıyor. Uzman bilgisi ve ileri teknolojiyle harmanlanarak oluşturulan bu ürünler, hayatınıza yeni bir soluk getiriyor. Kendinizi ve sevdiklerinizi, sizlerle buluşan farklı çeşitlerin zengin ve güvenilir içerikleriyle maksimum koruma altına almak istiyorsanız hemen şimdi ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


El Dezenfektanı Kullanmanın Önemi

”El dezenfektanı nedir?” ve “neden kullanılmalıdır?” soruları, kullanıcıların sıklıkla merak ettiği konular arasında yer alıyor. Ellerin, gözle görülmeyen mikroorganizmalara karşı koruma altına alınmasını sağlayan bu ürünler, antivirütik ve antibakteriyel özellikleriyle ön plana çıkıyor. Hayatınızın vazgeçilmez bir unsuru olan hijyeni sağlama konusunda önemli bir rol üstleniyor. Gerek elleri gerekse kullanıldığı çeşitli yüzeyleri temizlemesiyle beraber bulaşıcı mikroorganizmaları da yok ediyor. Bu sayede, size ve sevdiklerinize hastalık bulaşmasının önüne geçiyor. Hastalıkların yayılmasını engellemek için kullanılması tavsiye edilen öncelikli ürünler içerisinde bulunuyor. İsopropil ve etil alkolün kusursuz kombinasyonuyla hazırlanan hijyenik antibakteriyel el dezenfektanı, başta bakteri olmak üzere virüs ve fungusa karşı da etkili oluyor. Uzmanların günlük hayat içerisinde mutlaka kullanılması gerektiğini söylediği bu ürünlerin önemi, yayılmasını önlediği hastalıklar göz önünde bulundurulduğunda daha iyi anlaşılıyor. COVID-19, MRSA, hepatit B, influenza, hepatit C, HIV, tüberküloz, ebola ve SARS başta olmak üzere çeşitli virüs ve bakterilerle mücadele etme amacıyla hijyenik çözümler sağlamaktadır. Ellerinizi dezenfekte etmenin en pratik yolunu sizlere sunuyor. Saniyeler içerisinde etkin hale gelerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Elinizi veya kullandığınız herhangi bir eşyayı dezenfekte etmek için uzun süreler harcamanıza gerek kalmıyor. Böylece, düzenli aralıklarla ve fazla enerji harcamadan maksimum hijyene kavuşabiliyorsunuz. Kendinizi koruma altına almanız, çevrenizdekilerin sağlığı açısından da önemli bir etken oluyor. Bu ürünler ile ellerinizi dezenfekte ederek hem kendinize hem de çevrenizdekilere hastalık bulaşmasının önüne geçmiş oluyorsunuz. Hayati bir öneme sahip olan bu ürünler, yaşam kalitenizi üst seviyelere taşıyor. Sağlıklı ve konforlu bir deneyimi beraberinde getiriyor. El dezenfektanı kullanımı, bulaşıcı hastalıkları durdurma konusunda olumlu sonuçlar ortaya koyuyor. Mikroorganizmaların, size ve sizden çevrenize geçmesini önlemesi sayesinde bulaşma zincirlerini kırıyor. Hızlı etkisi ve üstün hijyen korumasıyla sizlere yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Sağlığınız ve kişisel bakımınız üzerinde oldukça önemli bir etkiye sahip olan bu ürünleri kullanarak hastalıklara karşı gardınızı alabilirsiniz.


Hayatınızın Her Anında Sizlere Eşlik Eden El Dezenfektanı

Ellerinize yüzeysel olarak uyguladığınız el dezenfektanı tavsiye edilen kişisel bakım ve hijyen ürünleri içerisinde ön planda yer alıyor. Dezenfeksiyon işlemi, hastalık yapabilen mikroorganizmaları uzaklaştırmak olarak tanımlanıyor. Elleriniz, gün içerisinde dış dünya ile en çok temas halinde bulunan yüzeyler olarak karşınıza çıkıyor. Bu sebeple, gün içerisinde düzenli aralıklar ile dezenfekte edilmeleri gerekiyor. Hayatınızın her anında sizlere eşlik eden el dezenfektanı çanta boyu ile kurtarıcınız oluyor. İster işe ister alışverişe giderken yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz çanta boyu çeşitleri, dışarı çıkarken mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken yardımcınız olmayı başarıyor. 125 mililitrelik olarak sizlere sunulan el dezenfektanı küçük boyutuyla taşınılabilirliğini artırıyor. Bu çeşitleri, sevdiklerinize hediye ederek onların da maksimum hijyenle tanışmalarını sağlayabilirsiniz. Öğrencilerin okul çantalarının vazgeçilmezi olan bu ürünler sayesinde temas ve kalabalığın çokça bulunduğu bu alanlarda mikroorganizmalara karşı güçlü bir savunma oluşturabilirsiniz. Hastane, okul, alışveriş merkezi, iş yeri, ev ortamı, park, toplu taşıma araçları ve insan temasının olduğu daha birçok yaşam alanında kullanılabilen bu ürünler, sizlere özgürce hareket edebilme imkanı tanıyor. Bu ortamlarda kullandığınız çeşitli eşyaları hızlıca dezenfekte edebilmeniz için ideal ürünler olarak sunuluyor. Aynı şekilde, ellerinizle hastalık bulaşması riskini, kalabalık ortamlarda bile minimuma düşürüyor. Evlerde, özellikle banyo ve mutfak gibi hijyenin üst seviyelerde olması gereken alanlarda da çokça tercih ediliyor. Alkol bazlı içerikleri, üstün hijyeni beraberinde getiriyor. Umumi alanlar gibi bulaşıcı hastalık riskinin yüksek olduğu ortamlarda mutlaka kullanılması gerekiyor. Yoğun iş temponuzu ve sosyal çevrenizle birlikte gerçekleştireceğiniz eğlenceli planları, sağlığınızdan ödün vermeden devam ettirebilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve ulaşılabilirliği sayesinde dilediğiniz zaman ve mekanda ellerinizi dezenfekte edebilirsiniz. Hayatınıza daha sağlıklı ve güvenilir adımlarla ilerlemenizi sağlayan bu ürünlerin alternatifleri, sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanıyor. Sahip olduğu geniş kullanım alanı ile beğenilerinizi kazanıyor. Ellerinizi dezenfekte etmek için komplike uygulamalara ve uzun saatlere gerek kalmıyor. Meşgul olduğunuz zamanlarda bile ellerinizi saniyeler içerisinde maksimum hijyene kavuşturabiliyorsunuz. Birbirinden kullanışlı ve etkili el dezenfektanlarını, farklı yaşam alanlarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


El Dezenfektanı Farklı Çeşitleriyle Sizlerin Beğenisine Sunuluyor

Hijyenik el dezenfektanı 5 lt, 1lt ve 125 ml olmak üzere üç farklı çeşidiyle sizlerin beğenisine sunuluyor. Sağlık Bakanlığı tarafından Tip 1 insan hijyenine yönelik el ve cilt dezenfektanı olarak ruhsatlandırılmış olan bu ürünler, güvenilirliği ile gözler önüne seriliyor. Bakanlık tarafından yetkilendirilen uzmanların dış laboratuvarlarda gerçekleştirdiği testler sonucunda, etkinliklerinin yüzde 99.99 oranında olduğu kanıtlanmıştır. Bakteri ve virüslere karşı etkili olan özel formülüyle sizlere maksimum koruma sağlıyor. 60 saniye içerisinde hissedeceğiniz benzersiz arınma sayesinde hastalıklara karşı savunmanızı güçlendirebilirsiniz. El dezenfektanı içindekiler, aktif ve yardımcı maddeler olarak iki farklı gruba ayrılıyor. Aktif maddeler, yüzde 80 oranında denatüre etil alkol ve yüzde 4.45 oranında isopropil alkolden oluşuyor. Mükemmel alkol kombinasyonu ve oranları sayesinde ellerinizi başarılı bir şekilde dezenfekte ediyor. Yardımcı maddeler ise gliserin, çözücü, cilt nemlendiriciler ve vitaminlerin bir araya gelmesiyle oluşuyor. Bu maddeler içerisinde bulunan E vitamini ve gliserin, cildinizi nemlendirerek el dezenfektanları hakkında bilinen genel doğruları yeniden yazıyor. Dezenfekte işleminin cildi kurutma ihtimali, yeni nemlendirici formülü sayesinde geride kalıyor. Uzun süreli nemlendirme sağlamasıyla beraber zengin vitaminlere sahip olan el dezenfektanı içeriği ile de cildinizi besliyor. Dezenfeksiyon ve nemlendirme işlemlerini aynı anda gerçekleştiriyor. Tek bir ürünle ellerinize ihtiyaç duyduğu bakımı sunuyor. Ciltte tahriş, kızarıklık, kuruluk ve benzeri herhangi bir olumsuz duruma sebebiyet vermiyor. Cildinize karşı irite edici bir özelliği bulunmadığı uluslararası laboratuvarlarda yapılmış olan in vitro testler ile kanıtlanmıştır. Etkin korumasını ve güvenilirliğini, bağımsız laboratuvarlarda yaptığı çeşitli testler ile ortaya koyan bu ürünler, medikal alanda görev yapan uzman personeller başta olmak üzere her kullanıcının ilk sıralarda tercih ettiği hijyenik dezenfektan seçeneği olmayı başarıyor. Etkili olduğu virüs ve bakteriler; umumi, kişisel ve medikal alanlarda farklılık gösterebiliyor. Medikal alanda etkili olduğu başlıca virüsler Murino norovirus, Adenovirus Type 5 ve Poliovirus type 1; bakteriler Candida albicans, Staphylococcus aureus ve Escherichia coli K 12 olarak karşınıza çıkıyor. Umumi ve kişisel alanlarda etkili olduğu başlıca virüsler ise Poliovirus type 1, Adenovirus Type 5 ve Murine norovirus; bakteriler ise Escherichia coli, Aspergillus braciliensis ve Pseudomonas aeruginosa oluyor. Kullanım kolaylığı sağlayan farklı çeşitleriyle hayatınıza dahil olan bu ürünler, güçlü formülleri sayesinde el dezenfeksiyonu hakkındaki endişelerinizi ortadan kaldırıyor.


Pratik Kullanımlarıyla Dikkat Çeken El Dezenfektanları

Hijyen, sağlığınız ve yaşam kaliteniz için titizlikle dikkat etmeniz gereken bir unsur olarak karşınıza çıkıyor. Hastalıklardan korunmanız için her zaman göz önünde bulundurmanız gereken unsur ise el hijyeni oluyor. Elleriniz gün içerisinde canlı ve cansız varlıklar ile çokça temas halinde bulunuyor. El dezenfektanı önerileri olarak verilen farklı çeşitler, pratik kullanımları ile dikkatleri çekiyor. Ellerinizi hızlı ve etkili bir şekilde dezenfekte etmenize yardımcı oluyor. 125 ml ve 1 lt el dezenfektanı sprey başlıklarıyla gözler önüne seriliyor. Özel tasarıma sahip pet şişe içerisinde bulunan dezenfektanı, 125 ml seçeneklerinde püskürtülebilir başlığını aşağı doğru bastırarak kullanabilirsiniz. Tek bir hareketle ellerinize püskürttüğünüz formülün elleriniz kuru haldeyken kullanılması tavsiye ediliyor. Ellerin yanı sıra pek çok eşya üzerinde de oldukça etkili olan bu ürünler, kullandığınız yüzeylerin rahatça dezenfekte edilmesine de yardımcı oluyor. 1 lt püskürtmeli pet şişeler halinde sizlere sunulan çeşitlerin kullanımında ise önce başlığını sağa doğru açmalı akabinde aşağı doğru bastırıp elinize püskürtmelisiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan sprey başlıkları yardımıyla kuru ellerinize veya kullanacağınız eşyaya püskürttüğünüz dezenfektanı, 60 saniye boyunca ellerinizi ovalayarak uygulamalısınız. El dezenfektanı kullanım talimatı adımlarını izleyerek etkili bir dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli yüzeylerde veya eşyalarda kullanırken sıvının eşyanın her yerine temas etmesine dikkat etmeniz tavsiye ediliyor. Bu sayede bulunabilecek bakterilerin büyük bir kısmı ortadan kaldırılabiliyor. Püskürttüğünüz içeriği el ve avuç içlerinize sürerek tavsiye edilen kullanım talimatındaki ilk adıma başlayabilirsiniz. Ardından sağ elinizle sol, sol elinizle sağ elinizin üst tarafını ovalamalısınız. Avuç içlerinizi de parmaklarınızı birbiri üzerine geçirerek ovalayabilirsiniz. Bir sonraki adımda parmak sırtlarını diğer elinizin avucunun içerisine sürerek yedirmeniz gerekiyor. Baş parmaklarınızı da avuç içlerinizi kullanarak dezenfekte etmelisiniz. Son olarak bir elinizin parmaklarınızı birleştirerek diğer elinizin avuç içinde dönel hareket yapmalısınız. Bu adımları izleyerek elleriniz için gereken hijyeni tam anlamıyla sağlamış oluyorsunuz. Kullanım sonrasında durulama ve kurulama işlemleri gerekmiyor. Medikal alanda cerrahi bir dezenfeksiyon gerçekleştirecek olan kullanıcılar için ise üç dakika boyunca uygulama yapılması tavsiye ediliyor. Ellerinizi ve dirsek bölgesine kadar olmak üzere kollarınızı ovalayarak dezenfekte edebilirsiniz. Bu ürünleri, günde üç kere kullanmanız uzmanlar tarafından öneriliyor. Ellerinizi talimatlara ve tavsiyelere uygun olarak dezenfekte ettikten sonra hayatınıza hız kesmeden devam edebilirsiniz.


Benzersiz Formülleriyle Etkili Hijyeni Beraberinde Getiren El Dezenfektanları

Ellerinizin üzerinde bulaşma yolu ile var olabilen hastalık yapıcı mikroorganizmaların uzaklaştırılmasında önemli bir rol oynayan el dezenfektanı kutusu ile muhafaza ediliyor. Alkol bazlı benzersiz formülleriyle etkili bir hijyeni beraberinde getiriyor. Etil alkol, isopropil alkol, gliserin, tokoferol, çözücü ve cilt nemlendiricilerini içerisinde barındıran zengin formülü; virüs ve bakterilere karşı maksimum koruma sağlıyor. İçeriğindeki E vitamini ve gliserin, nemlendirici özelliğiyle ellerinize bakım yapıyor. Durulama ve kurulama gerektirmeyen bu ürünler sayesinde nerede olursanız olun ellerinizi saniyeler içerisinde dezenfekte edebilirsiniz. Bu sayede, hastalıklara karşı kendiniz ve sevdikleriniz için güçlü bir savunma oluşturabilirsiniz. 5 lt el dezenfektanı seçeneği kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yedek ekonomik ambalajlı olan bu ürünün, ambalaj üzerinde bulunan kullanım talimatına uygun bir şekilde kullanılması gerekiyor. Ürün içeriğini kullanıma uygun ebattaki başka bir ambalaja aktarmalısınız. Aile boyu olarak kullanılabilen bu seçenek, hastaneler ve iş yerleri başta olmak üzere kullanıcı kitlesinin yoğun olduğu mekanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Serin yerde saklanılması ve güneş ışığından korunması, uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım için önem arz ediyor. İş yerlerinde, mesai başlangıcı ve süresince tüm çalışanların ellerini etkin bir şekilde dezenfekte edebilmelerine imkan tanıyor. Sıvı formülasyon şekli sayesinde kullanımı oldukça kolay oluyor. Ekonomik olmasıyla ön plana çıkıyor. El dezenfektanı 1 lt seçeneği ise ortak alan kullanımları için ideal bir tercih oluyor. Özel tasarlanmış başlığı, sızıntı ve benzeri olumsuz durumların önüne geçiyor. Ellerinizi dezenfekte etmek istediğinizde başlığı sağa doğru açmanız gerekiyor. Tek bir hareketle ellerinize püskürttüğünüz içeriği yeterli miktarda almanızı sağlıyor. “Mükemmel püskürtme sistemi” olarak da adlandırılan bu yapı, kolay ve etkili kullanımıyla dikkat çekiyor. Bu yolla tek seferde geniş bir yüzey dezenfekte edilebiliyor. Kişisel kullanımlar için hazırlanan cep boy alternatifi de bulunuyor. Bu ürün, küçük boyutları sayesinde gittiğiniz her yere rahatlıkla taşınabiliyor. 125 mililitrelik şişesinde cep boyu görünümü sergilemesinin yanı sıra içerisinde bulunan güçlü formülüyle gözle görülemeyecek kadar küçük olan hastalık yapıcı mikroorganizmalara karşı etkili bir şekilde savaşıyor. Uzmanlar tarafından titizlikle hazırlanan kusursuz formülü, hayatınızın her alanında ihtiyaç duyabileceğiniz farklı boyutlara sahip olan çeşitleriyle sizlerin hizmetine sunuluyor.


Sağlık Bakanlığı Onaylı El Dezenfektanları ile Hijyen Her Zaman Sizinle

Mikrop ve virüsler başta olmak üzere birçok mikroorganizmayı cildinizden uzaklaştıran el dezenfektanlarının, yapılan testlere göre %99.99 etkili olduğu görülüyor. Umumi, kişisel ve medikal alanlarda sıklıkla tercih ediliyor. 80 derece alkol içeren bu ürünler, güçlü formülüyle etkin hijyeni beraberinde getiriyor. Kapak açıldıktan sonra 12 aylık bir kullanım ömrüne sahip oluyor. Hoş kokusuyla sizleri rahatsız etmiyor. El dezenfektanı pompası yardımıyla kolayca püskürtülebiliyor. Hijyenik dezenfeksiyon işleminde kuru halde bulunan ellerinize püskürttükten sonra dairesel ovma hareketleri ile bileklerinizi de dahil ederek 60 saniye boyunca uygulama yapmanız gerekiyor. Kurulama işlemine gerek kalmıyor. Saniyeler içerisinde kendi kendine kuruyor. Cerrahi dezenfeksiyon işleminde ise el ve dirseklerinize kadar kollarınıza yeterli miktarda püskürterek üç dakika boyunca ovalamalısınız. Genel halk ve uzman personal kullanıcı gruplarına hitap eden bu ürünleri ısı kaynaklardan uzak tutmanız, buhar ve zerrelerini solumamanız ve kullanma talimatına uygun bir şekilde kullanmanız tavsiye ediliyor. Sağlıklı bir yaşam için ihtiyacınız olan bu ürünleri, günde üç defa ellerinize uygulayarak hastalıklara karşı gardınızı alabilirsiniz. Cilt dostu içeriği, nemlendirici özelliğiyle beğenilerinizi kazanıyor. Cildinizi koruma altına almasının yanı sıra vitamin içeriğiyle de besliyor. Yaşam kalitenizi yüksek seviyelere çıkaran el dezenfektanlarını kullanarak sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve güvenli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Eyüp Sabri Tuncer farkıyla sizlerle buluşan el dezenfektanı fiyat ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız ürün sayfasına göz atabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR