Kullanıma Uygun Olmayan Ürünler ve Garanti

www.eyupsabrituncer.com, satışını gerçekleştirdiği ürünler için yasaların belirlediği çerçeve ve ürün ambalajında yer alan bilgiler doğrultusunda kullanım garantisi sunar. Kullanıma uygun olmayan ürün kapağı açıldıktan sonra renk, koku, etkinlik, ambalaj vb. şartları karşılamayan ya da saklama veya depolama koşullarından kaynaklanan herhangi bir hata nedeniyle fiziksel ve kimyasal özelliklerinde değişiklik gösteren, etkinliğini yitiren ürün olarak tanımlanmıştır.

İade Şartları.

EST 1923 Perakende ve İnteraktif Mağazacılık Tic. Ltd. Şti. en üst düzeyde müşteri memnuniyetini esas alan bir vizyonla yönetilmektedir. Cayma hakkı, müşterinin satın alınmış ve teslimi yapılmış ürünün kullanımından, gerekçeli ya da gerekçesiz olarak vazgeçme hakkı olarak tanımlanır.

www.eyupsabrituncer.com üzerinden alımını gerçekleştirdiğiniz her bir ürünün iadesini faturasıyla birlikte kargo ücreti firmamızca ödenmek suretiyle 14 gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. 14 – 30 gün aralığında kargo masrafı siz değerli müşterimiz tarafından ödenmek suretiyle iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz ürünlerinizi kargoya vermeden önce iptal ettirmek isterseniz sadece sabit hatlardan ulaşabileceğiniz 0850 577 41 01 no.’lu ücretsiz Müşteri Danışma Hattımızı arayarak ya da eyupsabrituncer@eyupsabrituncer.com üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ
MADDE 1- TARAFLAR               :

SATICI

Ticari Unvanı                         : EST 1923 Perakende ve İnteraktif Mağazacılık Ticaret LTD.                                                  ŞTİ.
Adresi                                    : Ayazağa Mahallesi Cendere Cd. 109-B 1 Blok Kat:20                                                  No:45,                           Sarıyer/İstanbul
Telefon                                  : 0212 469 80 80
e-mail                                    : eyupsabrituncer @eyupsabrituncer.com
ALICI / KİŞİ
Adı Soyadı                            :
Adresi                                   :

EST - Tube

önceki
{{currentNo}} / {{pageCount}}
sonraki
 
 

{{video.title}}

{{video.content}}

Tümünü Görüntüle

Sizden Gelenler

önceki
{{currentPage}} / {{pageCount}}
sonraki
 
 

{{comment.title}}

 

Tümünü Görüntüle
 
Ürün Sepete Atıldı