sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz

SAYGIYA, SEVGİYE VE SİZE DEĞER KATMAK İÇİN..

Köklü kurumsal yapısıyla 1923 yılından beri topluma karşı sorumluluğunu yürüttüğü faaliyetleri ile sergileyen Eyüp Sabri Tuncer eğitim, kültür- sanat, spor gibi farklı alanlarda projeleri destekliyor ve geliştiriyor.

Bu anlayışının merkezinde çalışanları, müşterileri, bayileri, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler ve medyanın oluşturduğu sosyal alanlarda iş birliği içerisinde olan kişi veya kurumlara duyduğu sorumluluk bulunmaktadır.

BRAILLE ALFABESİ

braille alfabesi

Toplumun her üyesinin eşit haklara sahip olması gerektiğini savunan Eyüp Sabri Tuncer, 2012 yılından itibaren Altı Nokta Körler Derneği ile iş birliğine giderek “Koku engel tanımaz” sloganıyla, Klasik Limon Kolonyası etiket ve kutu tasarımında Braille Alfabesi’ni kullanmaya başladı.

Daha sonra Gülsuyu şişe ve kutularında da Braille alfabesi kullanımına geçerek bu alanda olan ürün yelpazesini genişletti. Ambalajlarda Braille Alfabesinde yer almayan “Üçgen” (yanıcıdır) işaretinin yanı sıra “Eyüp Sabri Tuncer”, “Limon Kolonyası”, “Tıraş Kolonyası” veya “Gül Suyu” ibareleri de yer almaktadır. Hedef ise bu uygulamanın tüm ürün gamına taşınması...

OKUL ÖNCESİ ÇOCUKLAR

okul öncesi cocuklar

Okul öncesi çocuklarda eğitime büyük önem veren Eyüp Sabri Tuncer markası Gülben Ergen’in başlattığı ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın desteklediği ‘Çocuklar Gülsün Diye’ projesi kapsamında Trabzon‘un Vakfıkebir İlçesi’nin Deregözü köyünde yapılan üçüncü “Çocuklar Gülsün Diye” Anaokulu’nun yapımını üstlendi. Yeni eğitim öğretim dönemine yetişmesi için 2,5 ay gibi kısa bir sürede inşası tamamlanan anaokulunun açılışı 22 Eylül 2010 tarihinde düzenlenen tören ile yapıldı. Bu okul zihinsel gelişiminin %70’ini 0-6 yaş arasında tamamlayan çocukların eğitim hayatına attıkları ilk adımı sağlam bir temele oturturken geleceklerini planlamalarına da yardımcı olmaktadır.

LÖSEV

lösev

Bulunduğu sektör itibariyle sağlık konusuna da öncelik veren Eyüp Sabri Tuncer, LÖSEV’e de destek veriyor. LÖSEV’in özellikle bayram öncesi hazırladığı yardım paketlerine Eyüp Sabri Tuncer marka kolonyalar ve kolonyalı mendillerle katkıda bulunuyor. Bununla birlikte

EST - Tube

önceki
{{currentNo}} / {{pageCount}}
sonraki
 
 

{{video.title}}

{{video.content}}

Tümünü Görüntüle

Sizden Gelenler

önceki
{{currentPage}} / {{pageCount}}
sonraki
 
 

{{comment.title}}

 

Tümünü Görüntüle
 
Ürün Sepete Atıldı