Aqua Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun 280 ml
Aqua Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun 280 ml

Aqua Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun 280 ml

Fiyat : ₺110,00(KDV Dahil)

      

Paraben içermeyen doğaya saygılı özel formülü sayesinde her cilt tipine uyum sağlar ve gün boyu güvenle kullanılır.

Eyüp Sabri Tuncer Aqua Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun %100 doğal zeytinyağı içeren formülü ile kusursuz bir temizlik için başta el ve yüz olmak üzere tüm vücutta kullanılır. Cildinizin doğal dengesini koruyarak benzersiz bir arınma sağlarken, teninizi nemlendirir, yumuşatır ve mükemmel bir bakım sağlar. Tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilen Eyüp Sabri Tuncer Aqua Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun, yapısı itibariyle kolayca köpürür, kullanımı kolay ve pratiktir. Doğal zeytinyağlı mükemmel formül portakal, kakule ve incir ile başlayan kokunun kalbinde lavanta, misk adaçayı ve menekşe ile buluşarak büyüleyici ve tazeleyici bir koku haline gelir.

Eyüp Sabri Tuncer Aqua Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun ile ellerinizi yıkadıktan sonra, Eyüp Sabri Tuncer Aqua El ve Vücut Losyonunun mükemmel yapısı ile cildinize eşsiz bakım sağlayabilirsiniz.

Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilmiştir. İnsan ve çevre sağlığına zararlı sentetik bileşenler ve paraben içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Hayvansal yağlar içermez.

Petrokimya ve türevlerini içermez.

Gluten içermez.

 

Kullanım Ömrü:

Ürünlerin üretimden itibaren 36 ay raf ömrü bulunmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR