PASLANMAZ ÇELİK DUVAR ASKI APARATLARI HEDİYE

Kampanya 600 ml Şampuan, Duş Jeli ve Saç kremi ürünlerimizin alımlarında geçerli olacaktır, aşağıdaki listeden aparatların hangi ürünler alındığında kazanılacağı bildirilmiştir

Kampanya detayı;
600 ml Şampuan, Duş Jeli ve Saç kremi ürünlerimizden herhangi iki ürünün alımında ikili duvar askı aparatı hediyedir.

Kampanya Koşulları

Kampanya 14.02.2018 tarihinden itibaren www.eyupsabrituncer.com sitemizde geçerlidir. Stoklarla sınırlı olan bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, Kampanya detayında belirtilen ürün grupları ile birlikte kullanılabilir.

Kullanma Talimatı

Bu montaj talimatı ikili banyo setleri için hazırlanmıştır.

Banyo setiniz paslanmaz çelikten yapılmıştır. Kesinlikle pas ve oksitlenme yapmaz. Banyo setlerinin montajı ve temizliği yapılırken bu talimata uygun olarak hareket edilmelidir.

Banyo setleri sadece Eyüp Sabri Tuncer 600 ml şampuanlar, duş jelleri ve saç kremleri şişelerinin sabitlenmesine izin verecek şekilde şişelerimize özel olarak tasarlanmıştır.

Banyo setinin zeminden minimum 100 cm yükseklikte konumlanmasını ve mümkünse banyo duş alanında köşe kısımlara denk gelecek şekilde monte edilmesini öneririz.

Banyo setini paketinden çıkarınız ve duvarda uygun göreceğiniz alanı seçerek setin vida montaj deliklerini kullanarak duvarın matkap ile delineceği yerleri işaretleyiniz uygun matkap ucunu kullanarak duvarınızda yuvaları açıp paketin içinden çıkan dübelleri deliklere yerleştiriniz.

Dübelleri uygun bir şekilde yerleştirdikten sonra paketin içinden çıkan vidaları kullanarak banyo setinizi duvara sabitleyiniz

Eyüp Sabri Tuncer 600 ml şampuan,Duş jeli veya Saç kremi ürünlerinizin pompalarını bir miktargevşeterek duvarasabitlediğinizbanyo setinizin yuvalarına yerleştiriniz ve pompayı tekrar sıkınız.

Banyo setinizin bakımı için şişeleri aylık olarak çıkarmanızı ve mikro elyaf bez ve sabunlu su kullanarak iyice temizlemenizi öneririz. Temizleme için sert kimyasallar veya aşındırıcı temizleyiciler kullanılmamalıdır.

EST - Tube

önceki
{{currentNo}} / {{pageCount}}
sonraki
 
 

{{video.title}}

{{video.content}}

Tümünü Görüntüle

Sizden Gelenler

önceki
{{currentPage}} / {{pageCount}}
sonraki
 
 

{{comment.title}}

 

Tümünü Görüntüle
 
Ürün Sepete Atıldı