sıkça sorulan sorular

Aktivasyon e-postam gelmedi, ne yapmalıyım?

Online satış sitemizde, üye girişi menüsünden yeni üye sekmesinde bulunan giriş formunun doldurulmasının ardından online satış sistemimiz tarafından kayıtlı e-posta adresinize otomatik olarak aktivasyon e-postası gönderilmektedir. E-posta hesap ayarlarınızdan kaynaklanan durumlar nedeniyle aktivasyon e-postaları zaman zaman “önemsiz posta kutusu” veya “spam” olarak adlandırılan klasörlere gelebilmektedir. Gelen aktivasyon e-postasının bu klasörlerde de tespit edilememesi halinde müşteri görüş formu üzerinden veya 0 800 219 80 02 no’lu ücretsiz müşteri danışma hattımızı arayarak aktivasyon işleminiz için yardım alabilirsiniz.

Şifremi unuttum, siteye nasıl giriş yapabilirim?

Şifrenizi hatırlamadığınız durumlarda online satış sitemizin “üye girişi” bölümünden kullanıcı adınızı yazdıktan sonra şifremi unuttum butonuna tıklayınız, açılan ekrana ‘’ kullanıcı adınız ‘’ bölümüne e-posta adresinizi yazınız. Online satış sitemiz tarafından kayıtlı e-posta adresinize gönderilecek yeni şifre linki ile üyelik girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo teslim süresi nedir?

Hafta içi çalışma günleri içinde saat 15:00’a kadar vermiş olduğunuz siparişler 1-3 iş günü içerisinde hazırlanarak kargoya verilir.

Para puan nedir?

Online alışveriş sitemiz üzerinden yapılan alışveriş miktarı ve özel fırsatlar karşısında sunulan kredidir.

Nasıl parapuan kazanabilirim?

Sitemiz üzerinden yapılan her alışveriş karşılığında %1 oranında parapuan kazanılırken, özel uygulama ve anket katılımlarında bu miktar özel olarak belirlenerek tarafınıza iletilir.

Para puan kullanımını nasıl gerçekleştirebilirim?

Alışverişlerinizde kullanacağınız para puanlarınızı, “Hesabım” menüsünde bulunan parapuanlarım bölümünden takip edebilir, alışverişleriniz sonrasında biriken parapuanlarınızı ise ödeme ekranında yer alan “Para puanlarımı kullanmak istiyorum” kutucuğunu işaretleyerek bir sonraki alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Papuanlarımı başka bir hesaptaki puanlar ile birleştirebilir miyim?

Kazanılan parapuan sadece ilgili üye hesabına yüklenir ve devredilemez, nakde çevrilemez.

Parapuanlarımın geçerlilik süresi nedir?

Parapuanların geçerliliği o yılın sonunda(31 Aralık 23.59) sona ermektedir.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Online satış sitemizden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ve kapıda ödeme yoluyla yapabilirsiniz.

Siparişimi oluşturduktan sonra değişiklik yapmak ,iptal etmek yada siparişlerimi birleştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Online satış sitemizde, alışverişiniz sonrası oluşturduğunuz siparişinizi değiştirme imkânı bulunmamaktadır. Bununla birlikte siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce 0 800 219 80 02 no’lu ücretsiz müşteri danışma hattımızı arayarak yada iletişim formunu doldurarak siparişiniz ile ilgili değişiklik, iptal,birleştirme talebinizi iletebilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadardır?

Online satış sitemizde, gerçekleştireceğiniz alışverişte kargo ücreti paket boyut ve ağırlığı dikkate alınarak otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Aradığım ürünü nasıl bulabilirim?

Online satış sitemizde, satışta olan ürünlerimiz kategori ve marka bazında sınıflandırılmıştır. Bununla birlikte online satış sitemizde bulmak istediğiniz bir ürüne, sağ üst köşede yer alan arama motorumuzu kullanarak da ulaşabilirsiniz.

Siparişim elime ulaşmadı, ne yapmalıyım?

Online satış sitemizden hafta içi çalışma günlerinde yapacağınız alışverişler 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Kargo teslimatları bulunduğunuz il ve ilçeye göre anlaşmalı kargo firmamızın deklare ettiği kargo teslim süresinde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Online satış sitemizden oluşturduğunuz siparişlerinizin durumunu Hesabım menüsünde bulunan Siparişlerim bölümünden takip edebilir, ayrıca 0800 219 80 02 no’lu ücretsiz müşteri danışma hattımıza da ulaşarak siparişinizin durumu ile ilgili sözlü olarak bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışına gönderim yapılıyor mu?

Online satış sitemizden direkt olarak yurtdışına satış yapılamamakla birlikte yurtdışından vereceğiniz siparişlerde 0 800 219 80 02 no’lu ücretsiz müşteri danışma hattımızı arayarak siparişinizi iletebilirsiniz. Siparişiniz sonrası hesaplanacak ödeme tutarı ve yurtdışı kargo ücretini onaylamanız ve ödemenizi gerçekleştirmenizin ardından, siparişiniz yurtdışında bulunduğunuz adrese teslim edilmek üzere kargoya verilir.

Sipariş adresimi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Online satış sitemizde kayıtlı adreslerinizi hesabım menüsünde bulunan adreslerim bölümünden güncelleyebilirsiniz. Bununla birlikte siparişinizi oluşturma aşamasındaki teslimat bilgileri menüsünden fatura adresi ve teslimat adresini ayrı ayrı seçebilir, mevcut siparişinize özel teslimat adresi de belirleyebilirsiniz.

Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

Online satış sitemizden oluşturduğunuz siparişlerinizin durumunu, hesabım menüsünde bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilir, ayrıca ücretsiz müşteri danışma hattımızı arayarak, siparişinizin durumu ile ilgili sözlü olarak da bilgi alabilirsiniz.

Kampanyalar kaç gün sürüyor?

Online satış sitemizde açıklanan kampanyalarımız için önceden belirlenen kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri olmakla birlikte şirketimiz bu tarihleri uzatma, değiştirme ve erteleme hakkını saklı tutar.

Eğer ürün stokta yoksa takibini nasıl yapabilirim?

Online satış sitemizde stoklarda olmayan ürünlerimizin takibini ilgili ürünün altında bulunan “stoka girince haber ver” butonunu tıklayarak, açılan ekrana bilgi almak istediğiniz e-posta adresini ve varsa özel notunuzu yazabilir, ürün stoklara girdiğinde otomatik olarak e-posta alabilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Online satış sitemizde gerçekleştirdiğiniz üyeliğinizin iptali için müşteri görüş formu üzerinden talebinizi iletebilir veya 0 800 219 80 02 no’lu ücretsiz müşteri danışma hattımızı arayabilirsiniz.

Müşteri danışma hattı ücretli midir?

Müşteri danışma hattımız ücretsiz olarak ve sadece sabit hatlar üzerinden aranabilir.

3D Secure nedir?

Online olarak gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizde, güvenliğin sağlanması amacıyla Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen bu sistem, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın verildiği bankanın web sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işleminin gerçekleştirilmesini sağlar. Böylelikle elektronik ortamda kredi kartınızın güvenliği otomatik olarak sağlanmış olur.

Eyüp Sabri Tuncer Kozmetik Sanayi A.Ş. online satış sitesinde 3D Secure sisteminin işleyişi nasıldır?

Online satış sitemizden alışverişinizi gerçekleştirirken kredi kartı ödeme seçeneğini işaretlemeniz halinde açılan bölüme kredi kartı bilgilerinizi ve kredi kartı kullanım şartlarını kabul etmeniz ile birlikte sistem sizi kredi kartınızın bağlı bulunduğu bankanın 3D Secure şifre giriş ekranına yönlendirecektir. Açılan şifre giriş ekranına genellikle bankanız tarafından cep telefonunuza gönderilen şifrenin girilmesi istenmektedir.Sipariş işleminizi 3D Secure şifreniz ile onayladığınız için siparişiniz güvenlik sürecine takılmaz ve siparişinizi daha hızlı tamamlarsınız.

Online satış sitenizde internet güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Online satış sitemizden satın almak istediğiniz ürünlerin sipariş işlemlerini başlattığınız anda SSL güvenlik alanına yönlendirilirsiniz. Kullandığınız internet tarayıcısı ile Online satış sitemize aitweb sunucusu arasında güvenlikli bir bilgi alışverişi başlar. Güvenlikli alanda olduğunuzu Internet tarayıcınızın versiyonuna göre tarayıcınızın sağ alt ya da üst köşesinde “kilit’’ ikonunu gördüğünüzde de anlayabilirsiniz. Bağlantınız şifreli konuma geçtiğinde, adınız, adresiniz, kredi kartı numaranız, banka hesap numaranız, parolanız gibi her türlü kişisel bilginizi güvenli bir şekilde yollayabilir ve herhangi birinin bu bilgileri internet üzerinden okumasını engellemiş olursunuz.

Kredi kartı bilgilerimi girdikten sonra 3D secure şifre ekranı açılmıyor, ne yapmalıyım?

Online satış sitemizde alışverişinizi yaparken kredi kartı ile ödeme yöntemini seçtiğinizde kredi kartı bilgilerinizi girip, kredi kartı kullanma şartlarını kabul ettikten sonra “ilerle ” butonuna bastığınızda online satış sistemimiz sizi otomatik olarak bankanıza ait 3D Secure şifre ekranına yönlendirmektedir. Bu yönlendirme sırasında Internet Explorer tarayıcınızın ayarları nedeniyle zaman zaman Explorer tarayıcı çubuğunun altında “Açılır pencere engellendi” uyarısı ile karşılaşabilmektedir. Bu uyarı ile karşılaştığınız durumlarda “Açılır pencere engellendi” uyarısının üzerine Mouse yardımıyla sağ tıkladığınızda açılan “Bu siteden açılır pencerelere her zaman izin ver” seçeneğini seçerek 3D Secure şifre ekranının açılmasını sağlayabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Nedir?

www.eyupsabrituncer.com üzerinden yapılan alışverişlerin teslimatı sırasında yapılan ödeme şeklidir.

Nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Kapıda ödeme seçeneği nakit ve kredi kartı ile ödeme imkanı sunmaktadır. Siparişinizin ödeme aşamasında “kapıda ödeme nakit” ya da “kapıda ödeme kredi kartı” olarak seçim yapmanız halinde kargo yetkilisi tahsilatı talebiniz doğrultusunda gerçekleştirecektir.

Kapıda ödeme ile alışveriş yaparsam ürün tesliminde sorun yaşar mıyım?

Siparişinizin teslimi aşamasında ilgili sipariş bedelini ödemeniz halinde ürünlerinizi kolayca teslim alabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneği hangi kargo şirketleri için geçerli?

Kapıda ödeme seçeneği Yurtiçi Kargo ile yapılan gönderimlerde geçerlidir.

Kapıda ödeme masrafı ne kadar?

Kapıda ödeme masrafı 4 TL’den başlamakta ve ürün sipariş tutarına göre değişebilmektedir. Kapıda ödeme ücreti siparişinizin kargo alanında otomatik olarak gösterilmektedir.

100 TL ve üzeri alışverişimde de kapıda ödeme ücreti alınıyor. Neden?

100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan ücretsiz kargo kampanyası sadece standart gönderimler için geçerlidir. Kapıda ödeme seçeneğinin ekstra bir işlem olması nedeni ile ücret otomatik olarak ilgili kargo şirketi tarafından yansıtılmaktadır.

Ürünlerin kargoya teslim edilme süresi kaç gündür?

Tüm ödeme sistemlerinde hafta içi 15.00’a kadar oluşturulan siparişler 1-3 gün içerisinde kargo edilmektedir.

Ürün teslim edilirken verilen adreste olunmadığı durumlarda ne yapılır?

Kargo teslim aşamasında adresinizde bulunmamanız halinde siparişiniz en yakın kargo şubesine bırakılır. Ödeme bu aşamada şubede gerçekleştirilir. Ürünün şubede bekleme süresi 3 gün olup bu süreç içerisinde teslim alınmayan ürünler düzenlenen irsaliye/fatura'da belirtilen Depo adresine iade edilir.

 

EST - Tube

önceki
{{currentNo}} / {{pageCount}}
sonraki
 
 

{{video.title}}

{{video.content}}

Tümünü Görüntüle

Sizden Gelenler

önceki
{{currentPage}} / {{pageCount}}
sonraki
 
 

{{comment.title}}

 

Tümünü Görüntüle
 
Ürün Sepete Atıldı